Osiągnięcia 2015/2016

ZapiszZapiszZapisz

Osiągnięcia szkolne 2015/2016


KONKURSY POZASZKOLNE


imię i nazwisko ucznia/grupa
klasa
miejsce
nazwa konkursu
nauczyciel przygotowujący
(organizator konkursu)
Zuzanna Ogonowska
VIb
I
Dolnośląski Konkurs Plastyczny "Mój dom, moje miasto, moja ojczyzna" - XVIII edycja organizator etapu szkolnego - Anna Makul
Daria Janicka,
Patrycja Borowczyk
IVa
II
Jakub Makul
IIa
III
Zofia Nowak
IIa
wyróżnienie
Amelia Bogdziun,
Zuzanna Ogonowska
Ia

VIb
I
Międzyszkolny konkurs plastyczny "Kochajmy zwierzęta jak święty Franciszek - europejskie zwierzęta zagrożone wyginięciem" Małgorzata Stasiak,
Lidia Graboś,
Joanna Ogonowska,
Mariusz Binek
Martyna Piotrowska,
Zofia Chorzępa
IIa

IIIa
wyróżnienie
Zuzanna Ogonowska
VIb
II
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Mały Sputnik" organizowany w ramach 9. Festiwalu filmów rosyjskich "Sputnik nad Polską" Lidia Graboś
Wiktoria Hnat,
Olimpia Szymańska
IIIa
wyróżnienie
Zuzanna Ogonowska
VIb
wyróżnienie
Międzyszkolny konkurs z języka niemieckiego "Język i obraz" Marta Obuszko
Martyna Rajter,
Mateusz Rajter
IIIa
III
Ogólnopolski konkurs plastyczny "Świat rosyjskiej bajki" organizowany przez Rosyjski Ośrodek Nauki i Kultury w Warszawie Lidia Graboś
Hanna Kocińska
IIIa
wyróżnienie "za oryginalną technikę"
Michał Węgliński
VIb
II
Konkurs międzyszkolny "Labirynty ortografii" organizowany przez Polskie Towarzystwo Dysleksji oraz SP 119 Jolanta Belka
Michał Węgliński
VIb
III
Międzyszkolny konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych Marta Obuszko
Kamil Siek
Va
wyróżnienie
Błażej Gułaj
VIb
I
Międzyszkolny konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych  
Kacper Kamiński,
Kamil Dębicki
VIb
wyróżnienie
Martyna Piotrowska  
wyróżnienie
XXII Wojewódzki Konkurs Rzeźbiarski dla dzieci i młodzieży "Najpiękniejsza Szopka Betlejemska 2015" Joanna Ogonowska
Gabriela Podgórska
Ib
I
Międzyszkolny konkurs organizowany przez Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu "MAGICZNY CZAS - PROJEKT KARTKI POCZTOWEJ O TEMATYCE ŚWIĄTECZNEJ I ZIMOWEJ" Joanna Ogonowska,
Anna Makul
Nadia Podbiegłowska
IIa
II
Zuzanna Ogonowska
VIb
I

część poetycka
Międzyszkolny konkurs plastyczno - poetycki pt. "Niebiańscy przyjaciele - Anioły" Jolanta Belka
Oliwia Gułaj
IIIb
I
III międzyszkolny konkurs plastyczno-językowy dla uczniów klas I-III "THE MOST BEAUTIFUL CHRISTMAS CARD" Justyna Wilczyńska,
Anna Khatri
Michał Mikołajczyk
I
II
Julia Domagalska
II
wyróżnienie
Zofia Chorzępa
III
Weronika Szponarska
IIa
I
Międzyszkolny konkurs plastyczny "Jak zwierzęta przygotowują się do zimy"  
Antonina Michlewicz
IIa
II
Kamila Sękowska
IIa
II
Mateusz Królicki
IIa
III
Maja Magot
IIa
III
Zofia Nowak
Ia
wyróżnienie
Kamil Dębicki
VIb
laureaci
 
 
 
 
 
Ogólnopolski konkurs Języka Niemieckiego Deutchfreund 2015 organizowany przez Jersz Łowcy Talentów Marta Obuszko
Matylda Kopińska
Va
Kamil Siek
Va
Zuzanna Łazowska
VIa
Rafał Zdobylak
VIb
Gabriela Czopczyc
VIa
Kaper Zawadzki  
laureaci I stopnia
XI międzyszkolny konkurs dla uczniów klas I-III "ZAKŁADKA EKOLOGICZNA" pod honorowym patronatem akcji CAŁY WROCŁAW CZYTA Katarzyna Maciejewska
Piotr Wilk  
Zuzanna Piętka  
Jagoda Mendyk  
Zuzanna Ogonowska
VIb
II
Międzyszkolny Konkurs Czytania w Języku Niemieckim dla uczniów szkół podstawowych organizowany przez Gimnazjum Dwujęzyczne nr 48 we Wrocławiu Marta Obuszko
Joanna Leszczyńska
VIa
wyróżnienie
Laura Ptak
VIa
Nagroda
Rzeźba
XXIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny z cyklu "Ziemia jest jedna - ZWIERZĘTA UDOMOWIONE" 2016 Mirosława Szostakiewicz
Hanna Mielczarek  
wyróżnienie
malarstwo
Joanna Ogonowska, Marta Podgórska
Zuzanna Ogonowska
VIb
I
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKI "Rodzina - miłość na zawsze" Jolanta Belka
Monika Biedak
IVa
I
Rejonowy Konkurs Recytatorski dla uczniów kl.IV-VI - kategoria poezja śpiewana  
Ksenia Ligęzka
Va
wyróżnienie
XIV Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej PISANKA WIELKANOCNA Mirosława Szostakiewicz
Mira Kucharska
I
III
VI Międzyszkolny Plastyczny Konkurs Wielkanocny
"Cudze chwalicie swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie" - projekt serwetki z elementami ludowymi
Anna Makul
Weronika Szponarska
II
I
Joanna Ogonowska
Maja Szpik
III
I
Katarzyna Maciejewska
Monika
Biedak
IVa
I
IV Międzyszkolny Festiwal Piosenki Religijnej Mirosława Szostakiewicz
Arkadiusz Staniszewski,
Matylda Kopińska,
Rafał Zdobylak
IVb,
Va,
VIb
wyróżnienie
Zuzanna Ogonowska
VIb
III
Międzyszkolny konkurs literacki "Moja mała ojczyzna" organizowany przez Gimnazjum nr 5 we Wrocławiu Jolanta Belka
Aleksandra Biedak
IIc
wyróżnienie
Dolnośląski konkurs plastyczno-językowy "Meine Osterkarte" Jolanta Sójka
Monika Olszowy,
Olimpia Szymańska,
Mateusz Szewczuk
 
zakwalifikowanie się do finału konkursu
Międzyszkolny VI konkurs Wiedzy o Wrocławiu "Wrocławskie Krasnale" Lidia Graboś
Łukasz Borszcz,
Zuzanna Ogonowska
 
I
Międzynarodowy konkurs z języka angielskiego "My Easter Picture" - III edycja Anna Khatri, Justyna Wilczyńska
Wiktoria Pech
Vb
II
Mateusz Królicki,
Antonina Michlewicz
IIa
III
Międzyszkolny konkurs literacko-plastyczny "Dzieli nas pół wieku"
KATEGORIA PORTRET LITERACKI - DZIECI
Joanna Ogonowska
Zofia Nowak
IIa
wyróżnienie
Emilia Biskup
Ib
I
Międzyszkolny konkurs literacko-plastyczny "Dzieli nas pół wieku"
KATEGORIA PORTRET PLASTYCZNY - DZIECI
Anna Makul
Jakub Makul,
Zofia Nowak
IIa
II
Joanna Ogonowska
Łukasz Borszcz,
Franciszek Iwan
IIa
III
Kamila Sękowska
IIa
wyróżnienie
Nadia Podbiegłowska
IIa
I
Międzyszkolny konkurs - Moje zdrowe śniadanie do szkoły Joanna Ogonowska
Mira Kucharska
Ib
I
Anna Makul
Maja Stępień
IIIb
I
Katarzyna Maciejewska
Zofia Nowak
IIa
II
Międzyszkolny konkurs plastyczny "Pan Tadeusz" Adama Mickiewicza - ukazanie piękna i uniwersalnych wartości zawartych w epopei narodowej Joanna Ogonowska
Monika Biedak
IVa
wyróżnienie
XVI Powiatowy Konkurs Recytatorski dla uczniów klas IV-VI  
Victoria Chorąży
Ib
I
Międzyszkolny konkurs "Zwierzęta chińskiego kalendarza - rok małpy" Anna Makul
Zofia Nowak
IIa
wyróżnienie
Joanna Ogonowska
Zuzanna Ogonowska
VIb
nagroda
Plastyczny konkurs międzyszkolny "Magia wiosny z origami płaskim" Mariusz Binek
Zofia Nowak
IIa
nagroda
Joanna Ogonowska
Monika Biedak
IVa
wyróżnienie
XVI Powiatowy Konkurs Recytatorski dla uczniów klas IV-VI  
Monika Biedak,
Maciej Dawiskiba
IVa
II
Międzyszkolny konkurs matematyczno-przyrodniczy "Teatry wrocławskie oczami młodych matematyków" Marzanna Kowalewska,
Małgorzata Getek,
Mirosława Szostakiewicz
Igor Pilawa
IVb
Aniela Czekierda
Vb
III
Matylda Kopińska,
Kamil Siek
Va
Matylda Kopińska
Va
laureaci
I Wrocławski Konkurs Czytelnictwa i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych "DISCOVER ENGLISH SPEAKING COUNTRIES" pod patronatem Europosłanki Pani Lidii Geringer de Oedenberg  
Viktoria Bąk
IVa
Olivier Nobis
Oliwia Gułaj
IIIb
I
Rejonowy Konkurs Czytania dla uczniów klas III "Kto czyta, nie błądzi"  
Hanna Ostrowska
IIIa
II
 
 
Ziemowit Wójcik
Oskar Sawicz
IIIb
Rafał Zdobylak,
Kamil Dębicki
VIb
laureaci
IX Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy "Supersowa" Marzanna Kowalewska
Piotr Wilk
IIIb
I
IX Międzynarodowy Konkurs "Smacznie, zdrowo, kolorowo" Katarzyna Maciejewska
Szymon Chabasiński
Ic
wyróżnienie
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Laurka dla ogórka" Marzena Usińska
Gabriela Podgórska
Ic
I
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Projekt znaczka pocztowego" Marzena Usińska
Viktoria Bąk,
Monika Biedak
IVa
laureaci
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "Sprachdoktor" Marta Obuszko
Natalia Troska,
Anna Zięba,
Natalia Wiącek
IVb
Matylda Kopińska,
Kamil Siek
Va
Zuzanna Łazowska
VIa
Rafał Zdobylak
VIb
Łukasz Borszcz  
II
Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Kwiaty, kwiatki, kwiatuszki" Anna Teresińska,
Agata Sobieralska
Klaudia Dwornik,
Maja Wierzbicka
 
wyróżnienie
Olimpia Szymańska  
III
Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Na zielonej łące" Aneta Wójcik
Zofia Chorzępa  
I
Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Krajobraz nocą" Hanna Kubica,
Aneta Wójcik
Alicja Rajkowska  
II
Monika Olszowy  
III
Maria Stępień,
Wiktoria Bodziany
 
wyróżnienie
Wiktoria Hnat
IIIa
wyróżnienie
Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Zabawa w origami - cztery pory roku - Lato" Hanna Kubica
Anna Zięba  
8 miejsce
Zawody Wojewódzkie w biegach przełajowych "Lekkoatletyka dla każdego" Tomasz Szomburg
Oskar Sawicz  
10 miejsce
Michał Radomyski  
12 miejsce
Olimpia Szymańska  
23 miejsce
Martyna Krauze
VIa
15 miejsce
Monika Biedak
IVa
wyróżnienie
IX Festiwal śpiewających dzieci Wrocławskiego krasnala Wokalka Mirosława Szostakiewicz
Martyna Krauze,
Amelia Bąk,
Martyna Lüdtke,
Karolina Zapalska
VIa,
VIb
I
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W LEKKOATLETYCZNYCH IGRZYSKACH DZIECI - Mistrzostwa Wrocławia sztafety szwedzkiej Grażyna Skorupska
Martyna Krauze
VIa
I
bieg na 300 m
Martyna Lüdtke
IV
skok w dal
Amelia Bąk
V
60 m
Sandra Fugiel
VI
pchnięcie kulą
dziewczęta  
IV
miejsce drużynowe dziewcząt
Lekkoatletyczne Igrzyska Dzieci i zakwalifikowanie się do Igrzysk Strefy wrocławskiej - Mistrzostwa Wrocławia Grażyna Skorupska
Martyna Lüdtke,
Amelia Bąk,
Patrycja Motyl,
Karolina Zapalska,
Gabriela Czopczyc,
Agnieszka Pałka,
Sandra Fugiel
VIa
VIb
IV
Mistrzostwa Wrocławia Lekkoatletycznego Czwórboju Przyjaźni i zakwalifikowanie się do Igrzysk Strefy wrocławskiej Grażyna Skorupska
Natalia Troska,
Piotr Grzesiak,
Wiktoria Knap,
Piotr Komarnicki,
Kamiński Kacper,
Martyna Lüdtke
IV-VI
II
XI edycja Konkursu Sportowo - Edukacyjnego "Pomagajmy sobie wzajemnie" Grażyna Skorupska
Antonina Michalewicz,
Weronika Wojtasińska,
Zofia Chorzępa
 
I
Dolnośląski Konkurs Plastyczny "BOHATEROWIE ROSYJSKICH BAJEK. KIWACZEK" Lidia Graboś
Mira Kucharska,
Zofia Nowak,
Julia Darul,
Krzysztof Biczyński
 
II
Zuzanna Pilawa,
Gabriela Podgórska
 
III
Dagmara Żaczek,
Leon Gawliński,
Mikołaj Zarański
III
III
Międzyszkolny konkurs "ASY Z III KLASY" Lidia Graboś
Maja Szpik,
Kornelia Ligęzka,
Maria Stępień
 
wyróżnienie
Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Wrocław wiosną" organizowany przez SP 83 we Wrocławiu Hanna Kubica
Alicja Rajkowska,
Klaudia Dwornik,
Natasza Karpiuk
 
wyróżnienie
Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Podróż dookoła świata-Afryka" organizowany przez SP 83 we Wrocławiu Hanna Kubica,
Anna Teresińska
Jakub Kupis  
wyróżnienie
Wrocławski konkurs plastyczny "Podróże małe i duże - Państwo Środka" organizator Europejskie Stowarzyszenie Progressio Aneta Wójcik
Łukasz Borszcz  
I
Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Pojazd dawniej, dziś i jutro" - organizator SP 36 Anna Teresińska,
Aneta Wójcik
Kornelia Ligęzka,
Oliwia Gułaj
 
II
Łukasz Borszcz  
II
Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Moja zakładka do książki " - organizator SP 36 we Wrocławiu Anna Teresińska,
Agata Sobieralska
Maja Pawlik  
wyróżnienie
Zuzanna Janik
Ic
I
Międzyszkolny konkurs "Mama na wesoło" organizator SP nr 9 we Wrocławiu Marzena Usińska,
Małgorzata Stasiak,
Joanna Ogonowska,
Danuta Kreyczi,
Lidia Graboś,
Katarzyna Maciejewska
Marcel Nowacki,
Leon Góra
Ic
II
Szymon Chabasiński
Ic
III
Maja Pawlik
Ia
III
Oliwia Zdych
IIa
 
I
Nadia Podbiegłowska
II
Weronika Wojtasińska,
Antoni Maciejewski
IIc
III
Aleksandra Prokop
IIa
III
Anna Marcinkowska
IIIb
I
Natalia Bogucka,
Emilia Franaszek
II
Jagoda Mendyk
III
Zuzanna Kupis
IIIa
III
Emilia Dawiskiba
IIc
II
Międzyszkolny konkurs literacki dla klas I-III "Baśń ekologiczna" - organizator SP 34 we Wrocławiu Danuta Kreyczi
Aleksandra Biedak
IIc
III
Matylda Kopińska
Va
II
IX Międzyszkolny konkurs matematyczno-literacki organizowany przez SP 19 we Wrocławiu Mirosława Szostakiewicz
Anna Zięba
IVb
Rafał Zdobylak
VIb
finalista
IV
Konkurs Komputerowy Mistrz organizowany przez SP 3 we Wrocławiu Mirosława Szostakiewicz
Igor Pilawa
IVb
zakwalifikowanie się do II etapu
Konkurs Kodowanie ze Scratch'em organizowany jest przez Fundację In Spe i Fundację FORK Mirosława Szostakiewicz
Paweł Cholewa,
Błażej Gułaj,
Kacper Kamiński,
Rafał Zdobylak
VIb
V
Mistrzostwa Wrocławia w Szybkim Liczeniu - konkurs organizowany przez Instytut Matematyczny Uniwersytetu Wrocławskiego Małgorzata Getek,
Mirosława Szostakiewicz
Hanna Dźwigońska
IIa
I
Międzyszkolny konkurs pt."Tylko życie może świadczyć o życiu" - ilustracje do poezji ks.Twardowskiego Joanna Ogonowska
Zofia Nowak
II
Martyna Piotrowska
Oliwia Aftowicz
III
Oliwia Zdych
Natalia Troska
IVb
I
"Wrocławskie parki w obiektywie aparatu fotograficznego" Marzanna Kowalewska,
Mirosława Szostakiewicz
Zuzanna Łazowska,
Błażej Gułaj
VIa
VIb
II

 

GRATULUJEMY!!!

KONKURSY SZKOLNE

imię i nazwisko ucznia/grupa
klasa
miejsce
nazwa konkursu szkolnego
organizator konkursu
Olimpia Szymańska,
Michał Morawski
IIIa

IIc
I
Szkolny konkurs plastyczny "Szkoła marzeń" Joanna Ogonowska
Amelia Bogdziun,
Bartłomiej Janeczek
Ia

IIc
II
Antoni Maciejewski
Emilia Franaszek
IIc

IIIb
III
Aleksandra Biedak,
Zofia Chorzępa,
Mikołaj Maciaszek
IIc

IIIa


IIc
wyróżnienie
Julia Darul,
Alicja Rajkowska,
Mateusz Szewczuk
IIc

IIb

IIIb
I
Szkolny konkurs plastyczny "Flagi krajów anglojęzycznych" nauczyciele języka angielskiego
Justyna Szewczuk,
Emilia Franaszek
IIc

IIIb
II
Natasza Karpiuk,
Laura Pundyk,
Martyna Piotrowska
IIb

IIb

IIa
III
Marcel Nowacki,
Krzysztof Biczyński,
Wiktoria Bodziany,
Katarzyna Fijałkowska,
Kordelia Pytel
Ic

IIIa

IIIb

IIc

IIb
wyróżnienie
Matylda Kopińska
Va
I
Szkolny konkurs "Wiedzy o Szwecji" Marta Obuszko
Weronika Kowalik
Va
II
Laura Proniewicz
Va
III
Michał Węgliński,
Laura Proniewicz,
Karol Stefański
VIb

Va

IVa
I
Szkolny konkurs "Wiedzy o krajach niemieckojęzycznych" Marta Obuszko
Kamil Siek
Va
II
Maciej Dawiskiba
IVb
III
Oskar Grobelny,
Łukasz Borszcz,
Krzysztof Biczyński,
Zofia Chorzępa,
Bartłomiej Cichoń,
Wiktoria Hnat,
Olimpia Szymańska,
Ziemowit Wójcik,
Zuzanna Ogonowska
Ic
IIa

IIIa
IIIa
IIIa

IIIa

IIIa
IIIa

VIb
I
VI szkolny konkurs dla klas I-VI "Poznaję Rosję" Lidia Graboś
Michał Węgliński
VIb
I
Szkolny etap konkursu "Labirynty ortografii" Jolanta Belka
Dariusz Wróbel

VIb

II
Kalina Romanowska,
Alicja Herba,
Hanna Ostrowska
Ib
IIb

IIIa
I
Szkolny etap konkursu recytatorskiego dla klas I-III Małgorzata Stasiak
Michał Kucharski,
Nadia Podbiegłowska,
Emilia Franaszek
Ib
IIa

IIIb
II
Paulina Wiącek,
Zofia Grzelińska,
Zofia Nowak,
Zosia Chorzępa
Ia
Ic
IIa
IIIa
III
Zofia Grzelińska,
Dagmara Żaczek
Ic
IIIa
nagroda publiczności
Zuzanna Ogonowska,
Zuzanna Łazowska,
Amelia Bąk
VI
  Uczennice zakwalifikowały się do II etapu Wrocławskiego Konkursu "Czytanie w języku niemieckim"

Finał odbędą się w Gimnazjum Dwujęzycznym Nr 48 w lutym
Marta Obuszko
Monika Biedak
IVa
I
Szkolny konkurs na limeryk zachęcający do czytania "Książkowe limeryki" Jolanta Belka
Rafał Zdobylak
VIb
I
Szkolny etap konkurs "Ojczyzna Polszczyzna" Jolanta Belka
Zuzanna Łazowska
VIa
II
Błażej Gułaj,
Kamil Dębicki
VIb
III
Monika Biedak
IVa
I
Szkolny konkurs "Moje miasto - Wrocław" Aneta Wójcik
Wincent Kowalski
IVb
II
Laura Proniewicz
Va
III
Natalia Troska
IVb
I
Szkolny konkurs "Legendy polskie" Aneta Wójcik
Matylda Kopińska
Va
II
Sara Staśkiewicz
IVb
III
Laura Proniewicz
Va
wyróżnienie
Rafał Zdobylak,
Mikołaj Ledniowski,
Paweł Cholewa
VIb
I
Szkolny konkurs historyczny "Planszowa gra patriotyczna" Aneta Wójcik
Maria Stępień
IIIb
nagrody
Szkolny konkurs plastyczny dla klas I-III "Jan Paweł II w oczach dziecka" Katarzyna Zaborowska
Maja Szpik
IIIb
Natalia Bogucka
IIIb
Jakub Podgórski
IIIb
Michał Radomyski
IIIb
Gabriela Podgórska
Ic
Zofia Wasieńko  
Michał Mikołajczyk
Ib
Mira Kucharska
Ib
Natalia Troska
IVb
I
Szkolny konkurs "Moja sołtysowicka legenda" dla uczniów klas IV-VI Dorota Biedak
Piotr Natalli
IVa
II
Katarzyna Pietrus
Vb
III
Viktoria Bąk
IVa
wyróżnienie
Amelia Bąk
VIa
Tymoteusz Samecki
Vb
Julia Domagalska
IIb
I
Szkolny konkurs dla klas I-III "My Christmas Card" na najpiękniejszą kartkę świąteczną z życzeniami w języku angielskim nauczyciele języka angielskiego
Zofia Chorzępa
IIIa
II
Michał Mikołajczyk
Ib
III
Łukasz Borszcz
IIa
wyróżnienie
Oliwia Gułaj
IIIb
Aleksander Ciechan
Ia
Michał Morawski
IIc
Natasza Karpiuk
IIb
Kordelia Pytel
IIb
I
 
Szkolny konkurs dla klas I-VI "My Valentine's Poster 2016" nauczyciele języka angielskiego
Zuzanna Ogonowska
VIb
Natasza Karpiuk
IIb
II
Natalia Troska
IVb
III
 
Łukasz Borszcz
IIa
Julia Zając
IIIb
wyróżnienie
 
Wiktoria Pech
Vb
Michał Węgliński
VIb
I
I etap konkursu dla klas 4-6 "Discover English Speaking Countries 2016" Anna Khatri
Matylda Kopińska
VIa
I
Karol Stefański,
Maciej Lipiec
IV
I
Łukasz Borszcz
IIa
I
Szkolny etap konkursu międzynarodowego "MY EASTER PICTURE 2016" nauczyciele języka angielskiego
Zuzanna Ogonowska,
Wiktoria Pech
VIb,

Vb
II
Natalia Troska,
Patrycja Borowczyk,
Rafał Fojud,
Patrycja Rumińska,
Julia Darul
IVb,
IVa,

Vb,

IVa,
IVa
wyróżnienie
Viktoria Bąk
IVa
I
Szkolny konkurs z j. niemieckiego "Deutsch ist einfach" Marta Obuszko
Natalia Troska
IVb
II
Natalia Wiącek
IVb
III
klasa IVa  
I
Szkolny konkurs "Stos Książek" Marta Madziar
klasa IIa  
II
klasa Ib  
III
Viktoria Bąk
IVa
I
Szkolny konkurs "Stos Książek" Marta Madziar
Natalia Troska
IVb
II
Wiktor Stefański,
Zuzanna Ogonowska
IIb,

VIb
III
Zuzanna Ogonowska
VIb
I
Szkolny konkurs literacki "Moja mała ojczyzna" dla klas IV-VI Jolanta Belka
Monika Biedak
IVb
II
Zuzanna Ogonowska
VIb
I
Szkolny etap konkurs z j.polskiego "Rodzina-miłość na zawsze" dla klas IV-VI Jolanta Belka
Monika Biedak,
Laura Proniewicz
IVa,
Va
I
Szkolny konkurs recytatorski z języka polskiego dla klas IV-VI  
Daria Janicka,
Sandra Fugiel
IVa,
VIa
II
Zuzanna Ogonowska
VIb
III
Maria Piechnik
Vb
wyróżnienie
Patrycja Motyl
VIb
I
Szkolny konkurs "Historyczne zabytki i symbole krajów anglojęzycznych" Anna Khatri,
Aneta Wójcik
Viktoria Bąk
IVa
Monika Biedak
Patrycja Rumińska
Zuzanna Ogonowska
VIb
II
Zuzanna Łazowska
VIa
Alan Zając,
Inga Zając
VIb
III
Weronika Radomska
IVa
Jan Wasieńko,
Julia Łaszczyk
IVb
Ia, Ib, Ic, VIa  
I
Szkolny konkurs na plakat promujący czytelnictwo w ramach konkursu "WIELKIE CZYTANIE" Marta Madziar
IIa, IVa  
II
IIb, VIb  
III
IIIa, Va  
IV
IIIb, Vb  
V
IIc, IVb  
VI
Rafał Zdobylak
VIb
I
Szkolny konkurs przyrodniczy "Supersowa" Marzanna Kowalewska
Błażej Gułaj
II
Kamil Dębicki
III
Maciej Dawiskiba
IVa
I
Szkolny konkurs recytatorsko-czytelniczy z języka angielskiego Anna Khatri
Monika Biedak
II
Daria Janicka
III
Natalia Troska
IVb
I
Szkolny konkurs recytatorsko-czytelniczy z języka niemieckiego Marta Obuszko
Viktoria Bąk
IVa
II
Monika Biedak,
Patrycja Rumińska
IVa
III
Szymon Chabasiński
Ic
I
Szkolny konkurs przyrodniczy dla klas I-III "Zwierzęta naszych lasów" Marzena Usińska
Zofia Nowak
IIa
Mateusz Szewczuk
IIIb
Gabriela Podgórska
Ic
II
Nadia Lewicka
IIc
Jagoda Mendyk
IIIb
Zuzanna Janik
Ic
III
Weronika Wojtasińska
IIc
Anna Marcinkowska
IIIb
Kinga Romanowska
Ib
wyróżnienie
Daniel Jaroszek
Ic
Kinga Kamińska
IIc
Franciszek Iwan
IIa
Zuzanna Piętka
IIIb
Mikołaj Zarański
IIIa
Michał Węgliński
VIb
 
 
I
Szkolny konkurs historyczny dla klas VI Aneta Wójcik
Rafał Zdobylak
II
Kamil Dębicki
III
Rafał Zdobylak
VIb
 
I
Szkolny konkurs historyczno-matematycznego "HISTMAT" Aneta Wójcik
Michał Węgliński
II
Sandra Fugiel
VIa
III
Maja Szpik  
I
Szkolny konkurs świetlicowy "Kolorowe łąk królowe" Aneta Wójcik
Nadia Podbiegłowska  
Dagmara Żaczek  
II
Klaudia Dwornik  
Oliwia Gułaj  
III
Oliwia Kaczkowska  
Maria Stępień  
wyróżnienie
Alicja Rajkowska  
Zofia Wasieńko  
Maria Stępień  
I
 
Szkolny konkurs dla klas I-III "Piramida zdrowego odżywiania" Katarzyna Maciejewska
Emilia Franaszek  
Zuzanna Janik  
II
 
Kornelia Ligęzka  
Lena Czepil  
III
 
Amelia Bogdziun  
Aleksandra Rumińska  
wyróżnienie
 
Wiktoria Kwiatkowska  
Matylda Kopińska
Va
I
Szkolny konkurs ekologiczny dla klas IV-VI Marzanna Kowalewska
Kamil Dębicki
VIb
II
Rafał Fojud
VIb
III
Lena Jankiewicz,
Barbara Rdułtowska,
Zofia Grzelińska,
Natalia Sękowska,
Gabriela Podgórska
I
I
Szkolny konkurs piosenki angielskiej "YOU CAN SING" Anna Khatri
Justyna Wilczyńska
Leon Góra,
Antoni Łęcki,
Lena Czepil,
Dominika Laksander
I
II
Mira Kucharska
I
III
Aleksandra Biedak,
Emilia Dawiskiba
II
I
Aleksandra Rumińska
II
II
Wiktoria Kwiatkowska,
Anna Jaszczyńska
II
III
Dagmara Żaczek
III
I
Wiktoria Bodziany,
Emilia Franaszek
III
II
Jakub Kupis
III
III
Karol Stefański,
Patrycja Borowczyk,
Viktoria Bąk
IVa
I
Szkolny konkurs "Wiem, co jem" dla klas IV-VI Marzanna Kowalewska
Natalia Troska
IVb
III
Amelia Bogdziun,
Zuzanna Pilawa
Ia
I
Szkolny konkurs "BIAŁE NOCKI DOBRANOCKI" Lidia Graboś
Mira Kucharska,
Justyna Fojud
Ib
Daniel Jaroszek
Ic
Alicja Rajkowska,
Konrad Chudy
IIb
Olimpia Szymańska,
Hanna Kocińska
IIIa
Mateusz Szewczuk
IIIb
Maja Stępień,
Oliwier Polus
Ia
I
 
 
 
 
 
Szkolny konkurs "Spacerkiem po Wrocławiu" Lidia Graboś
Victoria Chorąży,
Emilia Biskup
Ib
Szymon Chabasińki
Ic
Nadia Lewińska,
Aleksandra Biedak
IIc
Monika Olszowy,
Olimpia Szymańska
IIIa
Mateusz Szewczuk
IIIb
Igor Pilawa
IVb
I
Szkolny konkurs matematyczny dla klas IV "Mistrz Rachunków" Małgorzata Getek
Karol Stefański
IVa
II
Natalia Troska
IVb
III
Karol Stefański,
Viktoria Bąk
IVa
I
Konkurs "Liga matematyczna 2015/2016" Małgorzata Getek
Monika Biedak
II
Patrycja Borowczyk
III
Rafał Zdobylak
VIb
III
Zuzanna Janik
Ic
Mistrz
 
 
Szkolny konkurs matematyczny dla klas I-III "Wesołe cyferki" o tytuł Mistrza Matematyki Danuta Kreyczi
Mateusz Królicki
IIa
Michał Frontczak
IIIa
Maja Pawlik
I
Mistrz
Szkolny konkurs ortograficzny dla klas I-III "Łowcy błędów" Barbara Jania
Aleksander Artymiak
II
Piotr Wilk
III
Rafał Zdobylak
VIb
I
Szkolny konkurs frazeologiczny dla klas IV-VI "Chodząca encyklopedia" Dorota Biedak
Błażej Gułaj
VIb
II
Zuzanna Łazowska
VIa
III
Zuzanna Łazowska,
Marcin Aftowicz
VIa
I
Szkolny konkurs komiksowyego dla klas IV-VI "Wielka ucieczka" Dorota Biedak
Natalia Troska
IVb
II
Maria Piechnik
Vb
III
Katarzyna Pietrus
Vb
wyróżnienie
Jakub Łebski
Va
I
Szkolny konkurs mitologiczny "Na Olimpie" Dorota Biedak
Antoni Ludwina
Vb
II
Rafał Zdobylak
VIb
III
Zuzanna Łazowska
VIa
I
Szkolny konkurs "Najciekawsza okładka książki" Dorota Biedak
Karolina Zapalska
VIb
II
Rafał Zdobylak
VIb
III
Inga Zając
VIb
wyróżnienie
Laura Proniewicz
Va
Natalia Troska
IVb
Laura Proniewicz
Va
I
Szkolny konkurs piosenki turystyczno-wakacyjnej Mariusz Binek
Monika Biedak
IVa
II
Anna Zięba
IVb
I
Szkolny konkurs plastyczny pt."Znaczek pocztowy" Mirosława Szostakiewicz,
Mariusz Binek
Viktoria Bąk
IVb
II
Julia Hałaczkiewicz
VIa
III
Rafał Fojud
Vb
I
Szkolny konkurs informatyczny "Klik, klik" Mirosława Szostakiewicz
Rafał Zdobylak
VIb
II
Joanna Leszczyńska
VIa
III
 
Błażej Gułaj
VIb

 

W szkole odbyły się następujące konkursy:

 
nazwa konkursu
1. zDolny Ślązaczek
2. Szkolny konkurs plastyczny "Szkoła marzeń" (październik 2015)
3. Szkolny konkurs "Flagi krajów anglojęzycznych" (październik 2015)
4. Szkolny konkurs "Wiedzy o Szwecji" (październik 2015)
5. Szkolny konkurs "Wiedzy o krajach niemieckojęzycznych" (październik 2015)
6. VI szkolny konkurs dla klas I-VI "Poznaję Rosję" (listopad 2015)
7. Szkolny etap konkursu "Labirynty ortografii" (listopad 2015)
8. Szkolny konkurs "11 listopada na plakacie" (listopad 2015)
9. Szkolny konkurs recytatorski dla klas I-III (grudzień 2015)
10. Szkolny konkurs czytania w języku niemieckim (grudzień 2015)
11. Szkolny konkurs na limeryk "Książkowe limeryki" (grudzień 2015)
12. Szkolny etap konkursu "Ojczyzna "Polszczyzna" (grudzień 2015)
13. Szkolny konkurs "Moje miasto - Wrocław" (grudzień 2015)
14. Szkolny konkurs "Legendy polskie" (grudzień 2015)
15. Szkolny konkurs historyczny "Planszowa gra patriotyczna" (grudzień 2015)
16. Szkolny konkurs "Moja sołtysowicka legenda" (grudzień 2015)
17. Szkolny konkurs z języka angielskiego "My Christmas Card" (grudzień 2015)
18. Szkolny konkurs świetlicowy "Jesienne inspiracje" (październik 2015)
19. Szkolny konkurs "My Valentine's Poster" (styczeń 2016) 
20. Szkolny konkurs czytelniczo-językowy (grudzień 2015)
21. Szkolny etap konkursu "Discover English Speaking Countries 2016" (luty 2016)
22. Szkolny etap konkursu "My Easter Picture" (marzec 2016)
23. Szkolny konkurs "Stos Książek" (marzec 2016)
24. Szkolny konkurs "Deutsch ist einfach" (marzec 2016)
25. Szkolny konkurs literacki dla klas IV-VI (marzec 2016)
26. Szkolny konkurs z j. polskiego "Rodzina - miłość na zawsze" (marzec 2016)
27. Szkolny konkurs recytatorski z j. polskiego (marzec 2016)
28. Szkolny konkurs recytatorski z języków obcych (maj 2016)
29. Szkolny konkurs "Historyczne zabytki krajów anglojęzycznych" (kwiecień 2016)
30. Szkolny konkurs przyrodniczy "Supersowa" dla klas IV-VI (kwiecień 2016)
31. Szkolny konkurs na plakat promujący czytelnictwo "WIELKIE CZYTANIE" (kwiecień 2016)
32. Szkolny Konkurs dla klas I-III "Piramida zdrowego odżywiania" (maj 2016)
33. Szkolny konkurs przyrodniczy "Zwierzęta naszych lasów" (maj 2016)
34. Szkolny konkurs historyczny dla klas VI (kwiecień 2016)
35. Szkolny konkurs "Historia Żołnierzy Wyklętych" (marzec 2016)
36. Szkolny konkurs historyczno-matematyczny "HISTMAT" (maj 2016)
37. Szkolna Olimpiada "Spotkania na Olimpie" (kwiecień 2016)
38. Szkolny konkurs świetlicowy "Kolorowe łąk królowe" (maj 2016)
39. Szkolny konkurs plastyczny dla klas I-III "Dzieci z różnych krajów świata"
40. Szkolny konkurs ekologiczny dla klas IV-VI (maj 2016)
41. Szkolny konkurs piosenki angielskiej "YOU CAN SING" (maj 2016)
42. Szkolny konkurs "WIELKIE CZYTANIE" (marzec-maj 2016)
43. Szkolny konkurs "BIAŁE NOCKI DOBRANOCKI" (maj 2016)
44. Szkolny konkurs "Spacerkiem po Wrocławiu" (maj 2016)
45. Szkolny konkurs matematyczny dla klas IV "Mistrz rachunków" (maj 2016)
46. Szkolny konkurs "Liga matematyczna 2015-2016"
47. Szkolny konkurs matematyczny dla klas I-III "Wesołe cyferki" o tytuł Mistrza Matematyki (maj - czerwiec 2016)
48. Szkolny konkurs ortograficzny dla klas I-III "Łowcy błędów" (maj 2016)
49. Szkolny konkurs frazeologiczny dla klas IV-VI "Chodząca encyklopedia" (maj 2016)
50. Szkolny konkurs komiksowy dla klas IV-VI "Wielka ucieczka" (maj 2016)
51. Szkolny konkurs mitologiczny "Na Olimpie" (maj 2016)
52. Szkolny konkurs plastyczny dla klas IV-VI "Najciekawsza okładka książki" (maj 2016)
53. Szkolny konkurs piosenki turystyczno-wakacyjnej (czerwiec 2016)
54. Szkolny konkurs plastyczny pt."Znaczek pocztowy" (czerwiec 2016)
55. Szkolny konkurs informatyczny "Klik, klik"(czerwiec 2016)

 

Uczniowie wzięli udział w następujących konkursach pozaszkolnych:

 
nazwa konkursu
1. Próbny sprawdzian trzecioklasisty z języka angielskiego
2. Dolnośląski Konkurs Plastyczny "Mój dom, moje miasto, moja ojczyzna"
3. Międzyszkolny konkurs plastyczny "Kochajmy zwierzęta jak święty Franciszek - europejskie zwierzęta zagrożone wyginięciem"
4. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Mały Sputnik" organizowany w ramach 9. Festiwalu filmów rosyjskich "Sputnik nad Polską"
5. I edycja zDolnego Ślązaczka z języka niemieckiego i angielskiego
6. Międzyszkolny konkurs z języka niemieckiego "Język i obraz"
7. Ogólnopolski konkurs plastyczny "Świat rosyjskiej bajki" organizowany przez Rosyjski Ośrodek Nauki i Kultury w Warszawie
8. Konkurs z okazji radosnych obchodów Dnia Niepodległości
9. Międzyszkolny konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych
10. Międzyszkolny konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych
11. Międzyszkolny konkurs "Labirynty ortografii"
12. XXII Wojewódzki Konkurs Rzeźbiarski dla dzieci i młodzieży "Najpiękniejsza Szopka Betlejemska 2015"
13. Międzyszkolny Konkurs Muzuem Poczty i Telekomunikacji "Magiczny Czas - projekt kartki pocztowej o tematyce świątecznej i zimowej"
14. Międzyszkolny konkurs plastyczno-poetycki "Niebiańscy przyjaciele - Anioły"
15. Międzyszkolny konkurs z języka angielskiego "The most beautiful Christmas Card"
16. Międzyszkolny konkurs plastyczny "Jak zwierzęta przygotowują się do zimy"
17. Ogólnopolski konkurs z j. niemieckiego dla kl.IV-VI "Deutchfreund 2015"
18. Międzyszkolny konkurs z j. niemieckiego dla kl.IV-VI "Bienchen"
19. Wrocławski konkurs z j. angielskiego dla kl.IV-VI "English Master"
20. Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Pejzaż zimowy"
21. Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Zwierzaki cudaki"
22. Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Leśne skrzaty"
23. Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Kartka świąteczna"
24. XI międzyszkolny konkurs "Zakładka ekologiczna" dla uczniów klas I-III
25. Międzyszkolny Konkurs Czytania w Języku Niemieckim dla klas IV-VI
26. Międzyszkolny VII konkurs "Visit this place with me" dla klas VI
27. XXIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny z cyklu "Ziemia jest jedna - ZWIERZĘTA UDOMOWIONE" 2016
28. MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKI "Rodzina - miłość na zawsze"
29. Rejonowy Konkurs Recytatorski dla uczniów kl.IV-VI
30. XIV Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej PISANKA WIELKANOCNA
31. VI Międzyszkolny Plastyczny Konkurs Wielkanocny "Cudze chwalicie swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie" - projekt serwetki z elementami ludowymi
32. IV Międzyszkolny Festiwal Piosenki Religijnej
33. Międzyszkolny konkurs literacki "Moja mała ojczyzna" dla klas IV-VI
34. Dolnośląski konkurs "Meine Osterkarte" dla klas I-VI
35. Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Wrocławiu "Wrocławskie Krasnale" dla klas III
36. Międzyszkolny konkurs "Zakładka Ekologiczna" dla klas I-III
37. I Wrocławski Konkurs "Discover English Speaking Countries" 2016 dla klas IV-VI
38. Międzyszkolny konkurs plastyczny "Aniołowisko" dla klas I-III
39. Międzyszkolny konkurs plastyczny - "Przyjaciele w mundurach - policjant" dla klas I-III
40. Ogólnopolski konkurs plastyczny "Pieski w kreski" dla klas I-VI
41. Międzyszkolny konkurs plastyczny "Świat na głowie" dla klas I-III
42. Międzyszkolny konkurs "Zwierzęta chińskiego kalendarza -rok małpy" dla klas I-III
43. Międzyszkolny konkurs plastyczny "Namaluj swoją książkę" dla klas I-III
44. Międzyszkolny konkurs "Magia wiosny w origami płaskim" dla klas I-III
45. Międzyszkolny konkurs "Moja przygoda ze sztuką" XXVI edycja na medal i małą formę rzeźbiarską dla klas I-III
46. Międzyszkolny konkurs "Fraszka o warzywie" dla klas I-III
47. Międzyszkolny konkurs "Moje drugie śniadanie do szkoły" dla klas I-III
48. Międzyszkolny konkurs "Dzieli nas pół wieku" dla klas I-III
49. Międzyszkolny konkurs "Pan Tadeusz" dla klas I-III
50. III Międzynarodowy konkurs z języka angielskiego "MY EASTER PICTURE" dla klas I-VI
51. Ogólnopolski konkurs z j. niemieckiego "Sprachdoktor 2016" dla klas IV-VI
52. Międzyszkolny konkurs "Smacznie, zdrowo, kolorowo" dla klas I-III
53. Międzyszkolny konkurs matematyczny organizowany przez WCDN dla klas III
54. XVI Powiatowy Turniej Ortograficzny dla klas 3 organizowany przez WCDN dla klas III
55. Międzyświetlicowy konkurs plastyczny "Wielkanocny kurczaczek" dla klas I-III
56. XVII Rejonowy Konkurs - Zabawa "Kto czyta, nie błądzi" dla klas I-III
57. Międzyszkolny konkurs z j. angielskiego "Paint a song" dla klas I-III
58. Ogólnopolski konkurs "Matematyka na faktach" dla klas IV-V organizowany przez GWO
59. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Inne Spojrzenie"
60. XVI Powiatowy Konkurs Recytatorki dla uczniów klas IV-VI
61. Międzyszkolny konkurs "Zwierzęta chińskiego kalendarza - rok małpy"
62. Plastyczny konkurs międzyszkolny "Magia wiosny z origami płaskim"
63. Międzyszkolny konkurs "Ilustracje do wierszy ks. Jana Twardowskiego" dla klas 1-3
64. Międzyszkolny konkurs "Czego nie wiemy o nietoperzach" dla klas 1-3
65. Międzyszkolny konkurs "Projekt maskotki PKP"
66. Konkurs międzyszkolny "Mama na wesoło" dla klas 1-3
67. XVI Miejski konkurs Matematyczny dla klas III 
68. IX Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy "Supersowa" dla klas 4-6
69. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Laurka dla ogórka" dla klas 1-3
70. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Projekt znaczka pocztowego"
71. Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Zabawa w origami - cztery pory roku - Lato"
72. Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Zimowa wycinanka"
73. Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Krajobraz nocą"
74. Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Drzewo w czterech porach roku"
75. Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Na zielonej łące"
76. Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Kwiaty, kwiatki, kwiatuszki" 
77. Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Wrocław wiosną"
78. Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Nasi skrzydlaci przyjaciele - ptaki naszych lasów"
79. Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Podróż dookoła świata - Afryka"
80. Wrocławski konkurs plastyczny "Podróże małe i duże - Państwo Środka" organizowany przez Europejskie Stowarzyszenie Progressio
81. Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Pojazd dawniej, dziś i jutro"
82. Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Moja zakładka do książki"
83. Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Magiczne motyle"
84. Międzyszkolny konkurs "Mój komiks" dla klas 4-6
85. Międzyszkolny konkurs historyczno-matematyczny dla klas 4-6
86. IX Festiwal śpiewających dzieci Wrocławskiego krasnala Wokalka
87. Międzyszkolny konkurs fotograficzno - literacki "Kamienice Wrocławia"
88. Ogólnopolski konkurs języka angielskiego "ALBUS" dla klas 4-6
89. Dolnośląski Konkurs Plastyczny "BOHATEROWIE ROSYJSKICH BAJEK. KIWACZEK"
90. Międzyszkolny konkurs "ASY Z III KLASY"
91. Międzyszkolny konkurs literacki dla klas I-III "Baśń ekologiczna"
92. IX Międzyszkolny konkurs matematyczno-literacki
93. Konkurs Komputerowy Mistrz
94. Konkurs Kodowanie ze Scratch'em
95. Konkurs fotograficzny - Wrocławskie parki w obiektywie aparatu fotograficznego
96. Mistrzostwa Wrocławia w Szybkim Liczeniu
  Zawody sportowe
97. Dzielnicowe zawody biegów przełajowych
98. Dzielnicowe zawody mini koszykówki dziewcząt
99. Dzielnicowe zawody tenisa stołowego dziewcząt i chłopców
100. Zawody Wojewódzkie w biegach przełajowych "Lekkoatletyka dla każdego"
101. Mistrzostwa Wrocławia Lekkoatletycznego Trójboju Przyjaźni
102. Lekkoatletyczne Igrzyska Dzieci
103. Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci
104. XI Konkurs Sportowo Edukacyjny "Pomagajmy sobie wzajemnie"