Osiągnięcia 2016/2017

ZapiszZapiszZapisz

Osiągnięcia szkolne 2016/2017


KONKURSY POZASZKOLNE


Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła zajęła
III miejsce we Wrocławiu w kampanii "Rowerowy maj" organizowanej przez Urząd Miejski Wrocławia.

wyniki »

wyniki poszczególnych klas w SP 40 »


 
imię i nazwisko ucznia/grupa
klasa
miejsce
nazwa konkursu
nauczyciel przygotowujący
(organizator konkursu)
1. Matylda Kopińska
VI
zakwalifikowanie się do II etapu
Zdolny Ślązaczek z języka angielskiego Anna Khatri
2. Hanna Nowak
I
wyróżnienie
XIX Dolnośląski konkurs plastyczny "Mój dom, moje miasto, moja ojczyzna" Joanna Ogonowska
Jakub Makul
III
3. Zofia Nowak  
II
Świetlicowy międzyszkolny konkurs plastyczny "Zwierzaki cudaki" Aneta Wójcik
Amelia Piprek  
III
Katarzyna Zaborowska
4. Jagoda Okruszek  
II
Świetlicowy międzyszkolny konkurs plastyczny "Kalosze poproszę" Aneta Wójcik
Oliwier Polus  
III
Agata Sobieralska
Alicja Rajkowska  
wyróżnienie
Hanna Kubica
5. Zofia Nowak,
Wiktor Stefański
Mateusz Królicki
 
V
Świetlicowy międzyszkolny konkurs wiedzy o zdrowiu "Zawsze zdrowi" Hanna Kubica
6. Matylda Kopińska
VI
zakwalifikowani do drugiego etapu

II Wrocławski Konkurs Czytelnictwa i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych "DISCOVER ENGLISH SPEAKING COUNTRIES 2017"

 

Anna Khatri
Viktoria Bąk,
Maciej Dawiskiba,
Olivier Nobis,
Karol Stefański,
Natalia Troska
V
Michał Prociak,
Patryk Skibiński,
Olimpia Szymańska,
Ziemowit Wójcik,
Dagmara Żaczek
IV
7. Olimpia Szymańska
IV
 
I
Międzyszkolny konkurs z języka angielskiego dla klas IV-VI "My Christmas Card" Anna Khatri
Zofia Chorzępa
II
8. Amelia Piprek
I
I
IV Międzyszkolny konkurs z j. angielskiego dla klas I-III "The Most Beautiful Christmas Card" Anna Khatri
9. Martyna Piotrowska
III
I
Ogólnopolski konkurs plastyczny z j. rosyjskiego "Mój Własny Bajkowy Bohater"

Sputnik Russian Film Festival - nagrodzone prace
Lidia Graboś
Jakub Kupis
IV
III
Joanna Niewęgłowska,
Hanna Kocińska,
Oliwier Rzeszutek
IV
wyróżnienie
10. Mateusz Królicki,
Łukasz Borszcz,
Milena Majcherek,
Oliwia Zdych,
Aleksandra Prokop,
Zofia Nowak,
Krzysztof Węgliński,
Wojciech Natalli
III
nagroda
XXIV Wojewódzki Konkurs Rzeźbiarski "Najpiękniejsza Szopka Betlejemska 2016" Joanna Ogonowska
Zuzanna Kamińska,
II
wyróżnienie
Natalia Sołtys,
Martyna Piotrowska,
Antonina Michlewicz,
Oliwia Aftowicz,
Hanna Dzwigońska
III
11. Szymon Chabasiński
II
nagroda
 
Międzyszkolny konkurs plastyczny "Zakładka ekologiczna" Marzena Usińska
Antoni Kokociński
I
Katarzyna Maciejewska
Mateusz Królicki
III
Joanna Ogonowska
12. Filip Chorzępa
III
zakwalifikowani do II etapu
II Dolnośląski Konkurs Fotografii Mobilnej dla dzieci do lat 13 "Obok mnie" Mirosława Szostakiewicz
Oliwia Cichońska
VI
 
 
Zuzanna Jasińska
Wiktoria Pech
13. Filip Chorzępa
III
wyróżnienie za zdjęcie pt. "Na cztery strony świata"
II Dolnośląski Konkurs Fotografii Mobilnej dla dzieci do lat 13 "Obok mnie" Mirosława Szostakiewicz
14. Matylda Kopińska
VI
zakwalifikowanie się do II etapu
XV Wrocławski Konkurs z Języka Angielskiego „English Master” Anna Khatri
15. Matylda Kopińska
VI
zakwalifikowanie się do finału
II Wrocławski Konkurs Czytelnictwa i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych "DISCOVER ENGLISH SPEAKING COUNTRIES 2017"

Konkurs współorganizowany przez naszą placówkę

więcej na http://konkurs-desc.blogspot.com/
Anna Khatri
Viktoria Bąk,
Olivier Nobis
V
zakwalifikowanie się do finału
Dagmara Żaczek,
Michał Prociak,
Patryk Skibiński
IV
zakwalifikowanie się do finału
16. Monika Biedak
V
wyróżnienie

Międzyszkolny konkurs z j.niemieckiego "Czytanie po niemiecku"

Marta Obuszko
17. Hanna Nowak
I
III
Świetlicowy międzyszkolny konkurs "Liściaki" Małgorzata Krysiak
Hanna Mielczarek
wyróżnienie
18. Zuzanna Nowak
I
wyróżnienie
Świetlicowy międzyszkolny konkurs plastyczny "Krajobraz Nocą" Katarzyna Zaborowska
19. Maja Wierzbicka,
Mira Kucharska
II
III
Świetlicowy międzyszkolny konkurs plastyczny "Mój przyjaciel miś - raz na ludowo" Hanna Kubica
20. Victoria Wróbel
II
I
Świetlicowy międzyszkolny konkurs plastyczny "Portret św.Mikołaja" Małgorzata Krysiak
21. Mateusz Królicki
III
wyróżnienie
Świetlicowy międzyszkolny konkurs plastyczny "mosty i pomosty" Hanna Kubica
22. Olimpia Szymańska
IV
III nagroda
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Magia Świąt" Mirosława Szostakiewicz
23. Amelia Piprek
I
GRAND PRIX
IV Międzynarodowy Konkurs "My Easter Picture" Anna Khatri
Natalia Troska
V
I
Weronika Radomska
I
Patrycja Borowczyk
II
24. Amelia Piprek
I
I
IV Dolnośląski Konkurs "Meine Osterkarte" Marta Obuszko
Natalia Troska
V
II
Weronika Radomska
wyróżnienie
25. Amelia Piprek
I
wyróżnienie
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny nt. "Ilustracja do utworu literackiego lub muzycznego o aniołach" Katarzyna Maciejewska
Wiktoria Knap
VI
wyróżnienie
Mirosława Szostakiewicz
26. Matylda Kopińska
VI
II
Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla klas IV-VI Anna Khatri
27. Dagmara Żaczek, Zuzanna Kupis, Jakub Podgórski
IV
III miejsce
-drużyna klas IV-tych
Międzyszkolny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy Marzanna Kowalewska , Małgorzata Getek

Viktoria Bąk, Monika Biedak, Karol Stefański

V
III miejsce
-drużyna klas V-tych
28. Dagmara Żaczek
IV
III
Finał II Wrocławski Konkursu Czytelnictwa i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych Anna Khatri
29. Robert Mikołajczyk
IV
III
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Moja Cerkiew" organizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Cerkiewnej oraz Parafię św. Trójcy w Hajnówce

wyniki
Lidia Graboś
Olimpia Szymańska
wyróżnienie
Dagmara Żaczek
wyróżnienie
30. Oliwia Gułaj
IV
23
Ogólnopolski Konkurs z języka niemieckiego Weltsprachen. W sumie w konkursie wzięło udział 897 uczniów.
Maksymalna ilość punktów do zdobycia - 24
Marta Obuszko
Viktoria Bąk
V
 
 
23
Natalia Troska
22
Anna Zięba
21
Anna Marcinkowska
IV
21
Natalia Wiącek
V
20
Piotr Wilk
IV
 
20
Jagoda Mendyk
19
Patrycja Rumińska
V
18
Matylda Kopińska
VI
 
18
Rafał Fojud
17
Jakub Gontarz
IV
17
Kamil Siek
VI
14
Oskar Sawicz
IV
 
13
Szymon Barszczak
12
31. Jakub Łebski
VI
wyróżnienie I stopnia
Wyzwanie Matematyczne Kings Mirosława Szostakiewicz
Piotr Natalli
V
Małgorzata Getek
32. Zofia Nowak
III
I
Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Dinozaury" Aneta Wójcik
Maja Wierzbicka
II
wyróżnienie
Hanna Kubica
Mateusz Królicki
III
33. Alicja Herba
III
III
Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Białe na białym" Aneta Wójcik
Zofia Nowak
wyróżnienie
Gabriela Podgórska
II
III
Katarzyna Hof-Szatkowska
Lena Czepil
III
wyróżnienie
Oliwia Kaczkowska
wyróżnienie
Hanna Kubica
34. Mira Kucharska
II
II
Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Tę książkę warto przeczytać" Hanna Kubica
35. Maja Wierzbicka
II
II
Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Moje ulubione miejsce we Wrocławiu" Hanna Kubica
36. Alicja Herba
III
I
Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Co w trawie piszczy" Aneta Wójcik
37. Zofia Nowak
III
II
Ogólnopolski konkurs plastyczny "Ilustracje do dzieł Aleksandra Fredry" Joanna Ogonowska
38. Franciszek Iwan
III
I
Konkurs międzyszkolny "Ekocuda z odpadów - Zabawka ekologiczna" Joanna Ogonowska
Jakub Makul
III
39. Martyna Piotrowska
III
II
Konkurs międzyszkolny "Wielkanocne nakrycie głowy" Joanna Ogonowska
40. Zofia Nowak
III
I
Międzyszkolny konkurs "Cudze chwalicie swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie - wycinanka wielkanocna z motywem ludowym" Joanna Ogonowska
Oliwia Aftowicz
II
41. Mateusz Królicki
III
I
Konkurs międzyszkolny "Oblicza kibicowania" Joanna Ogonowska
Zofia Nowak
III
42. Klasa 3a
III
wyróżnienie
Międzyszkolny konkurs "Wrocław - kochamy nasze miasto" Joanna Ogonowska
43. Hanna Dźwigońska
III
III
II Międzyszkolny Konkurs Plastyczny dla Dzieci "Przyjaciele w mundurach - strażak" Joanna Ogonowska
44. Zofia Nowak
III
wyróżnienie
Międzyszkolny konkurs plastyczny The World Games "Namaluj mi historię" Joanna Ogonowska
Hanna Nowak
I
Lidia Graboś
45. Antonina Michlewicz
III
II
Rejonowy konkurs czytania ze zrozumieniem klas trzecich "Kto czyta, nie błądzi" Wszyscy wychowawcy klas
I-III
Natalia Jakubczak
Aleksandra Biedak
46. Wojciech Natalli
III
wyróżnienie
Międzyszkolny konkurs literacki "Baśń ekologiczna" Joanna Ogonowska
47. Paulina Wiącek
I
I
IV dolnośląski Konkurs Plastyczny "Konik Garbusek. Bohaterowie Rosyjskich Bajek" Małgorzata Stasiak
Amelia Bogdziun
II
Zofia Nowak
III
Joanna Ogonowska
48. Alicja Herba
III
wyróżnienie
Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Jesienne kompozycje" Hanna Kubica
49. Kordelia Pytel
III
wyróżnienie
Konkurs międzyszkolny "Łamańce językowe" Justyna Boczar
50. Igor Pilawa
V
VI
Konkurs międzyszkolny "Komputerowy mistrz" Mirosława Szostakiewicz
Anna Zięba
IX
51. Monika Biedak
V
I
Międzyszkolny konkurs Literacki "Ciąg Dalszy Nastąpi - nowe przygody bohatera lektury" Jolanta Belka
52. Alicja Rajkowska
III
I
Międzyszkolny konkurs "Scenka bożonarodzeniowa" Barbara Jania
53. Emilia Biskup
II
II
Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Zdrowo jedząc zdrowo żyjesz" Hanna Kubica
54. Gabriela Podgórska
II
wyróżnienie
Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Magiczne motyle" Katarzyna Hof-Szatkowska
Hubert Maćkowski
Kordelia Pytel
III
Alicja Herba Aneta Wójcik
Julia Machna
Kordelia Pytel Hanna Kubica
55. Szymon Ściążko
III
wyróżnienie w kategorii "Portret literacki" - dzieci ze szkół podstawowych
Międzyszkolny konkurs plastyczno-literacki "Dzieli nas pół wieku" XII edycja 2017 Joanna Ogonowska,
Anna Teresińska
Mira Kucharska
II
równorzędne nagrody -
w kategorii "Portret plastyczny" - dzieci ze szkół podstawowych
Maja Wierzbicka
Łukasz Barszcz
III
wyróżnienia -
w kategorii "Portret plastyczny" - dzieci ze szkół podstawowych
Franciszek Iwan
Milena Majcherek
56. Mira Kucharska
II
I
Konkurs międzyszkolny "Dzieli nas pół wieku" - XII edycja Anna Teresińska
57. Zofia Nowak
III
I
Ogólnopolski konkurs plastyczny "Moje ulubione zwierzę" Aneta Wójcik
Maja Wierzbicka
II
II
Hanna Kubica

 

gratulujemy

 


KONKURSY SZKOLNE


 
imię i nazwisko ucznia/grupa
klasa
miejsce
nazwa konkursu szkolnego
organizator konkursu
1. Karol Stefański
V
I
Szkolny konkurs "wiedza o Szwecji" Marta Obuszko
Viktoria Bąk
V
II
Piotr Natalli
V
III
2. Kamil Siek,
Jakub Łebski
VI
I
Szkolny konkurs "wiedza o krajach niemieckojęzycznych" Marta Obuszko
Karol Stefański,
Viktoria Bąk
V
II
Maciej Dawiskiba
V
III
3. Hanna Nowak,
Zofia Nowak,
Łukasz Borszcz,
Emilia Dawiskiba,
Monika Olszowy,
Olimpia Szymańska,
Marcel Bartkiewicz,
Natalia Troska
I,
III,





IV,




V
I
Szkolny konkurs dla klas I-VI "Poznaję Rosję" Lidia Graboś
4. Aleksandra Biedak,
Aleksandra Rumińska
III
I
Szkolny konkurs "Kartka świąteczna w j.niemieckim" dla klas I-III Marta Obuszko,
Katarzyna Grzelewska
Natasza Karpiuk,
Alicja Paździor
III

I
II
Karolina Szary
I
III
Antoni Maciejewski
III
wyróżnienie
5. Patryk Skibiński,
Dagmara Żaczek
IV
Mistrzowie literowania
w klasach IV
Szkolny konkurs "Spelling Bee" dla klas IV-VI Anna Khatri
Natalia Troska,
Viktoria Bąk
V
Mistrzowie literowania
w klasach V
Matylda Kopińska
VI
Mistrzowie literowania
w klasach VI
6. Zofia Chorzępa
IV
I
Szkolny konkurs z j.niemieckiego "Meine Laterne" Marta Obuszko
Natalia Troska,
Patrycja Rumińska
V
II
Viktoria Bąk
V
III
7. Emilia Biskup
II
I
Szkolny konkurs z j.niemieckiego na najpiękniejszy Lampion św.Marcina Katarzyna Grzelewska
Filip Chorzępa
III
II
Maja Wierzbicka,
Amelia Piprek
II

I
III
8. Michał Prociak IV
I

Szkolny etap II Wrocławskiego Konkursu Czytelnictwa i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych "DISCOVER ENGLISH SPEAKING COUNTRIES 2017"

 

Anna Khatri
Viktoria Bąk V
II
Karol Stefański
Dagmara Żaczek IV
Matylda Kopińska,
Patryk Skibiński
 
III
Maciej Dawiskiba,
Olivier Nobis
 
wyróżnienie
9. Brajan Pundyk
V
I
Szkolny konkurs "Tabliczka mnożenia ze skakanką" dla klas IV-VI Małgorzata Getek,
Mirosława Szostakiewicz
Michał Radomyski
IV
II
Natalia Bogucka
IV
III
10. Nadia Podbiegłowska
III
I
Szkolny konkurs recytatorski dla klas I-III Małgorzata Stasiak
Michał Kucharski
II
II
Aleksander Artymiak
III
III
Małgorzata Toczek
I
Emilia Dawiskiba
III
IV
Milena Lewińska
I
11. Amelia Piprek
I
I
Szkolny konkurs "The Most Beautiful Christmas Card" dla klas I-III Anna Khatri
Filip Chorzępa
III
I
Julia Domagalska
III
II
Diana Drobna
I
III
Olga Zięba
II
III
12. Olimpia Szymańska
IV
I
Szkolny konkurs "My Christmas Card" dla klas IV-VI Anna Khatri
Zofia Chorzępa
I
Natalia Troska
V
II
Anna Zięba
II
Wiktoria Hnat
IV
III
Monika Biedak
V
III
13. Monika Biedak
V
I
Szkolny etap konkursu "Czytanie po niemiecku" dla klas IV-VI Marta Obuszko
Natalia Troska
II
Viktoria Bąk
III
14. Matylda Kopińska
VI
I
Szkolny etap konkursu wrocławskiego "English Master 2017" dla klas IV - VI Anna Khatri
Kamil Siek
II
Natalia Troska
V
III
Karol Stefański,
Viktoria Bąk,
Maciej Dawiskiba,
Olivier Nobis
V
wyróżnienie
15. Maja Ludwin
VI
I
Szkolny konkurs "Moja bibliolteka"
dla klas IV-VI
Marta Madziar
Natalia Troska
V
II
Zofia Chorzępa
IV
III
16.

Monika Biedak,
Maciej Dawiskiba,
Michał Łazowski

V
I
Szkolny turniej biblioteczny
dla klas IV-VI
Marta Madziar
Jakub Łebski,
Daniel Żurek,
Kamil Siek
VI
II
Marta Krawiec,
Maria Klechniewska,
Maja Ludwin
VI
III
17. Natalia Troska
V
I
Szkolny konkurs historyczny "11 listopada na plakacie" Aneta Wójcik
Matylda Kopińska
VI
II
Olimpia Szymańska,
Zofia Chorzępa
IV
III
Julia Szalla
V
wyróżnienie
18. Viktoria Bąk
V
I
Szkolny konkurs historyczny "Zdarzyło się w Polsce" Aneta Wójcik
Natalia Troska
V
II
Marcel Bartkiewicz
IV
III
19. Maja Szpik,
Zuzanna Piętka
IV
I
Konkurs historyczny "Poczet królow Polski we współczesnej konwencji" Aneta Wójcik
Katarzyna Pietrus
VI
II
Monika Biedak
V
III
20. Natalia Troska
V
I
Szkolny konkurs historyczny "Ilustracja do literatury okresu międzywojennego" Aneta Wójcik
Monika Biedak
II
Maciej Dawiskiba
III
21. Olimpia Szymańska,
Zuzanna Kupis
IV
I
Szkolny konkurs historyczny "Kulturalna Polska okresu międzywojennego - strona tytułowa gazety" Aneta Wójcik
Patrycja Borowczyk
V
II
22. Aniela Czekierda
VI
I
Szkolny konkurs mitologiczny "W świecie bogów i herosów greckich" Dorota Biedak
Jakub Podgórski
IV
II
Jakub Łebski
VI
III
Monika Biedak
V
wyróżnienie
23. Amelia Piprek
I
I
Szkolny konkurs "My Easter Picture" Anna Khatri
Natalia Troska
V
I
Weronika Radomska
II
Patrycja Borowczyk
III
Aleksandra Biedak
III
wyróżnienie
Zuzanna Kupis
IV
wyróżnienie
Monika Biedak
V
wyróżnienie
Anna Zięba
wyróżnienie
24. Maciej Dawiskiba
V
I
Szkolny konkurs ekologiczny Marzanna Kowalewska
Oskar Derejczyk
VI
II
Dominik Podhorodecki
III
Viktoria Bąk
V
III
25. Viktoria Bąk
V
I
Szkolny konkurs "Wiem co jem" Marzanna Kowalewska
Olimpia Szymańska
IV
II
Piotr Natalli
V
III
Jakub Gontarz
IV
III
26. Jakub Łebski
VI
I
Szkolny konkurs frazeologiczny "Chodząca encyklopedia" dla klas IV-VI Dorota Biedak
Aniela Czekierda
II
Jakub Podgórski
IV
III
Monika Biedak
V
wyróżnienie
Maja Ludwin
VI
27. Dagmara Żaczek
IV
Mistrzowie Ligi Angielskiej w SP 40
Szkolny konkurs o tytuł Mistrza Ligi Angielskiej w r. szk. 2016/2017 Anna Khatri
Natalia Troska
V
Matylda Kopińska
VI
Patryk Skibiński
IV
Wicemistrzowie Ligi Angielskiej w SP 40
Olimpia Szymańska
Maciej Dawiskiba
V
Kamil Siek
VI
28. Michał Prociak
IV
I
Szkolny konkurs historyczno-językowy "Sławni Polacy w krajach anglojęzycznych" Anna Khatri,
Aneta Wójcik
Kamil Siek
VI
II
Patryk Skibiński
IV
III
Olimpia Szymańska
Dagmara Żaczek
Viktoria Bąk
V
Katarzyna Pietrus
VI
Wiktoria Knap
29. Ewa Goleniewska
III
I
Szkolny konkurs wokalny dla klas I-III - kategoria najlepszy solista Małgorzata Stasiak
Jagoda Okruszek,
Julia Machna
Szkolny konkurs wokalny dla klas I-III - kategoria najlepszy duet
Aleksandra Biedak,
Emilia Dawiskiba
30. Katarzyna Pietrus
VI
I
Szkolny konkurs komiksowy "Na tropie śledztwa" Dorota Biedak
Natalia Troska
V
II
Zuzanna Jasińska
VI
III
Maja Szpik
IV
wyróżnienie
31. Maja Szpik
IV
I
Szkolny konkurs "Najciekawsza okładka książki" Dorota Biedak
Viktoria Bąk
V
II
Wiktoria Bodziany
IV
III
Maciej Dawiskiba
V
wyróżnienie
Emilia Franaszek
IV
32. Krzysztof Kucharski
I
I
Mistrzowie Szkolnego Konkursu z Języka Niemieckiego "Wiedza o Niemczech" Marta Obuszko,
Katarzyna Grzelewska
Karolina Szary
Mikołaj Szczytnowski
Wojciech Bernatek
II
Aleksandra Biedak
III
Emilia Dawiskiba
33. Hanna Nowak
I
I
 
 
Szkolny konkurs matematyczny dla uczniów klas I - III - o tytuł Mistrza Matematyki Danuta Kreyczi
Michał Kucharski
II
Mateusz Królicki
III
34. Maciej Dawiskiba
V
I
Szkolny konkurs przyrodniczy Marzanna Kowalewska
Rafał Fojud
VI
II
Kamil Siek
III
Matylda Kopińska
wyróżnienie
35. Oskar Sawicz
IV
I
Szkolny konkurs matematyczny "Szkolny łamigłowa" Małgorzata Getek
Mateusz Szewczuk
II
Jakub Podgórski
III
36. Karol Stefański
V
I
Szkolna Liga Matematyczna Małgorzata Getek
Viktoria Bąk
II
Monika Biedak
III
37. Olimpia Szymańska
IV
I
Szkolny konkurs "Moja wakacyjna krzyżówka" Jolanta Belka
Patrycja Borowczyk
V
II
Viktoria Bąk
III
Matylda Kopińska
VI
38. Viktoria Bąk
V
I
Szkolny konkurs ortograficzny "Pogromcy błędów" Jolanta Belka
Daria Dolot
VI
II
Matylda Kopińska
III
39. Piotr Natalli
V
I
Szkolna Olimpiada Mitologiczna Aneta Wójcik
Viktoria Bąk
II
Karol Stefański
III
Monika Biedak
40. Maja Szpik
IV
I
Szkolny konkurs historyczny "Kocham Polskę" Aneta Wójcik
Michał Radomyski
II
Patryk Skibiński
III
41. Piotr Wilk
IV
I
Szkolny konkurs historyczny "Bogowie Olimpu" Aneta Wójcik
Olimpia Szymańska
II
Oliwia Gułaj
III
42. Kamil Siek
VI
I
Szkolny konkurs "Wiedzy o Unii Europejskiej" Aneta Wójcik
Matylda Kopińska
Przemysław Jakubczyk
Rafał Fojud
VI
II
Daria Dolot
VI
III
Antoni Ludwina
Dominik Podhorodecki
43. Rafał Fojud
VI
I
Szkolny konkurs informatyczny "Klik, klik" Mirosława Szostakiewicz
Anna Zięba
V
II
Maciej Dawiskiba
III
Igor Pilawa
wyróżnienie
44. Maja Szpik
IV
I
Szkolny konkurs plastyczny "Trójwymiarowy konkurs" Mariusz Binek,
Mirosława Szostakiewicz
Luca Battran
V
II
Anna Zięba
45. Jan Stefaniak
drużyna klasy Ib
I
Szkolny konkurs "Mały ratowniczek" dla klas I-III Małgorzata Stasiak
Mikołaj Szczytnowski
Mikołaj Goliński
Hanna Żaczek
drużyna klasy IIa
Ada Gorczyńska
Zuzanna Kamińska
Łukasz Barszcz
drużyna klasy IIIa
Mateusz Królicki
Jakub Makul
46.  
II-III
I, II, III, 4 wyróżnienia
Szkolny konkurs świetlicowy "Jesienny pejzaż" Hanna Kubica
47.  
II-III
I, II, III, 4 wyróżnienia
Szkolny konkurs świetlicowy "Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę" Katarzyna Hof-Szatkowska
48.  
II-III
I, II, wyróżnienia
Szkolny konkurs świetlicowy "Kwiaty moich łąk" Aneta Wójcik
49.  
II-III
I, II, III, 5 wyróżnień
Szkolny konkurs świetlicowy "Moje wymarzone wakacje" Agata Sobieralska
50.  
IV-VI
wyróżnienia
Szkolny konkurs "Wiedzy o zdrowiu" Iwona Iwanków,
Grażyna Skorupska
51.  
IV-VI
wyróżnienia
Szkolny konkurs "Udzielanie I pomocy przedmedycznej" Iwona Iwanków,
Grażyna Skorupska
52.  
IV-VI
wyróżnienia
Szkolny konkurs "Trzymaj się prosto" Iwona Iwanków,
Grażyna Skorupska
53. Viktoria Bąk
V
I
Szkolny konkurs "Dzieje Apostolskie" Anita Piechnik
Antoni Ludwina
VI
II
54. Maja Pliszka  
I
 
Szkolny konkurs "Mistrzowie Dekalogu" Anita Piechnik
Aleksandra Rumińska
III
55. Franciszek Iwan
III
 
I
 
Szkolny konkurs "św. Franciszek Przyjaciel Boga - ludzi - zwierząt" Anita Piechnik
Mateusz Królicki
56. Hanna Ostrowska
IV
 
I
Szkolny konkurs recytatorski Jolanta Belka,
Dorota Biedak
Jakub Podgórski
II
Daria Janicka
V
III
57. Monika Biedak
V
 
 
I
Nowa legenda o Wiśle Jolanta Belka
Karol Stefański
II
Dominik Mielnicki
III
58. Kamil Siek
VI
I
Dzieli nas pół wieku Jolanta Belka
59. Monika Biedak
V
I
Ciąg dalszy nastąpił Jolanta Belka
60. Olimpia Szymańska
IV
I
Moja wakacyjna krzyżówka Jolanta Belka
Patrycja Borowczyk
V
 
II
Viktoria Bąk
III
 
Matylda Kopińska
VI
61. Viktoria Bąk
V
I
Pogromcy błędów - konkurs ortograficzny Jolanta Belka
Daria Dolot
VI
 
II
Matylda Kopińska
III
62. Viktoria Bąk
V
 
I
 
 
Podchody matematyczne - kl.IV-VI Małgorzata Getek
Julia Szalla
Maja Szpik
IV
Rafał Fojud
VI
 
 
II
 
 
Izabela Affek
Oliwia Cichońska
Olimpia Szymańska
IV
 
III
 
Martyna Rajter
63. Kordelia Pytel
III
I
Literacki Konkurs Logopedyczny Justyna Boczar
Aleksandra Biedak
II
Antoni Maciejewski
III
64. Aleksandra Biedak
III
I
Plastyczny konkurs logopedyczny Justyna Boczar
Martyna Bugaj
II
III
65. Zuzanna Janik
II
I
 
Szkolny konkurs historyczny "Mały Polak" Marzena Usińska
Kinga Kamińska
III
Maja Wierzbicka
II
 
II
Amelia Głuszek
III
 
Franciszek Iwan
III
66. Hanna Nowak
I
I
 
 
Szkolny konkurs przyrodniczy "Zwierzęta naszych lasów" Marzena Usińska
Olga Zięba
II
Alicja Rajkowska
III
67. Mikołaj Szczytkowski
I
I
 
 
Szkolny Konkurs "Spacerkiem po Wrocławiu" dla klas I-III Lidia Graboś
Victoria Chorąży
II
Zofia Nowak
III
           

 


W szkole odbyły się następujące konkursy:

 
nazwa konkursu
1. Szkolny konkurs "wiedza o Szwecji" (październik 2016)
2. Szkolny konkurs "wiedza o krajach niemieckojęzycznych" (październik 2016)
3. Szkolny konkurs dla klas I-VI "Poznaję Rosję" (październik 2016)
4. Szkolny konkurs "Kartka świąteczna w j.niemieckim" dla klas I-III
5. Szkolny konkurs "Spelling Bee" dla klas IV-VI (październik 2016)
6. Szkolny konkurs z j.niemieckiego "Meine Laterne" (listopad 2016)
7. Szkolny konkurs z j. niemieckiego na najpiękniejszy Lampion św.Marcina klasy I-III (listopad 2016)
8. Szkolny etap konkursu czytelnictwa i wiedzy o krajach anglojęzycznych "Discover English Speaking Countries 2017"
9. Szkolny konkurs "Tabliczka mnożenia ze skakanką" dla klas IV-VI
10. Szkolny konkurs recytatorski dla klas I-III
11. Szkolny konkurs "The Most Beautiful Christmas Card" dla klas I-III
12. Szkolny konkurs "My Christmas Card" dla klas IV-VI
13. Szkolny etap konkursu "Czytanie po niemiecku" dla klas IV-VI
14. Szkolny etap konkursu wrocławskiego "English Master 2017" dla klas IV - VI
15. Szkolny konkurs "Moja bibliolteka" dla klas IV-VI
16. Szkolny turniej biblioteczny dla klas IV-VI
17. Szkolny konkurs historyczny "11 listopada na plakacie"
18. Szkolny konkurs historyczny "Zdarzyło się w Polsce"
19. Szkolny konkurs historyczny "Poczet królów Polski we współczesnej konwencji"
20. Szkolny konkurs historyczny "Ilustracja do literatury okresu międzywojennego"
21. Szkolny konkurs historyczny "Kulturalna Polska okresu międzywojennego - strona tytułowa gazety"
22. Szkolny konkurs mitologiczny "W świecie bogów i herosów greckich"
23. Szkolny konkurs "My Easter Picture"
24. Szkolny konkurs ekologiczny
25. Szkolny konkurs "Wiem co jem"
26. Szkolny konkurs frazeologiczny "Chodząca encyklopedia" dla klas IV-VI
27. Szkolny konkurs mitologiczny "W świecie bogów i herosów greckich"
28. Szkolny konkurs o tytuł Mistrza Ligi Angielskiej w r. szk. 2016/2017
29. Szkolny konkurs historyczno-językowy "Sławni Polacy w krajach anglojęzycznych"
30. Szkolny konkurs wokalny dla klas I-III
31. Szkolny konkurs komiksowy "Na tropie śledztwa"
32. Szkolny konkurs "Najciekawsza okładka książki"
33. Mistrzowie Szkolnego Konkursu z Języka Niemieckiego "Wiedza o Niemczech"
34. Szkolny konkurs matematyczny dla uczniów klas I - III - o tytuł Mistrza Matematyki
35. Szkolny konkurs przyrodniczy
36. Szkolny konkurs matematyczny "Szkolny łamigłowa"
37. Szkolna Liga Matematyczna
38. Szkolny konkurs "Moja wakacyjna krzyżówka"
39. Szkolny konkurs ortograficzny "Pogromcy błędów"
40. Szkolna Olimpiada Mitologiczna
41. Szkolny konkurs historyczny "Kocham Polskę"
42. Szkolny konkurs historyczny "Bogowie Olimpu"
43. Szkolny konkurs historyczny "Unia Europejska"
44. Szkolny konkurs informatyczny "Klik, klik"
45. Szkolny konkurs plastyczny "Trójwymiarowy konkurs"
46. Szkolny konkurs "Mały ratowniczek" dla klas I-III



Uczniowie wzięli udział w następujących konkursach pozaszkolnych:

 
nazwa konkursu
1. Zdolny Ślązaczek z języka angielskiego
2. zdolny Ślązaczek
3. Bilderidiome (j.niemiecki)
4. Kartka Świąteczna w j.niemieckim
5. Niemieckojęzyczna piosenka świąteczna
6. XIX Dolnośląski konkurs plastyczny "Mój dom, moje miasto, moja ojczyzna"
7. Świetlicowy międzyszkolny konkurs plastyczny "Zwierzaki cudaki"
8. Świetlicowy międzyszkolny konkurs plastyczny "Kalosze poproszę"
9. Świetlicowy międzyszkolny konkurs wiedzy o zdrowiu "Zawsze zdrowi"
10. II Wrocławski Konkurs Czytelnictwa i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych
11. Międzyszkolny konkurs z języka angielskiego dla klas IV-VI "My Christmas Card"
12. IV Międzyszkolny konkurs z j.angielskiego dla klas I-III "The most beautiful Christmas Card"
13. Ogólnopolski konkurs plastyczny z j.rosyjskiego "Mój Własny Bajkowy Bohater"
14. XXIV Wojewódzki konkurs Rzeźbiarski "Najpiękniejsza Szopka Betlejemska 2016"
15. Międzyszkolny konkurs plastyczny "Zakładka ekologiczna"
16. II Dolnośląski Konkurs Fotografii Mobilnej dla dzieci do lat 13 "Obok mnie"
17. XV Wrocławski Konkurs z Języka Angielskiego "English Master"
18. II Wrocławski Konkurs Czytelnictwa i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych "DISCOVER ENGLISH SPEAKING COUNTRIES 2017"
19. Międzyszkolny konkurs z j.niemieckiego "Czytanie po niemiecku"
20. Świetlicowy międzyszkolny konkurs "Liściaki"
21. Świetlicowy międzyszkolny konkurs plastyczny "Krajobraz Nocą"
22. Świetlicowy międzyszkolny konkurs plastyczny "Mój przyjaciel miś - raz na ludowo"
23. Świetlicowy międzyszkolny konkurs plastyczny "Portret św.Mikołaja"
24. Świetlicowy międzyszkolny konkurs plastyczny "mosty i pomosty"
25. Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Magia Świąt"
26. IV Międzynarodowy Konkurs "My Easter Picture"
27. IV Dolnośląski Konkurs "Meine Osterkarte"
28. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny nt. "Ilustracja do utworu literackiego lub muzycznego o aniołach"
29. Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla klas IV-VI
30. Międzyszkolny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy
31. Finał II Wrocławski Konkursu Czytelnictwa i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych
32. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Moja Cerkiew"
33. Ogólnopolski Konkurs z języka niemieckiego Weltsprachen
34. Wyzwanie Matematyczne Kings
35. Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Dinozaury"
36. Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Białe na białym"
37. Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Tę książkę warto przeczytać"
38. Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Moje ulubione miejsce we Wrocławiu"
39. Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Co w trawie piszczy"
40. Ogólnopolski konkurs plastyczny "Ilustracje do dzieł Aleksandra Fredry"
41. Konkurs międzyszkolny "Ekocuda z odpadów - Zabawka ekologiczna"
42. Konkurs międzyszkolny "Wielkanocne nakrycie głowy"
43. Międzyszkolny konkurs "Cudze chwalicie swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie - wycinanka wielkanocna z motywem ludowym"
44. Konkurs międzyszkolny "Oblicza kibicowania"
45. Międzyszkolny konkurs "Wrocław - kochamy nasze miasto"
46. II Międzyszkolny Konkurs Plastyczny dla Dzieci "Przyjaciele w mundurach - strażak"
47. Międzyszkolny konkurs plastyczny The World Games "Namaluj mi historię"
48. Rejonowy konkurs czytania ze zrozumieniem klas trzecich "Kto czyta, nie błądzi"
49. Międzyszkolny konkurs literacki "Baśń ekologiczna"
50. IV dolnośląski Konkurs Plastyczny "Konik Garbusek. Bohaterowie Rosyjskich Bajek"
51. Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Jesienne kompozycje"
52. Konkurs międzyszkolny "Łamańce językowe"
53. Konkurs międzyszkolny "Komputerowy mistrz"
54. Międzyszkolny konkurs Literacki "Ciąg Dalszy Nastąpi - nowe przygody bohatera lektury"
55. Międzyszkolny konkurs "Scenka bożonarodzeniowa"
56. Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Zdrowo jedząc zdrowo żyjesz"
57. Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Magiczne motyle"
58. Międzyszkolny konkurs plastyczno-literacki "Dzieli nas pół wieku" XII edycja 2017
59. Konkurs międzyszkolny "Dzieli nas pół wieku" - XII edycja