Osiągnięcia 2013/2014

ZapiszZapiszZapisz

Osiągnięcia szkolne 2013/2014


KONKURSY POZASZKOLNE


imię i nazwisko ucznia/grupa
klasa
miejsce
nazwa konkursu
nauczyciel przygotowujący/
odpowiedzialny
Matylda Kopińska,
Ksenia Ligęzka,
Jakub Łebski
III
III
Międzyszkolny konkurs z promocji zdrowia "Zawsze zdrowi" Hanna Kubica
Jakub i Maja Piszczałka
0, II
I
Dolnośląski Konkurs Plastyczny "Mój dom, moje miasto, moja ojczyzna" Joanna Ogonowska,
Małgorzata Przybył,
Anna Makul
Monika Biedak
II
II
Dolnośląski Konkurs Plastyczny "Mój dom, moje miasto, moja ojczyzna" Anna Makul
Viktoria Bąk,
Patrycja Borowczyk,
Daria Janicka
II
III
Amelia Darul,
Karol Stefański
II
wyróżnienie
Jakub Makul
0
wyróżnienie
Dolnośląski Konkurs Plastyczny "Mój dom, moje miasto, moja ojczyzna" Joanna Ogonowska,
Małgorzata Przybył
Zuzanna Ogonowska
IV
I
Dolnośląski Konkurs Plastyczny "Mój dom, moje miasto, moja ojczyzna" Mariusz Binek
Ewelina Janicka,
Emilia Tomaśko
V
II
Dolnośląski Konkurs Plastyczny "Mój dom, moje miasto, moja ojczyzna" Mariusz Binek
Olimpia Szymańska
I
II
"Mój wymarzony Wrocław" konkurs organizowany przez Teatr Polski i kino Nowe Horyzonty Lidia Graboś
Anna Kozłowska
Jakub Prokopski
VI
I
Konkurs na edukacyjny projekt badawczy
więcej »
Jolanta Belka
Zuzanna Zawierucha
V
III
Konkurs na bajkę o tematyce ekologicznej Jolanta Belka
Monika Biedak
II
II
Konkurs plastyczny "Legendy wrocławskie" Anna Makul
Daria Janicka
II
wyróżnienie
Wiktoria Hnat
I
I
Konkurs plastyczny "Legendy wrocławskie" Lidia Graboś
Kacper Pietroński
I
III
Monika Olszowy
Jakub Kupis
I
wyróżnienie
Patrycja Borowczyk
II
I
Konkurs plastyczno-językowy "The most beautiful Christmas Card" Anna Khatri
Weronika Radomska
II
wyróżnienie
Zofia Chorzępa
I
III
Ewelina Janicka,
Kacper Kamiński,
Błażej Gułaj
V
IV
IV
wyróżnienie
Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych Anna Khatri

Patrycja
Łokczewska

V
III

Konkurs międzyszkolny Wiedza o krajach niemieckojęzycznych

Marta Obuszko
Rafał Zdobylak
Błażej Gułaj
IV
wyróżnienie
Zuzanna Ogonowska
IV
wyróżnienie

Dolnośląski Konkurs na najładniejszą kartkę Bożonarodzeniową w języku niemieckim

Marta Obuszko
Laura Proniewicz
III
I
Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Zwierzaki cudaki" Katarzyna Hof-Szatkowska
Michał Szymczyk
III
III
Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Jesienne kompozycje"
Maja Szpik,
Zuzanna Piętka,
Oliwia Gułaj,
Damian Furtak
I
I
I
III
wyróżnienie
Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Zwierzakowo naj..., naj..., naj..."
Julia Frontczak,
Izabella Affek
III
wyróżnienie
Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Zwierzakowo naj..., naj..., naj..." Aneta Wójcik
Julia Frontczak
III
I
"Grzybobranie" Aneta Wójcik
Zofia Chorzępa 
I
I
Międzyszkolny Konkurs plastyczno-językowy "Valentine's card in english" Anna Khatri
Aneta Wójcik
Zuzanna Ogonowska
IV
III
Monika Biedak
II
wyróżnienie
Oliwia Aftowicz
0
I
"Aniołkowa kraina" Joanna Ogonowska
Zofia Nowak
0
wyróżnienie "Anielskie Boże Narodzenie" Joanna Ogonowska
Martyna Piotrowska
0
II
"Portret pluszowego misia" Joanna Ogonowska
Oliwia Aftowicz
0
I
"Polska Baśń i legenda" Joanna Ogonowska
Oliwia Biczyńska
VI
II
I Dolnośląski Konkurs z języka niemieckiego "Meine Osterkarte" Marta Obuszko
Emilia Tomaśko
V
wyróżnienie
Victoria Bąk,
Martyna Sobocińska,
Matylda Kopińska
II

III

III
III
Rejonowy Konkurs Wiedzy o Wrocławiu "Wrocławskie Krasnale" - dla klas 2-3 Lidia Graboś
Hanna Dźwigońska,
Zofia Nowak,
Oliwia Aftowicz
0
I
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Jia Wu - koń w chmurach" Joanna Ogonowska,
Małgorzata Przybył
Zuzanna Łazowska
IV
I
XI Turniej Młodych Ekologów Marcelina Urbanowicz,
Marzanna Kowalewska
Zuzanna Łazowska,
Ksenia Ligęzka,
Matylda Kopińska
IV

III

III
IV
XI Turniej Młodych Ekologów Marcelina Urbanowicz,
Barbara Jania
   
II
X Międzyszkolny Konkurs Znajomości Przepisów Ruchu Drogowego - Bezpieczeństwo Na Drodze-  
   
IV miejsce drużynowo
XI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ekologicznej - Młodzi Ekolodzy Nadzieją Na Czystość Ziemi  
   
I
XI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ekologicznej - Młodzi Ekolodzy Nadzieją Na Czystość Ziemi  
   
V
XI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ekologicznej - Młodzi Ekolodzy Nadzieją Na Czystość Ziemi  
   
wyróżnienie
VI Międzyszkolny Konkurs Plastyczny - Radosny Uśmiech, Radosna Przyszłość  
   
II
X edycja Konkursu Sportowo - Edukacyjnego Pomagajmy Sobie Wzajemnie dzielnicy Psie Pole  
   
IV
Turniej Strefy Północ w mini siatkówce  
   
VII
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej chłopców Strefy Wschód  
   
VII
Igrzyska Młodzieży szkolnej w Turnieju Minikoszykówce  
   
V
rozgrywki The Word Games 2017  
   
VI
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej dziewcząt Strefy Wschód  
   
IV
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt Strefy Wschód  
   
I
Międzyszkolny Konkurs "Dach-Länder"  
   
wyróżnienie
Międzyszkolny Konkurs "Dach-Länder"  
   
wyróżnienie
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Poezja Niemiecka"  
   
I
Dolnośląski Konkurs z j.szwedzkiego "Szczęście to ciągłe bycie w drodze"  
   
I
Polsko-Szwedzki Konkurs "Logo Współpracy Polsko-Szwedzkiej"  
   
wyróżnienie
Międzyszkolny Konkurs "Język i obraz"  
   
I
Dolnośląski Konkurs "Meine Weihnachtskarte"  
   
wyróżnienie
Dolnośląski Konkurs "Meine Weihnachtskarte"  
   
I
Międzynarodowy Konkurs "Besuche meine Stadt"  
   
II
Międzyszkolny Konkurs z Języka Niemieckiego "Ich bin der Meister"  
Inga Zając
IV
II
"Geometryczny Wrocław"  
Zuzanna Ogonowska
IV
wyróżnienie
"Geometryczny Wrocław"  
Dorota Wiśniewska,
Kacper Wójcik,
Jakub Kozłowski,
Weronika Merenda
VI
I
Rejonowy etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym  
Dorota Wiśniewska,
Kacper Wójcik,
Jakub Kozłowski,
Weronika Merenda
VI
II
etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym  
Natalaia Pęksa,
Tomasz Banaszczyk,
Tomasz Putkowski
V
II
Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym  
   
III
I Dolnośląski Konkurs Plastyczny "Wilk i Zając. Bohaterowie rosyjskich bajek"  
   
II
Miejski Konkurs Plastyczny "Kraina Słodyczy" organizator: Manufaktura CukierLukier  
Klasa IIb  
wyróżnienie
Miejski Konkurs Plastyczny "Kraina Słodyczy" organizator: Manufaktura CukierLukier  
   
wyróżnienie
Ogólnopolski konkurs "Bajka Rosyjska" organizowany w ramach przeglądu kina rosyjskiego "Sputnik"  
Zuzanna Ogonowska
IV
I
IX Konkurs międzyszkolny "Dzieli nas pół wieku"  
Błażej Zdobylak
V
II
IX Międzyszkolny Konkurs "Komputerowy Mistrz" Mirosława Szostakiewicz


GRATULUJEMY!!!

KONKURSY SZKOLNE

imię i nazwisko ucznia/grupa
klasa
miejsce
nazwa konkursu szkolnego
nauczyciel przygotowujący/
odpowiedzialny
Błażej Zdobylak
Rafał Zdobylak
V
IV
I
"Wiedza o krajach niemieckojęzycznych" Marta Obuszko
Patrycja Łokczewska
V
II
Kacper Kamiński
IV
III
Monika Biedak
Victoria Bąk
Maciej Dawiskiba
Matylda Kopińska
Laura Proniewicz
Kamil Siek
II
II
II
III
III
III
zwycięzcy
konkurs wiedzy o Niemczech: "Poznaj swojego sąsiada" Marcelina Urbanowicz
Daniel Żurek,
Martyna Sobocińska,
Ksenia Ligęzka
Julia Szalla
Daria Janicka
Natalia Wiącek
III
III
III
II
II
II
wyróżnienia
Sandra Fugiel,
Patrycja Łokczewska,
Jan Skibiński
IV
V
VI
najlepsi
konkurs niemiecko-szwedzki "Łamaniec językowy" Marta Obuszko
Viktoria Bąk
Matylda Kopińska
Ksenia Ligęzka
II
III
III
I
Wiedza o Londynie i Zjednoczonym Królestwie -
kl.II-III
Anna Khatri
Daria Janicka
Maciej Dawiskiba
II
II
Karol Stefański
Natalia Wiącek
Natalia Troska
Daniel Żurek
II


III
III
Ewelina Janicka
V
I
Wiedza o krajach anglojęzycznych - kl.IV-VI Anna Khatri
Kacper Kamiński
Błażej Zdobylak
IV
V
II
Paweł Cholewa
Błażej Gułaj
Emilia Tomaśko
IV
IV
V
III
Julia Klechniewska
Anna Kozłowska
VI
wyróżnienie
Olimpia Szymańska,
Kacper Pietroński
Viktoria Bąk
Maciej Dawiskiba
Patrycja Borowczyk
I
I
II
II
II
I
"Poznaję Rosję" Lidia Graboś
Zbigniew Niewiarowski
I
I
konkurs recytatorski - kl.0-III  
Aleksander Artymiak,
Wiktoria Hnat
Monika Biedak
Natalia Wiącek
0
I
II
II
II
Zofia Chorzępa
Viktoria Bąk
I
II
III
Laura Kul
III
nagroda publiczności
Błażej Zdobylak
Rafał Zdobylak
V
IV
I
"Wiedza o krajach niemieckojęzycznych" Marta Obuszko
Kacper Kamiński
IV
II
Patrycja Łokczewska
V
III
Zuzanna Ogonowska,
Oliwia Biczyńska
IV

VI
I
"Najładniejsza kartka bożonarodzieniowa w języku niemieckim" Marta Obuszko
Emilia Tomaśko
V
I
"Najładniejszy Lampion Marciński" Marta Obuszko
Ewelina Janicka
Oliwia Biczyńska
V
VI
I
"Wiedza o Szwecji" Marta Obuszko
Kacper Wójcik
VI
III
Daria Moskal,
Patrycja Łokczewska
V
I
"Mapa Szwecji" Marta Obuszko
Weronika Merenda,
Oliwia Biczyńska
VI
II
Justyna Jaszczyńska,
Angelika Frencel
VI
III
Dorota Wiśniewska
VI
wyróżnienie
Viktoria Bąk
II
I
konkurs "Meine Laterne" Marcelina Urbanowicz
Patrycja Rumińska
II
II
Julia Szalla,
Patrycja Radomska,
Oliwia Cichońska
Izabela Affek
II
II
III
III
III
Piotr Natalli,
Krystian Malinowski
II
III
wyróżnienie
Patrycja Borowczyk
Maciej Dawiskiba
Daria Janicka
Igor Sokołowski
II
nagroda specjalna
Patrycja Zawada
III
I
"Kartka bożonarodzeniowa" - kl.I-III Marcelina Urbanowicz
Olimpia Szymańska
I
II
Amelia Darul
Nikola Topolska
II
III
Michał Łazowski
II
wyróżnienie
Jan Skibiński,
Błażej Zdobylak,
Emilia Tomaśko
VI
V
V
laureaci
konkurs przyrodniczy SUPERSOWA Marzanna Kowalewska
Anna Kozłowska
VI
I
Quiz z wiedzy o Irlandii i Dniu św. Patryka - dla klas 4-6 Anna Khatri
Maja Szpik
I
I
konkurs plastyczny pt. "Leprechaun z liściem koniczyny" - dla klas 1-3 Anna Khatri
Natalia Troska
II
II
Damian Furtak
III
III
Daria Janicka
II
I
konkurs plastyczny "Portret Pani Wiosny" - kl. I-III Anna Makul
Julia Szalla
II
II
Katarzyna Pietrus
III
III
Oliwia Gułaj,
Emilia Franaszek,
Mateusz Szewczyk,
Patrycja Borowczyk,
Laura Kul
I
I
I
II
III
wyróżnienie
Anna Kozłowska
VI
I
Konkurs Recytatorski z literatury i poezji anglojęzycznej - kl.IV-VI Anna Khatri
Mikołaj Ledniowski
IV
wyróżnienie
Daniel Żurek
III
I
Konkurs Recytatorski z literatury i poezji anglojęzycznej - kl.I-III Anna Khatri
Natalia Troska
II
II
Wiktoria Pech
III
III
Błażej Zdobylak
V
I
Konkurs informatyczny "Kklik, klik" Mirosława Szostakiewicz
Jan Skobiński
VI
II
Rafał Zdobylak
IV
III
Julia Klechniewska
VI
wyróżnienie
Błażej Gułaj
IV
I
Konkurs fotograficzny "Przyroda w obiektywie", kategoria zdjęcia Mirosława Szostakiewicz,
Marzanna Kowalewska
Joanna Samecka
VI
II
Oliwia Biczyńska
VI
wyróżnienie
Daria Moskal
V
wyróżnienie
Konkurs fotograficzny "Przyroda w obiektywie", kategoria film Mirosława Szostakiewicz,
Marzanna Kowalewska
Jakub Prokopski
VI
I
Konkurs Historyczny dla kl. VI Aneta Wójcik
Jan Skibiński
VI
I
Kacper Wójcik
VI
II
Jakub Dźwigoński
VI
III
Patrycja Łokczewska
V
I
Konkurs mitologiczny "Na Olimpie" Aneta Wójcik
Daria Moskal
V
I
Błażej Zdobylak
V
II
Tomasz Putkowski
V
III

 

W szkole odbyły się następujące konkursy:

nazwa konkursu
zDolny Ślązaczek
Konkurs szkolny wiedzy o Niemczech: "Poznaj swojego sąsiada" dla kl.I i III
Konkurs szkolny "Wiedzy o krajach niemieckojęzycznych" dla klas IV-VI
Szkolny konkurs niemiecko-szwedzki "Łamaniec językowy" - kl.IV-VI
Szkolny konkurs recytatorski - kl.0-III
Wiedza o Londynie i Zjednoczonym Królestwie - kl.II-III
Wiedza o krajach anglojęzycznych - kl.IV-VI
Poznaję Rosję
Wiedza o krajach niemieckojęzycznych
Najładniejsza kartka bożonarodzieniowa w języku niemieckim
Najładniejszy Lampion Marciński
Wiedza o Szwecji
Mapa Szwecji
konkurs "Meine Laterne"
"Kartka bożonarodzeniowa" - kl.I-III
konkurs przyrodniczy SUPERSOWA
Quiz z wiedzy o Irlandii i Dniu św. Patryka - dla klas 4-6
konkurs plastyczny pt. "Leprechaun z liściem koniczyny" - dla klas 1-3
konkurs plastyczny "Portret Pani Wiosny" - kl. I-III
Konkurs Recytatorski z literatury i poezji anglojęzycznej - kl.IV-VI
Wielkanocny Konkurs świetlicowy
Konkurs świetlicowy pt. "Wiosenna Łąka"
I Dolnośląski Konkurs z języka niemieckiego "MEINE OSTERKARTE"
Konkurs informatyczny "Kklik, klik"
Konkurs fotograficzny "Przyroda w obiektywie", kategoria zdjęcia
Konkurs Historyczny dla kl. VI
Konkurs mitologiczny "Na Olimpie"
Konkurs "Historia Żołnierzy Wyklętych"
Konkurs plastyczny "Jesienne kompozycje"
Konkurs międzyświetlicowy "Dmuchawce, latawce, wiatr..."

 

Uczniowie wzięli udział w następujących konkursach pozaszkolnych:

nazwa konkursu
Konkurs z promocji zdrowia "Zawsze zdrowi"
Dolnośląski Konkurs Plastyczny "Mój dom, moje miasto, moja ojczyzna"
Festiwal Kultury Europejskiej
"Mój wymarzony Wrocław" konkurs organizowany przez Teatr Polski i Kino Nowe Horyzonty
Ogólnopolski konkurs plastyczny "Bohater rosyjskiej bajki" organizowany przez "Mały Sputnik" w ramach festiwalu
Konkurs na edukacyjny projekt badawczy
Konkurs na bajkę o tematyce ekologicznej
Konkurs plastyczny "Legendy wrocławskie"
Konkurs plastyczno-językowy "The most beautiful Christmas Card"
Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych
Konkurs międzyszkolny Wiedza o krajach niemieckojęzycznych
Dolnośląski Konkurs na najładniejszą kartkę Bożonarodzeniową w języku niemieckim
Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Zwierzaki cudaki"
Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Jesienne kompozycje"
Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Zwierzakowo naj..., naj..., naj..."
"Grzybobranie"
Międzyszkolny Konkurs plastyczno-językowy "Valentine's card in english"
"Aniołkowa kraina"
"Anielskie Boże Narodzenie"
"Portret pluszowego misia"
"Polska Baśń i legenda"
I Dolnośląski Konkurs z języka niemieckiego "Meine Osterkarte"
Rejonowy Konkurs Wiedzy o Wrocławiu "Wrocławskie Krasnale" - dla klas 2-3
Międzynarodowy Konkurs Ekologiczny
XII OGÓLNOPOLSKI KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ "Pisanka wielkanocna"
Międzyszkolny konkurs informatyczny "Komputerowy Mistrz"
XI Turniej Młodych Ekologów
I Dolnośląski Konkurs z języka niemieckiego "MEINE OSTERKARTE"
II Dolnośląska kampania Promocji Mleka pod hasłem Mleczna Droga W Naszej Szkole
Wrocławski konkurs "Historia Żołnierzy Wyklętych" - druga edycja
Konkurs z cyklu - Wielcy Polacy w dziejach Ojczyzny- "Marszałek Józef Piłsudski w obronie Polski i Europy"
Konkurs plastyczny "Dzikie koty, milutkie koteczki"
Konkurs plastyczny "Liściaki niepodległościowe"
Konkurs plastyczny "Okolicznościowy znaczek pocztowy"
Konkurs plastyczny "Graffiti - patriotyczne szablony"
Konkurs literacki "Moja gawęda o..."