Osiągnięcia 2014/2015

ZapiszZapiszZapisz

Osiągnięcia szkolne 2014/2015


KONKURSY POZASZKOLNE


imię i nazwisko ucznia/grupa
klasa
miejsce
nazwa konkursu
nauczyciel przygotowujący
Viktoria Bąk,
Monika Biedak,
Karol Stefański
III
III
Międzyszkolny VIII Konkurs z promocji zdrowia dla klas III "Zawsze zdrowi" Hanna Kubica
Ewelina Janicka
VI
I
Międzyszkolny Konkurs plastyczny "Kochajmy zwierzęta jak Św. Franciszek" dla uczniów szkół podstawowych Mariusz Binek
Amelia Darul
III
III
Międzyszkolny Konkurs plastyczny "Kochajmy zwierzęta jak Św. Franciszek" dla uczniów szkół podstawowych Anna Makul
Juliusz Mirowski
VI
wyróżnienie
Międzyszkolny Konkurs plastyczny "Kochajmy zwierzęta jak Św. Franciszek" dla uczniów szkół podstawowych Mariusz Binek
Patrycja Borowczyk
III
wyróżnienie
Międzyszkolny Konkurs "Język i Obraz"z języka angielskiego i niemieckiego - w kategorii język niemiecki klasy I-III Marta Obuszko,
Anna Khatri,
Marcelina Raciborska
Elżbieta Michalkiewicz
VI
wyróżnienie
Międzyszkolny Konkurs "Język i Obraz"z języka angielskiego i niemieckiego - w kategorii język niemiecki klasy IV-VI
Łukasz Borszcz
I
wyróżnienie
Międzyszkolny Konkurs "Język i Obraz"z języka angielskiego i niemieckiego - w kategorii język angielski klasy I-III
Daria Moskal
VI
wyróżnienie
Miejski Konkurs plastyczny WCDN "Co mógłby powiedzieć marszałek Piłsudski?" Jolanta Belka
Viktoria Bąk
III
I
XVII Dolnośląski Konkurs plastyczny pod patronatem Prezydenta Wrocławia "Mój dom, moje miasto, moja ojczyzna" Anna Makul
Piotr Natalli
III
III
Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Zwierzaki cudaki" Aneta Wójcik
Juliusz Mirowski
VI
I
Międzyszkolny Konkurs plastyczny "Zwierzęta chronione w Polsce" Mariusz Binek
Ewelina Janicka
VI
wyróżnienie
Wojciech i Piotr Natalli  
nagrody równorzędne
XXII Wojewódzki Konkurs na "Najpiękniejszą szopkę betlejemską" Joanna Ogonowska
Łukasz Borszcz,
Martyna Piotrowska
I
wyróżnienie
Błażej Gułaj,
Kacper Kamiński
V
wyróżnienie
III Międzyszkolny Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych dla klas IV-VI Anna Khatri
Kamil Siek,
Michał Węgliński
IV,
V
wyróżnienie
III Międzyszkolny Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych dla klas IV-VI Marta Obuszko
Wiktoria Bodziany
II
I
VII edycja Międzyszkolnego konkursu plastyczno-językowego dla klas I-III "Christmas Collage" Anna Khatri
Daria Janickiej
III
I
Michał Frontczak
II
I
Ogólnopolski konkurs plastyczny 8. Małego Sputnika - narysuj bohatera rosyjskiej bajki! Lidia Graboś
Mikołaj Zarański
II
III
Jakub Łebski
IV
wyróżnienie
"MAGICZNY CZAS - PROJEKT KARTKI POCZTOWEJ O TEMATYCE ŚWIĄTECZNEJ I ZIMOWEJ" - konkurs organizowany przez Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu Mirosława Szostakiewicz
Patrycja Borowczyk
III
I
II Międzyszkolny Konkurs plastyczno-językowy dla uczniów klas I-III "THE MOST BEAUTIFUL CHRISTMAS CARD" Anna Khatri
Zofia Chorzępa
II
II
Piotr Piotrowski
VI
nagroda
Międzyszkolny Konkurs "Magia Świąt Bożego Narodzenia w szklanych kulach zaklęta" Anna Makul
Nikola Czudziak,
Natalia Oberc,
Zofia Nowak
 
wyróżnienie
Błażej Zdobylak
VI
laureat
zDolny Ślązaczek 2014 Małgorzta Getek,
Jolanta Belka
Zuzanna Zawierucha
VI
II
Dolnośląski Konkurs języka niemieckiego "Zeige dein Talent" Marta Obuszko
Natalia Troska
III
II
Międzyszkolny Konkurs Literacki "Chcecie bajki - oto bajka" Małgorzata Stasiak
Viktoria Bąk,
Igor Pilawa,
Natalia Troska
III
I
XV Miejski Turniej Ortograficzny dla klas III Małgorzata Stasiak,
Anna Makul
Agnieszka Pałka
V
II
XV Rejonowy Konkurs Recytatorski - kategoria poezja śpiewana Mirosława Szostakiewicz
Zuzanna Ogonowska
V
I
II Międzynarodowy Konkurs "The most beautiful Easter Picture with English wishes" Anna Khatri
Łukasz Borszcz
II
II
Zuzanna Zawierucha
VI
wyróżnienie
XVI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski z literatury i poezji niemiecko i anglojęzycznej - kategoria recytacja w j. niemieckim Marta Obuszko
Błażej Gułaj
V
I
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor 2015 - organizowany przez Jersz Łowcy Talentów Marta Obuszko
Matylda Kopińska,
Zuzanna Łazowska,
Kamil Dębicki,
Rafał Zdobylak,
Julia Iwan,
Zuzanna Zawierucha
IV-VI
laureaci
Natasza Karpiuk  
III
Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Pisanka wielkanocna" Hanna Kubica,
Mirosława Szostakiewicz,
Katarzyna Maciejewska
Monika Biedak,
Anna Damyliszyn,
Maciej Dawiskiba
III
II
XVI Rejonowy Konkurs Czytania ze Zrozumieniem dla uczniów klas III "Kto czyta, nie błądzi" nauczyciele kl.I-III
Zuzanna Jasińska,
Zuzanna Łazowska
IV-V
wyróżnienie
Ogólnopolski konkurs plastyczny "Anioły i diabły - pojęcie dobra i zła" Mirosława Szostakiewicz
Artur Ważny
III
wyróżnienie
Międzyszkolny konkurs plastyczny "Wielkanocna wycinanka" Anna Makul
Rafał Zdobylak,
Natalia Pęksa,
Emilia Tomaśko
V-VI
laureaci
VIII Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy "Supersowa" etap powiatowy Marzanna Kowalewska
Julia Szalla
III
I
II Dolnośląski Konkurs Plastyczny dla klas I-III "MASZA I NIEDŹWIEDŹ. BOHATEROWIE ROSYJSKICH BAJEK" Lidia Graboś
Kinga Mazur,
Zuzanna Kupis
II
II
Dagmara Żaczek,
Anna Zięba
III
wyróżnienie
Zuzanna Zawierucha
VI
I
"BAŚŃ EKOLOGICZNA" międzyszkolny konkurs literacki Jolanta Belka
Zuzanna Zawierucha
VI
I
"DZIELI NAS PÓŁ WIEKU" - miejski konkurs literacki LO nr XII Jolanta Belka
Daria Radziszewska
VI
II
Zuzanna Zawierucha
VI
I
Międzyszkolny konkurs poetycki "MOJA MAŁA OJCZYZNA W POEZJI" Jolanta Belka
Natalia Pęksa
VI
II
Daria Janicka
III
I
Dolnośląski Konkurs Plastyczny Parków Krajobrazowych Anna Makul
klasa I a
I
nagroda specjalna
Międzyszkolny konkurs plastyczno-literacki "Można na zawsze odejść, by stale być blisko" Joanna Ogonowska
Zuzanna Ogonowska
V
wyróżnienie
Maja Szpik
II
II
Międzyświetlicowy konkurs plastyczny "Kwiaty, kwiatki, kwiatuszki" Hanna Kubica
Maria Stępień
II
III
Nikola Czudziak
III
II
Międzyświetlicowy konkurs plastyczny " Bajkowa kraina" Katarzyna Hof-Szatkowska

 

GRATULUJEMY!!!

KONKURSY SZKOLNE

imię i nazwisko ucznia/grupa
klasa
miejsce
nazwa konkursu szkolnego
organizator konkursu
Wiktoria Strzelec
V
I
"Konkurs na najładniejszą okładkę do bajki szwedzkojęzycznej (konkurs organizowany w ramach projektu "Moja Szwecja")" Marta Obuszko
Agnieszka Pałka
V
II
Natalia Pęksa
VI
III
Kamil Siek,
Kamil Dębicki,
Michał Węgliński,
Ewelina Janicka
IV

V
VI
I
"Wiedza o krajach niemieckojezycznych" dla kl. IV-VI Marta Obuszko
Natalia Troska,
Natalia Wiącek
III
I
"O krajach niemieckojezycznych" dla kl. II-III Marcelina Raciborska
Viktoria Bąk
III
II
Olivier Nobis
III
III
Patrycja Borowczyk,
Maciej Dawiskiba,
Anna Marcinkowska,
Mateusz Szewczuk
III



II
wyróżnienie
Michał Węgliński
V
I
"V Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych" Anna Khatri
Kacper Kamiński
V
II
Daniel Żurek,
Paweł Cholewa
IV
V
III
Jakub Łebski,
Błażej Gułaj
IV
V
wyróżnienie
Błażej Gułaj
V
Master of Dictation
I edycja Konkursu "Master of Dictation 2014" Anna Khatri
Julia Hałaczkiewicz,
Amelia Bąk,
Kacper Czekaj
V
II
Joanna Leszczyńska,
Zuzanna Łazowska
V
III
Matylda Kopińska
IV
Master of Dictation
Daria Dolot,
Laura Kul
IV
II
Martyna Sobocińska,
Daniel Żurek
IV
III
Oliwier Rzeszutek,
Maciej Dawiskiba,
Wiktoria Malcherek
III
zwycięzcy
V Szkolny Konkurs "Poznaję Rosję" dla klas I-VI Lidia Graboś
Daria Janicka,
Karol Stefański
III
I
V Szkolny Konkurs z wiedzy o Londynie i Zjednoczonym Królestwie dla klas II i III Anna Khatri
Dagmara Żaczek,
Natalia Troska,
Maciej Dawiskiba
III
II
Viktoria Bąk,
Jakub Kupis,
Olimpia Szymańska
II-III
III
Emilia Tomaśko,
Daria Moskal,
Tomasz Banaszczyk,
Błażej Zdobylak
VI
zakwalifikowani do 2 etapu zDolnego Ślązaczka
zDolny Ślązaczek Małgorzta Getek,
Jolanta Belka
Julia Iwan,
Ksenia Ligęzka,
Zuzanna Zawierucha
VI
IV
VI
Mistrz
Szkolny Konkurs z j. niemieckiego "Zugenbrecher" czyli łamaniec językowy Marta Obuszko
Piotr i Wojciech Natalli  
I
Szkolny etap Konkursu "Najpiękniejsza Szopka Betlejemska" Joanna Ogonowska
Martyna Piotrowska  
II
Antonina Michlewicz  
III
Julia Domagalska
Piotr Walczak
Łukasz Borszcz
 
wyróżnienie
Monika Biedak,
Jagoda Polak
 
I
Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I-III nauczyciele kl. I-III
Dagmara Żaczek,
Aleksander Artymiak
 
II
Emilia Franaszek,
Łukasz Borszcz
 
III
Jakub Kupis,
Amelia Darul
 
nagroda publiczności
Zuzanna Ogonowska
V
I
Szkolny Konkurs "Legendy polskie" dla klas IV-VI Aneta Wójcik
Emilia Tomaśko
VI
II
Kacper Czekaj
V
III
Zuzanna Ogonowska 
V
I
Szkolny Konkurs historyczny "Moje miasto - Wrocław" dla klas IV-VI Aneta Wójcik
Weronika Sołtys
V
II
Piotr Piotrowski
VI
III
Agnieszka Pałka,
Emilia Polna
V
I
Szkolny konkurs z języka szwedzkiego "Kalendarz Adwentowy" dla klas IV-VI Marta Obuszko
Julia Iwan
VI
II
Kacper Czekaj
V
III
Emilia Tomaśko
VI
I
Szkolny konkurs "Moja sołtysowicka legenda" dla klas IV-VI Dorota Biedak
Zuzanna Ogonowska
V
II
Mikołaj Ledniowski
V
III
Zuzanna Łazowska,
Daria Moskal
V

VI
wyróżnienie
Łukasz Borszcz
II
I
Szkolny konkurs "My Valentine's Card" dla klas I-III Anna Khatri
Wiktoria Bodziany
II
II
Zofia Chorzępa  
III
Oliwia Aftowicz
I
wyróżnienie
Zuzanna Zawierucha,
Natalia Pęksa
VI
I
Szkolny konkurs "Wiedza o Szwecji" Marta Obuszko
Piotr Ostrowski
VI
II
Michał Węgliński
V
III
Natalia Pęksa
VI
I
Szkolny etap konkursu przyrodniczego "Supersowa" dla klas IV-VI Marzanna Kowalewska
Emilia Tomaśko,
Rafał Zdobylak
VI

V
II
Martyna Jaworska
VI
III
Zuzanna Ogonowska
V
I
Szkolny konkurs plastyczno-językowego "My Easter Picture" Anna Khatri
Jakub Podgórski,
Łukasz Borszcz
II
II
Natasza Karpiuk  
III
Natalia Wiącek,
Kinga Rzepka,
Andżelika Szczepańska,
Ania Zięba
III
wyróżnienie
Zuzanna Łazowska
V
I
Szkolny konkurs recytatorski w języku angielskim dla klas IV-VI Anna Khatri
Daniel Żurek
IV
II
Zuzanna Ogonowska
V
III
Monika Biedak,
Julia Łaszczyk
III
I
I
Szkolny konkurs recytatorski w języku angielskim dla klas I-III
Michał Kołtuniak
VI
I
Konkurs z okazji Dnia Ziemi dla klas IV-VI - język niemiecki Marta Obuszko
Emilia Tomaśko
VI
II
Elżbieta Michalkiewicz
VI
III
Zuzanna Ogonowska
V
I
Konkurs z okazji Dnia Ziemi dla klas IV-VI - język szwedzki Marta Obuszko
Natalia Pęksa
VI
II
Zuzanna Łazowska
V
III
Zuzanna Zawierucha,
Julia Iwan,
Natalia Pęksa
VI
I
Szkolny konkurs "Historia Żołnierzy Wyklętych" Aneta Wójcik
Dawid Radomski
VI
II
Laura Ptak
V
III
Piotr Ostrowski
VI
I
Szkolny konkurs historyczny dla klas VI Aneta Wójcik
Daria Moskal
VI
II
Zuzanna Zawierucha
VI
III
Patrycja Łokczewska
VI
I
Szkolny konkurs "W świecie bogów greckich" dla klas IV-VI Dorota Biedak
Daria Moskal
VI
II
Rafał Zdobylak
V
III
Błażej Gułaj
V
I
Szkolny konkurs frazeologiczny "Chodząca encyklopedia" dla klas IV-VI Dorota Biedak
Julia Rorot,
Zuzanna Zawierucha
VI
II
Rafał Zdobylak,
Zuzanna Łazowska
V
III
Błażej Gułaj,
Rafał Zdobylak
V
I
Konkurs dla klas IV-VI "Odpowiednie dać rzeczy słowo" etap szkolny Dorota Biedak
Zuzanna Łazowska
V
II
Gabriela Czopczyc
V
III
Maja Szpik
II
I
Konkurs dla klas I-III "Bildnis meiner Mutter. Mutti, ich liebe dich!"/"Portret mojej mamy. Mamuś, kocham Cię!" Justyna Filip
Alicja Herba,
Zofia Wasieńko
I
II
Dagmara Żaczek
II
III
Daria Chwalewska,
Dorota Kopczyńska,
Wiktoria Hnat,
Klaudia Dwornik


III

II

I
wyróżnienie
Hanna Ostrowska,
Ziemowit Wójcik,
Viktoria Bąk,
Karol Stefański,
Natalia Troska
II-III
I
II szkolny konkurs wiedzy o Rosji dla klas II i III "BIAŁE NOCKI-DOBRANOCKI" Lidia Graboś
Zuzanna Kupis,
Dagmara Żaczek,
Maciej Dawiskiba,
Igor Pilawa,
Arkadiusz Staniszewski
II-III
II
Wiktoria Hnat,
Olimpia Szymańska,
Krzysztof Biczyński,
Leon Gawliński,
Robert Mikołajczyk,
Mikołaj Zarański,
Oliwier Rzeszutek
II
III
Rafał Zdobylak
V
I
Szkolny konkurs ekologiczny dla klas IV-VI Marzanna Kowalewska
Emilia Tomaśko
VI
II
Martyna Jaworska
VI
III
Jakub Łebski
IV
wyróżnienie
Viktoria Bąk,
Patrycja Rumińska,
Weronika Radomska,
Maja Czereda,
Monika Biedak,
Julia Szalla
 
I
Szkolny konkurs piosenki w języku niemieckim dla klas I-III "Wir singen mit Theo" Justyna Filip
Jagoda Polak  
II
Zuzanna Piętka,
Dagmara Żaczek
II
III
Tomasz Banaszczyk
VI
I
Konkurs historyczny "Polacy w dziejach Polski i świata" Aneta Wójcik
Daria Moskal
VI
II
Emilia Tomaśko,
Patrycja Łokczewska,
Martyna Jaworska
VI
III
Zuzanna Ogonowska
V
I
II konkurs historyczno-językowy "Europejskie podróże" Aneta Wójcik
Maria Piechnik
IV
II
Inga Zając
V
III
Laura Proniewicz
IV
wyróżnienie
Nadia Lewińska,
Aleksander Artymiak
I
Mistrz matematyki
Szkolny konkurs matematyczny dla klas I-III Danuta Kreyczi
Dagmara Żaczek,
Mateusz Szewczuk
II
Mistrz matematyki
Natalia Troska
III
Mistrz matematyki
Zofia Nowak
I
Mistrz ortografii
Szkolny konkurs "Mistrz ortografii" dla klas I-III Barbara Jania
Ziemowit Wójcik
II
Mistrz ortografii
Viktoria Bąk
III
Mistrz ortografii
Martyna Sobocińska
IV
I
Szkolny konkurs fotograficzny kl.IV-VI "Wrocławskie mosty i pomniki" Mirosława Szostakiewicz,
Marzanna Kowalewska
Marcelina Pietraszek
VI
I
Szkolny konkurs informatyczny "Klik, klik" dla klas IV-VI Mirosława Szostakiewicz
Błażej Gułaj
V
II
Julia Rorot
VI
III
Laura Proniewicz
IV
I
Szkolny konkurs plastyczny "Europa da się lubić" dla klas IV-VI Mariusz Binek,
Mirosława Szostakiewicz
Kamil Siek
IV
II
Weronika Kowalik
IV
III
Laura Proniewicz,
Maria Piechnik
IV
I
Szkolny konkurs muzyczny dla klas IV-VI Mariusz Binek,
Mirosława Szostakiewicz
Laura Ptak
V
II
Nadia Podbiegłowska,
Anna Marcinkowska,
Dagmara Żaczek,
Wiktoria Hnat
I-III
I
Szkolny konkurs piosenki "English Adventure" dla klas I-III Anna Khatri
Oliwia Gułaj,
Michał Radomyski,
Oliwia Grabińska
I-III
II
Laura Pundyk,
Zuzanna Kupis,
Jakub Kupis
I-III
III
Emilia Tomaśko,
Błażej Zdobylak,
Rafał Zdobylak
V-VI
nagrodzeni
Szkolny konkurs biblijny Anita Piechnik

 

W szkole odbyły się następujące konkursy:

nazwa konkursu
zDolny Ślązaczek
"Konkurs na najładniejszą okładkę do bajki szwedzkojęzycznej (konkurs organizowany w ramach projektu "Moja Szwecja")"
"Wiedza o krajach niemieckojezycznych" dla kl. IV-VI
"O krajach niemieckojezycznych" dla kl. II-III
"V Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych"
I edycja Konkursu "Master of Dictation 2014"
V Szkolny Konkurs "Poznaję Rosję" dla klas I-VI
V Szkolny Konkurs z wiedzy o Londynie i Zjednoczonym Królestwie dla klas II i III
Szkolny Konkurs z j. niemieckiego "Zugenbrecher" czyli łamaniec językowy
Szkolny etap Konkursu "Najpiękniejsza Szopka Betlejemska"
Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I-III
Szkolny Konkurs historyczny "Moje miasto - Wrocław"
Szkolny Konkurs "Legendy polskie"
Szkolny Konkurs z języka szwedzkiego "Kalendarz Adwentowy"
Szkolny Konkurs z języka polskiego "Moja sołtysowicka legenda"
Szkolny Konkurs z języka angielskiego "My Valentine's Card"
Szkolny Konkurs "Wiedza o Szwecji"
Szkolny Konkurs z języka angielskiego "My Easter Picture"
Szkolny Konkurs Recytatorski z języka polskiego
Szkolny Konkurs Recytatorski z języka angielskiego
Szkolny etap Konkursu Przyrodniczego "Supersowa"
Szkolny Konkurs "Dzień ziemi"
Szkolny konkurs "W świecie bogów greckich"
Szkolny konkurs frazeologiczny "Chodząca encyklopedia"
Szkolny konkurs "Odpowiednie dać rzeczy słowo
Szkolny konkurs historyczny dla klas VI
Szkolny konkurs "Historia Żołnierzy Wyklętych"
Szkolny konkurs historyczny "moje miasto - Wrocław"
Szkolna olimpiada mitologiczna "Spotkania na Olimpie"
Szkolny konkurs "Bazgroł" - książka artystyczna
Szkolny konkurs dla klas I-III z j. niemieckiego "Portret mojej mamy. Mamuś, kocham Cię!"
Szkolny konkurs wiedzy o Rosji "Białe nocki dobranocki"
II Szkolny konkurs historyczno-językowy "Europejskie podróże"
Szkolny konkurs historyczny "Polacy w dziejach Polski i świata"
Szkolny konkurs ekologiczny
Szkolny konkurs piosenki w języku niemieckim dla klas I-III "Wir singen mit Theo"
Szkolny konkurs matematyczny dla klas I-III
Szkolny konkurs "Mistrz ortografii" dla klas I-III
Szkolny konkurs fotograficzny kl.4-6 "Wrocławskie mosty i pomniki"
Szkolny konkurs informatyczny "Klik, klik"
Szkolny konkurs plastyczny "Europa da się lubić"
Szkolny konkurs muzyczny
Szkolny konkurs piosenki "English Adventure" dla klas I-III
Szkolny konkurs biblijny dla klas IV-VI

 

Uczniowie wzięli udział w następujących konkursach pozaszkolnych:

nazwa konkursu
Międzyszkolny Konkurs plastyczny "Moje Anioły - inspirowane twórczością ks. Jana Twardowskiego
Międzyszkolny konkurs plastyczny "Eksplozja kultur - inspiracje flamenco" 
XV Międzyszkolny Konkurs dla kl.I-III "Wrocławskie Krasnale"
Ogólnopolski konkurs literacko-plastyczny pt."Igrzyska olimpijskie - największą sportową imprezą świata"
Międzyszkolny VIII Konkurs z promocji zdrowia dla klas III "Zawsze zdrowi"
Międzyszkolny Konkurs plastyczny "Kochajmy zwierzęta jak Św. Franciszek" dla uczniów szkół podstawowych
Międzyszkolny Konkurs "Język i Obraz"z języka angielskiego i niemieckiego
Miejski Konkurs plastyczny WCDN "Co mógłby powiedzieć marszałek Piłsudski?"
XVII Dolnośląski Konkurs plastyczny pod patronatem Prezydenta Wrocławia "Mój dom, moje miasto, moja ojczyzna"
Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Zwierzaki cudaki"
Międzyszkolny Konkurs plastyczny "Zwierzęta chronione w Polsce"
XXII Wojewódzki Konkurs na "Najpiękniejszą szopkę betlejemską"
III Międzyszkolny Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych dla klas IV-VI
III Międzyszkolny Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych dla klas IV-VI
VII edycja Międzyszkolnego konkursu plastyczno-językowego dla klas I-III "Christmas Collage"
Ogólnopolski konkurs plastyczny 8. Małego Sputnika - narysuj bohatera rosyjskiej bajki!
"MAGICZNY CZAS - PROJEKT KARTKI POCZTOWEJ O TEMATYCE ŚWIĄTECZNEJ I ZIMOWEJ" - konkurs organizowany przez Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu
II Międzyszkolny Konkurs plastyczno-językowy dla uczniów klas I-III "THE MOST BEAUTIFUL CHRISTMAS CARD"
Międzyszkolny Konkurs "Magia Świąt Bożego Narodzenia w szklanych kulach zaklęta"
zDolny Ślązaczek 2014
Dolnośląski Konkurs języka niemieckiego "Zeige dein Talent"
Międzyszkolny Konkurs Literacki "Chcecie bajki - oto bajka"
XV Miejski Turniej Ortograficzny dla klas III
XV Rejonowy Konkurs Recytatorski
II Międzynarodowy Konkurs "The most beautiful Easter Picture with English wishes"
XVI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski z literatury i poezji niemiecko i anglojęzycznej
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor 2015 - organizowany przez Jersz Łowcy Talentów
Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Pisanka wielkanocna"
XVI Rejonowy Konkurs Czytania ze Zrozumieniem dla uczniów klas III "Kto czyta, nie błądzi"
XV Miejski Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III
Ogólnopolski konkurs plastyczny "Anioły i diabły - pojęcie dobra i zła"
Międzyszkolny konkurs przyrodniczy "Supersowa"
II Dolnośląski konkurs plastyczny " Masza i Niedźwiedź. Bohaterowie rosyjskich bajek"
Konkurs międzyszkolny fotograficzno-literacki "Mosty Wrocławia" 
Konkurs międzyszkolny "W świecie bogów i herosów greckich"  
Miejski konkurs literacki "Dzieli nas pół wieku" 
Międzyszkolny konkurs literacki "Baśń ekologiczna" 
Międzyszkolny konkurs poetycki "MOJA MAŁA OJCZYZNA W POEZJI" 
Powiatowy Turniej Ortograficzny dla klas III 
XIII Wrocławski Festiwal Tańca 
Międzyszkolny konkurs plastyczny "Wielkanocna wycinanka"  
Dolnośląski konkurs plastyczny Parków Krajobrazowych 
Miedzyszkolny konkurs plastyczno-literacki "Można na zawsze odejść, by stale być blisko" 
Międzyświetlicowy konkurs plastyczny "Kwiaty, kwiatki, kwiatuszki" 
Międzyświetlicowy konkurs "Bajkowa kraina"
Międzyświetlicowy konkurs "Ptaki rzek i jezior"
Międzyświetlicowy konkurs "Co w trawie piszczy"  
Międzyszkolny Turniej Młodych Matematyków 
Międzyszkolny konkurs matematyczno-przyrodniczy "Muzea wrocławskie oczami młodych matematyków"
XIII Biennale grafiki i rysunku & miniatury 8x8 - Niech żyje linia
XXI OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKO - PLASTYCZNY PT. "IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - NAJWIĘKSZĄ SPORTOWĄ IMPREZĄ ŚWIATA"
XIII ogólnopolski konkurs grafiki komputerowej "Pisanka wielkanocna"