Osiągnięcia 2017/2018

ZapiszZapiszZapisz

Osiągnięcia szkolne 2017/2018


 

gratulujemy

 


KONKURSY SZKOLNE



Szkolny konkurs wiedzy o zdrowiuKonrad Zawadzki
 
imię i nazwisko ucznia/grupa
klasa
miejsce
nazwa konkursu szkolnego
organizator konkursu
1. Karol Stefański
VI
Mistrzowie wiedzy o Szwecji
Szkolny konkurs "Wiedza o Szwecji" Marta Obuszko
Natalia Troska
Julia Łaszczyk
2. Jakub Łebski
VII
I
Szkolny konkurs "wiedza o krajach niemieckojęzycznych" Marta Obuszko
Maciej Dawiskiba
VI
II
Nataia Troska,
Olivier Nobis
III
3. Alicja Paździor
II
I
Szkolny konkurs dla klas I-VII "Poznaję Rosję. 870 –te urodziny Moskwy". Lidia Graboś
Bartosz Cichoń,
Dagmara Żaczek,
Olimpia Szymańska,
Robert Mikołajczyk,
Monika Olszowy
V
4. Nadia Podbiegłowska
IV
Mistrzowie literowania
w klasach
IV-VII
Szkolny konkurs "Spelling Bee" dla klas IV-VII Anna Khatri
Wiktoria Piotrowska
Patryk Skibiński
V
Dagmara Żaczek
5. Natalia Troska,
Michał Bernaś
VI
I
Szkolny konkurs z j.niemieckiego "Meine Laterne" Marta Obuszko
Natasza Karpiuk
IV
II
Robert Mikołajczyk
V
III
Aleksandra
Biedak
IV
wyróżnienie
Weronika Radomska,
Julia Szalla
V
wyróżnienie
6. Piotr Rzeszowski,
Hubert Mikołajczyk
I
I
Szkolny konkurs z j.niemieckiego na najpiękniejszy Lampion św.Marcina Katarzyna Grzelewska
Maksymilian Rogoza
II
Maksymilian Trzeciak,
Celina Tomaszewska
III
Antoni Patryn
wyróżnienie
Justyna Fojud III
7. Natalia Troska
VI
I
Szkolny konkurs historyczny "Z życzeniami dla Marszałka" Aneta Wójcik
Anna Zięba
II
Katarzyna Pietrus
VII
III
8. Viktoria Bąk VI
I

Szkolny konkurs historyczny "Józef Piłsudski – wódz i polityk"

Aneta Wójcik
Julia Szalla II
Artur Ważny
III
9.  Dagmara Żaczek V I Szkolny etap konkursu czytelnictwa i wiedzy o krajach anglojęzycznych "Discover English Speaking Countries 2018"  Anna Khatri
Matylda Kopińska VII  II
Patryk Skibiński V  III
10.  Nadia Lewińska  IV I Szkolny konkurs "Tabliczka mnożenia ze skakanką" dla klas IV-VII Małgorzata Getek, Mirosława Szostakiewicz
Zofia Chorzępa V II
Brajan Pundyk VI III
11. Natalia Skarżyńska I I Szkolny konkurs recytatorski dla klas I-III Małgorzata Stasiak
Karolina Szary II
Krzysztof Kucharski II II
Zofia Legiędź I
Julia Bodnar II III
Wiktoria
Szary
I
Mikołaj Frett I Nagroda Publiczności
12.   Oliwia Moska I I Szkolny konkurs na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową "Die schönste Weihnachtskarte" dla klas I-III  Katarzyna Grzelewska
Alicja Paździor II
Diana Drobna II
Oliwia Nowak I II
Wiktor Dzięcioł I
Natalia Skarżyńska I III
13.  Alicja Paździor   II  I Szkolny konkurs "The Most Beautiful Christmas Card" dla klas I-III Anna Khatri  
Amelia Bogdziun   III  II
14.   Natasza Karpiuk IV I Szkolny konkurs "My Christmas Picture" dla klas IV-VII Anna Khatri
Krzysztof Biczyński V
Maja Szpik
Natalia Troska VI
Patryk Kopański V wyróżnienie
Wiktoria Bodziany VII
15. Matylda Kopińska  VII Szkolny etap "zDolnego Ślązaczka" Małgorzata Getek    
Viktoria Bąk VI
Maciej Dawiskiba II
Natalia Troska III
16. Laura Miąsik  I I Wyniki szkolnego konkursu wiedzy o Wrocławiu dla klas 1-3 "Wrocławskie Krasnale"    Lidia Graboś 
Karolina Szary II
Maja Stępień III
Maja Wierzbicka
17. Oliwia Nowak Szkolny konkurs "Najpiekniejsza szopka betlejemska" Joanna Ogonowska         
Natalia Skarżyńska
Klara Palmer-Trypka
Maks Rogoza
Zofia Legiędź II
Nina Boksa
Wiktor Dzięcioł
Maja Pawlik,
Antoni Łęcki
III III
Zuzanna Piller,
Celina Tomaszewska
I wyróżnienie
18. Julia Bodnar II   I Szkolny konkurs świetlicowy "Jesienne drzewo" dla klas II i III Hanna Kubica 
Viktoria Wróbel III II
Maja Wierzbicka III
Emilia Biskup,
Kinga Olszowy
wyróżnienie
Zofia Szybiak II
19. Celina Tomaszewska,
Aleksandra Gajda 
I  I Szkolny konkurs świetlicowy "Królestwo Figur Geometrycznych" dla klas I  Hanna Kubica   
Wiktor Kowalski,
Maciej Nowicki
 II
Oliwia Nowak,
Zofia Wilk
III 
20. Dagmara Żaczek  V I  Szkolny etap konkursu powiatowego z j. angielskiego "English Master"    Anna Khatri
Viktoria Bąk,
Maciej Dawiskiba
 VI II 
Olimpia Szymańska  V  wyróżnienie
21. Patrycja Rumińska,
Weronika Radomska
 VI   Szkolny konkurs – "Meine Weihnachtskarte" dla klas IV-VII   Marta Obuszko
Filip Chorzępa  IV
Natalia Troska,
Natalia Wiącek
VI II
Aleksandra Biedak IV
Justyna Szewczuk,
Nadia Lewińska
III
22. Maciej Dawiskiba  VI Szkolne eliminacje do konkursu polonistyczno-plastycznego "Kartka dla Marszałka" w ramach Radosnych Obchodów Niepodległości Jolanta Belka 
23. Julia Machna  IV I  

Szkolny etap konkursu "Kaligramy"

Jolanta Belka 
Julia Szalla VI II
Emilia Dawiskiba IV III
24. Laura Proniewicz  VII Szkolny konkurs "Świąteczna krzyżówka" Jolanta Belka 
Aleksandra Biedak IV
Maciej Dawiskiba VI
Patryk Chodera II
Jakub Denderes III
25. Małgorzata Toczek  II  I Szkolny etap konkursu ogólnopolskiego "Anioł" Agnieszka Sztandera-Staszewska   
Aleksandra Prokop  IV II 
Alicja Paździor  II III 
Aleksander Pech I wyróżnienie
Hanna Żaczek III
Aleksandra Biedak,
Marcin Sklorz
IV
26. Filip Kul  I  I "Dumni z naszej Ojczyzny" Muzeum Poczty i Telekomunikacji Polskiej NSZZ "Solidarność"      Joanna Ogonowska  
Zuzanna Piller  I wyróżnienie
27. Matylda Kopińska  VII   Szkolny etap konkursu „zDolny Ślązaczek" Małgorzata Getek,
Jolanta Belka 
Victoria Bąk VI  
Piotr Natalli  
II półrocze      
28.  Natalia Troska VI  I V Szkolny etap konkursu „The Most Beautiful Easter Picture 2018"       Anna Khatri      
 Olimpia Szymańska II
 Natasza Karpiuk  IV III
 Aleksandra Biedak  IV   wyróżnienie
 Kajetan Zawierucha
 Dwornik Klaudia
29.  Dagmara Żaczek  V    I Szkolny etap konkursu z j. angielskiego na najciekawszą prezentację multimedialną „Discover Australia and New Zealand"      Anna Khatri 
 Zofia Chorzępa  II
 Wiktoria Hnat  III
30.  Michał Kucharski III       Szkolny etap konkursu recytatorskiego z j. niemieckiego Katarzyna Grzelewska     
 Maja Wierzbicka II  
 Amelia Bogdziun
 Emilia Biskup III  
 Maja Stępień
 31.  Wiktoria Szary  I I         Szkolny konkurs plastyczny „Pippi Pończoszanka – Ruda Koleżanka" – Kategoria – ilustracja przedstawiająca postać Pippi Pończoszanki oraz
Kategoria – kukiełka Pippi Pończoszanki
 Marta Obuszko      
 Klara Sobótka  I
 Julia Bodnar  II
 Zofia Szybiak  II
 Karolina Szary  II
 Aleksandra Biedak  IV
 Maja Wierzbicka  III
32.  Mateusz Szewczuk  V  I    Szkolny konkurs frazeologiczny z frazeologią za pan brat dla klas IV-V Grażyna Sobieraj   
 Aleksandra Rumińska IV   II
 Aleksandra Biedak III
33.  Alicja Rajkowska IV    I    Szkolny konkurs plastyczny na ilustracje do mitu greckiego  Grażyna Sobieraj  
 Kinga Mazur  II
 Wiktoria Kwiatkowska  III
34.  Wiktor Stefański IV   I    Szkolny konkurs dla klas IV „Rachmistrz"    Katarzyna Dalecka
 Alex Witos II
 Aleksandra Biedak  III
 35.  Zofia Szybiak  II  Grand Prix            Szkolny konkurs świetlicowy
pt. „Zima w lodowym zwierciadle"
        Barbara Jania   
 Julia Bodnar  II I 
 Zuzanna Kamińska  III
 Małgorzata Toczek  II II
 Maja Pawlik  III
 Zuzanna Nowak  II III
 Maja Stępień  III
 Maja Wierzbicka  III  wyróżnienie
 Diana Drobna II
 Zofia Tumidajewicz  II
 Zuzanna Janik  III
36.   Oliwia Nowak      I    I         Szkolny konkurs świetlicowy
pt. „Zwierzęta na wiosennej łące" dla klas I
    
        Aneta Wójcik   
 Wiktor Dzięcioł
 Nina Boksa  II 
 Mateusz Kucharski
 Celina Tomaszewska III 
 Julia Mendyk
 Aleksandra Gajda wyróżnienie
 Natalia Skarżyńska
 Zofia Wilk
 Wiktoria Szary
 
37.  Maksymilian Rogoza   I     I      Szkolny literacki konkurs logopedyczny
dla klas I-III
Justyna Boczar     
 Kajetan Hnat  II
 Wiktor Kowalski   III
 Zuzanna Piller
 Antoni Książek  wyróżnienie
38.  Łukasz Bancewicz  III  I  Szkolny konkurs taneczny
dla klas I-III- kategoria soliści
         Małgorzata Stasiak
Danuta Kreyczi
 Alicja Kwiecień III I     Szkolny konkurs taneczny
dla klas I-III- kategoria zespoły
    
 Maja Pawlik
Maja Stępień
 Honorata Markowska
 Zuzanna Kamińska
 Amelia Bogdziun
 Paulina Wiącek
 Adrianna Gorczyńska
 39.  Milena Bartkiewicz  I I Szkolny konkurs wokalny   Małgorzata Stasiak
40.  Lena Czepil  III I
   Szkolny konkurs ortograficzny
„Łowcy błędów" dla klas I-III
  Małgorzata Stasiak 
 Małgorzata Toczek  II
 Wiktor Artymiak  I
 41.  Wincent Kowalski VI  I    Szkolny turniej tenisa stołowego Mariusz Binek
Konrad Zawadzki 
  
 Piotr Komarnicki VII   II
 Norbert Pęksa  III
42.  Kajetan Hnat I I
   Szkolny konkurs matematyczny dla uczniów kl. I – III „Wesołe cyferki" Danuta Kreyczi
 Julia Bodnar II
 Michał Kucharski  III
 43.  Jakub Łebski VII I    Szkolny konkurs frazeologiczny „Chodząca encyklopedia" dla klas 5-7 Dorota Biedak
 Jakub Podgórski V  II
 Oliwia Gulaj  V  III
44.  Anna Jaszczyńska IV I    Szkolny konkurs na najciekawszą okładkę książki dla klas 4-7 Dorota Biedak
 Anna Zięba VI II
 Julia Łaszczyk VI III
45.  Natalia Troska  VI I      Szkolny konkurs „Moja sołtysowicka legenda"
dla klas 4-7
Dorota Biedak     
 Viktoria Bąk  VI II
 Rafał Fojud  VII III
 Wiktoria Bodziany  V  wyróżnienie
 Julia Dzięcioł VII
46.  Hanna Ostrowska  V  I Szkolny konkurs mitologiczny dla klas V-VII
„W świecie bogów i herosów greckich"
  
Dorota Biedak   
 Piotr Natalli VI II
 Aniela Czekierda  VII III
47.  Julia Mendyk I  I Szkolny konkurs „Moja ulubiona opowieść biblijna"     Agnieszka Sztandera-Staszewska    
 Natasza Karpiuk  IV  II
 Julia Kędzior   IV   III
 Antoni Maciejewski
48.  Aleksandra Biedak  IV  I    Szkolny konkurs recytatorski z j. niemieckiego Marta Obuszko   
 Viktoria Bąk  VI II
 Natalia Troska  VI  III
49.   Filip Kul I      I
          Szkolny konkurs z j. niemieckiego
dla klas I-III „Mistrz Theo"
    Katarzyna Grzelewska      
 Emilia Brudzińska
 Hanna Stanik
 Ewelina Orda
 Karolina Szary II  
 Aleksandra Teleżyńska
 Małgorzata Toczek
 Paweł Łazowski   III 
 Hanna Żaczek
 Przemysław Liberacki
50.  Gabrysia Podgórska III    I       Szkolny konkurs „Mój psalm" dla klas III       Anita Piechnik
 Emilka Biskup
 Zuzia Janik   II
Kacper Janowski
 Szymon Leonard   III
 Karolina Ryjak
51.  Michał Kucharski III  I       Szkolny konkurs „Mistrzowie X Przykazań" Anita Piechnik      
 Emilka Biskup II
 Maja Wierzbicka
 Lena Czepil
 Gabrysia Podgórska
 Justyna Fojud  III
52.  Teodor Czajka  VI  I Szkoly konkurs „ Święty uśmiechnięty"
dla klas III 
   
 Anita Piechnik   
 Maja Pawlik   V  II
 Gałęcka Natalka III
 Ala Kwiecień  VI
53.   Piotr Natalli  VI       Szkolny konkurs przyrodniczy dla klas V-VII Marzanna Kowalewska    
 Robert Mikołajczyk V
 Olimpia Szymańska II  
 Maciej Dawiskiba  VI
54.  Mateusz Szewczuk     I    Szkolny konkurs ekologiczny dla klas IV-VII    Marzanna Kowalewska
 Olimpia Szymańska  II
 Dagmara Żaczek  III
55.  Aleksandra Biedak IV I Szkolny etap konkursu na najładniejszą
kartkę wielkanocną w j. niemieckim
„Meine Osterkarte" dla klas I-VII 
  
Marta Obuszko   
 Weronika Radomska VI
II
 Natalia Troska III
56.  Zofia Szybiak  II I Szkolny konkurs „Zdrowo jemy nie tyjemy"
dla klas I-III 
  
Katarzyna Maciejewska   
 Maja Stępień  III II
 Milena Kobylarek  II III
 57.  Wiktoria Szary  I  I    Szkolny konkurs wiedzy o Rosji
„Mundial 2018" dla klas II-III
  Lidia Graboś 
 Adam Kowalczyk  II  II
 Hanna Żaczek  III  III
58.  Viktoria Bąk VI
I Szkolny konkurs „Histmat"    Aneta Wójcik
 Karol Stefański II
 Maciej Dawiskiba III
59.  Viktoria Bąk   VI  I    Szkolny konkurs historyczny dla klasy VI Aneta Wójcik   
 Maciej Dawiskiba II
 Karol Stefański III
 60.  Olivier Nobis VI I    Szkolny konkurs „Holokaust
– ocalić od zapomnienia"
Aneta Wójcik   
 Maciej Dawiskiba II
 Karol Stefański III
 61.   Patryk Skibiński  V  I     Szkolny konkurs
„Czasy wielkich wojen – XX wiek" 
Aneta Wójcik    
 Olivier Nobis VI  II
 Natalia Troska  III
 Maciej Dawiskiba
62.  Dagmara Żaczek  V  I      Szkolny konkurs w ramach projektu edukacyjnego „Let's read with National Geographic Odkrywca" dla klas IV-VII Anna Khatri     
 Wiktoria Piotrowska  IV  II
 Rafał Fojud  VII  III 
 Wiktoria Hnat  V
 Olimpia Szymańska  V  wyróżnienie
63.
 Wiktor Dzięcioł
Hanna Stanik
Franciszek Gawliński
 I I    Szkolny konkurs z zakresu pierwszej pomocy
i bezpieczeństwa dla klas I-III „Mały
ratowniczek" – konkurs drużynowy
  Małgorzata Stasiak
Danuta Kreyczi

 

 Małgorzata Toczek
Zofia Szybik
Julia Bodnar
 II
 Oliwier Polus
Hanna Żaczek
Olga Zięba
 III
 64.   Milena Majcherek IV I      Szkolny konkurs „Wiem co jem"
dla klas IV-VII
   Marzanna Kowalewska  
 Alicja Herba
 Kinga Kamińska II
 Nadia Lewińska III
 Mikołaj Maciaszek
 65.   Alicja Karczyńska  I   I    Szkolny konkurs świetlicowy
„Wakacyjne podróże latawca" dla klas I-III
    
          Agata Sobieralska     
 Julia Bodnar  II
 Maja Wierzbicka  III
 Aleksandra Gajda  I   II 
 Viktoria Wróbel  III
 Hanna Nowak  II
 Natalia Karczyńska  I III
 Zuzanna Pilawa  III
 Karolina Szary  II
 Wiktor Dzięcioł I wyróżnienie
 Antoni Hilgier
 Milena Bartkiewicz
 Zuzanna Nowak II
 Natalia Hałaczkiewicz
 Hanna Mielczarek
66.  Antoni Patryn  I I  Szkolne eliminacje do konkursu miejskiego
„Dzieli nas pół wieku"
  
 Joanna Ogonowska  
 Paulina Wiącek III II
 Zofia Szybiak  II III
67.  Viktoria Bąk  VI  I    Szkolny Konkurs Biblijny „Ewangelia św. Jana" Anita Piechnik   
 Hanna Ostrowska  V  II
 Maciej Dawiskiba  VI  III
68.  Jakub Łebski  VII I     Szkolny konkurs Biblijny „Mistrzowie Biblii"    Anita Piechnik 
 Viktoria Bąk  VI II
 Maciej Dawiskiba  VI
 Karol Stefański  VI III
69.  Natalia Skarżyńska I I    Szkolny Konkurs z j. niemieckiego „Mistrz Theo" dla klas I-III       Katarzyna Grzelewska        
 Julia Mendyk
 Igor Jankiewicz
 Milena Lewińska II
 Marek Zawerbny
 Amelia Bogdziun III
 Hanna Żaczek
 Przemysław Liberacki
70.  Laura Kul VII   I   Konkurs na LOGO Akcji Bookcrossing
szkolny-kl IV/VII
Marta Madziar  
 Artur Ważny  VI  wyróżnienie
71.  Olimpia Szymańska  I    Szkolny konkurs czytelniczy „Tydzień z Astrid"
dla klas IV/VII
Marta Madziar
 Zofia Chorzępa  II
 Viktoria Bąk  VI  III
72.  Alicja Paździor  II I
        Szkolny konkurs „Tydzień Z Astrid" 
dla klas I-III
Marta Madziar     
 Patryk Karatajew  I
 Adam Kowalczyk  II  wyróżnienie 
 Aleksandra Teleżyńska  II
 Karolina Szary  II
 Piotr Rzeszowski  I
 Wiktoria Szary  I
 Zuzanna Janik  III
 73.   Alicja Paździor II I          Szkolny konkurs czytelniczo-plastyczny
„W świecie Astrid – Miasteczko Lindgrennowo"
  Marta Madziar   
 Milena Kobylarek
 Małgorzata Toczek
 Zuzanna Nowak
 Zofia Szybiak
 Uczniowie klasy IIb
 Oliwia Gułaj  V
 Zofia Nowak  IV
 Emilia Franaszek  V
74.  Wiktoria Hnat V I     Szkolny konkurs dla wyróżniających się
uczniów z klubu czytelniczego
  Marta Madziar 
 Monika Olszowy
 Zofia Chorzępa
75.  Maciej Dawiskiba VI I  Szkolny konkurs wiedzy o zdrowiu      Grażyna Skorupska    
 Patrycja Rumińska VI II
 Oliwia Gułaj V III
 Mateusz Królicki IV wyróżnienie
 Aleks Witos IV
76.  Kacper Pietroński  V  I     Szkolny konkurs z udzielania pierwszej pomocy Grażyna Skorupska    
 Martyna Sobocińska  VII  II
 Nadia Lewińska  IV  III
 Daria Janicka  VI  wyróżnienie
77.  Szymon Barszczak
Zbigniew Niewiarowski
Aleksy Mirowski
    I    Turniej Piłki Nożnej klasy IV- V Konrad Zawadzki   
 Kacper Pietroński
Jakub Ludwin
 II
 Mateusz Rajter
Patryk Kopański
 III
78.  Norbert Pęksa
Piotr Komarnicki
VII Turniej Piłki Nożnej klasy VI - VII    Konrad Zawadzki   
 Brajan Pundyk
Damian Słojewski
 VI II 
 Wiktor Proniewicz
Wincent Kowalski
 VI III 
79.  Maria Piechnik  VII Szkolny konkurs wokalny dla klas IV-VII    Mariusz Binek   
 Monika Olszowy  V II 
 Hanna Ostrowska  V III 
 80.  Dominika Kruszelnicka VII I    Szkolny konkurs plastyczny dla klas IV-VII     Mariusz Binek     
 Katarzyna Pietrus II
 Rafał Fojud III
 Olga Satunowa  VII wyróżnienie
 Maja Szpik  VI
 Kordelia Pytel  IV
 Laura Kul  VII
 81.  Hanna Ostrowska  V Szkolny konkurs krasomówczy  Jolanta Belka 
82.  Hanna Ostrowska  V I     Szkolny konkurs recytatorski dla klas IV-VII Jolanta Belka
Marta Madziar
Dorota Biedak
Grażyna Sobieraj 
   
 Alex Witos  IV II
 Emilia Dawiskiba  IV III
 Kordelia Pytel  IV
83.  Julia Machna IV   I  Szkolny konkurs „Kaligramy"        Jolanta Belka    
 Julia Szalla VI  II
 Emilia Dawiskiba IV  III
 Viktoria Bąk VI wyróżnienie
 Amelia Darul
 Daria Chwalewska
84.  Viktoria Bąk  VI  I Szkolny konkurs ortograficzny "Pogromcy błędów" dla kl. IV-VII    Jolanta Belka 
 Matylda Kopińska  VII  II
           
           

 


KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w następujących konkursach pozaszkolnych (wrocławskie, dolnośląskie, ogólnopolskie, międzynarodowe) w roku szk. 2017-2018:


 
l.p.  imię i nazwisko
ucznia/grupa
 klasa  miejsce  Nazwa konkursu/
tytuł konkursu/
olimpiady
nauczyciel
przygotowujący
(organizator
konkursu)
Organizator
(Szkoła
lub instytucja)
Zasięg:
wrocławski/
dolnośląski/
ogólnopolski/
międzynarodowy
Liczba
laureatów
1. Matylda Kopińska VII zakwalifikowanie się
do II etapu
 
zDolny Ślązaczek
z języka angielskiego
Anna Khatri Wyższa Szkoła
Filologiczna
we Wrocławiu
dolnośląski  -
2. Matylda Kopińska VII zakwalifikowani
do drugiego etapu
III Wrocławski Konkurs
Czytelnictwa i Wiedzy
o Krajach Anglojęzycznych
Anna Khatri  WCDN,
SP 40,
SP 83
powiatowy  -
Viktoria Bąk,
Natalia Troska,
Maciej Dawiskiba
VI
Dagmara Żaczek,
Patryk Skibiński,
Michał Prociak,
Olimpia Szymańska
V
3. Alicja Paździor II I Ogólnopolski konkurs plastyczny
z j. rosyjskiego Sputnik nad Polską
"Przegląd Filmów Rosyjskich" 
pod hasłem "Moskwa za 50 lat"
XI edycja
Lidia Graboś Centrum Filmów
Rosyjskich
w Warszawie "Sputnik"
 ogólnopolski   4
Olimpia Szymańska V II
Karolina Szary II wyróżnienie Lidia Graboś
Joanna
Ogonowska
Aleksandra Zińczuk I
4.  Zofia Chorzępa V wyróżnienie IV Ogólnopolski Konkurs
Plastyczny "Rosja
w zwierciadle symboli
architektury"
Lidia Graboś  Centrum Języka
i Kultury Rosyjskiej
w Lublinie
ogólnopolski  1
5. Matylda Kopińska VII nagroda Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Cudze chwalicie, swego nie znacie" z cyklu Bądź, jak .. Mirosława Szostakiewicz Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14 międzyszkolny 1
6. Marcel Bartkiewicz I Ogólnopolski konkurs plastyczny "Rosja oczami dziecka" Lidia Graboś  Rosyjski Ośrodek Nauki i Kultury w Warszawie ogólnopolski 
7. Oliwia Sobieralska  I III   Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Kochajmy zwierzęta jak św.
Franciszek"-"Zwierzęta domowe"
Joanna Ogonowska SP 83   międzyszkolny  2  
Zuzanna Piller wyróżnienie
8. Filip Kul  I II Dolnośląski XX Konkurs Plastyczny "Mój dom, moje miasto, moja
Ojczyzna"
Anna Teresińska   Międzyregionalna Sekcja Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność" i Zarząd Regionu NSZZ "Solidarność" Dolny Śląsk dolnośląski 2  
Arkadiusz Merenda II wyróżnienie Katarzyna Maciejewska
9. Antoni Hilgier I wyróżnienie  Międzyszkolny konkurs plastyczny "Magiczny czas" – projekt kartki
świątecznej
o tematyce świątecznej i zimowej
Joanna Ogonowska SP 25  wrocławski
 10.  Amelia Bogdziun III I Międzyszkolny Konkurs plastyczno-techniczny "Mój Mikołaj" Małgorzata Stasiak    ZSP 10 wrocławski   4   
Kacper Janowski  II
Oliwier Polus wyróżnienie
Klara Palmer-Trypka I wyróżnienie  Joanna Ogonowska 
11. Viktoria Chorąży III   Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Zawsze zdrowi" Hanna Kubica   SP 44 wrocławski     3
Emilia Biskup
Maja Wierzbicka
12. Julia Mendyk   II Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Mozaika" Katarzyna Zaborowska  SP 50 wrocławski
13. Kordelia Pytel IV I Międzyszkolny konkurs świetlicowy - Dolnośląski Konkurs Plastyczno-Literacki pt."Więcej nas łączy niż dzieli" Maria Furman SP 50 wrocławski 
Ewa Goleniewska II
Dagmara Żaczek V wyróżnienie
14. Krzysztof Biczyński III    Międzynarodowy konkurs z języka angielskiego dla klas IV-VI "My Christmas Picture" Anna Khatri  SP40,
Skola Hluk, Lithuania
międzynarodowy 4    
Natalia Troska VI
Natasza Karpiuk IV
Patryk Kopański V  wyróżnienie
15. Nina Boksa I nagroda XXV Wojewódzki Konkurs Rzeźbiarski "Najpiękniejsza Szopka Betlejemska 2017" Joanna Ogonowska Galeria Twórczości Plastycznej Młodych we Wrocławiu  wojewódzki 
Zofia Legiędź
Klara Palmer-Trypka
Maksymilian Rogoza
Oliwia Nowak
Natalia Skarżyńska
16. Laura Miąsik I wyróżnienie Świetlicowy międzyszkolny konkurs plastyczny "Liściaki" Agnieszka Bromirska-Blekicka SP 18 wrocławski 
17. Antoni Hilgier  I wyróżnienie  Międzyszkolny konkurs plastyczny "Magiczny czas – konkurs na projekt kartki o tematyce świątecznej lub zimowej" Joanna Ogonowska Muzeum Poczty i Telekomunikacji Polskiej we Wrocławiu  wrocławski 
18. Natalia Troska,
Natalia Wiącek,
Anna Zięba,
Viktoria Bąk
VI laureat Ogólnopolski Konkurs z j. niemieckiego "Deutschfreund" Marta Obuszko Łowcy Talentów Jersz
Wilczyn
Oborniki Śląskie 
ogólnopolski 
19. Maciej Dawiskiba VI - "Radosne obchody niepodległosci" - "Kartka dla marszałka Piłsudskiego" Jolanta Belka WCDN miejski -
20. Zuzanna Piller,
Klara Palmer-Trypka,
Natalia Skarżyńska,
Oliwia Nowak,
Filip Tracichleb,
Antoni Książek
I I Wrocław - wizja przyszłości Joanna Ogonowska   miejski 6
II półrocze         
 21.  Nina Boksa    nagroda       Zakładka ekologiczna Joanna Ogonowska         SP 107
we Wrocławiu
 wrocławski  5
 Oliwia Nowak
 Zofia Legiędź
 Aleksander Ciechan III   Małgorzata Stasiak  
 Adrianna Gorczyńska
 22.  Maksymilian Rogoza  I  III   V Dolnośląski Konkurs plastyczny na najładniejszą kartkę wielkanocną w j. niemieckim „Meine Osterkarte"  Marta Obuszko
Katarzyna Grzelewska
 
SP 40 we Wrocławiu   dolnośląski    
 Aleksandra Biedak  IV  III
 23.  Olimpia Szymańska  V  I     V Międzynarodowy Konkurs plastyczny na najpiękniejszy obrazek o tematyce wielkanocnej w j. angielskim „The Most Beautiful Easter Picture 2018 „  Anna Khatri      SP 40 Wrocław
Zakladni Skola Hluk
  
międzynarodowy
4 
 Aleksandra Biedak  IV II 
 Natalia Troska  VI III 
 Natasza Karpiuk  IV wyróżnienie 
24.  Aleksandra Biedak  IV II  II etap Konkursu Dolnośląskiego „Zeige Dein Talent" – kategoria szkoły podstawowe -recytacja poezji niemieckojęzycznej  Marta Obuszko   SP 107 we Wrocławiu, Biblioteka Austriacka, PSNJN  dolnośląski 1
 25.  Dagmara Żaczek  III Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego na najciekawszą prezentację multimedialną „Discover Australia and New Zealand"   Anna Khatri  SP 20, SP 83 oraz
SP 40 we Wrocławiu
 powiatowy
26.  Maja Wierzbicka  III  wyróżnienie  XIX Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Anglojęzycznej i Niemieckojęzycznej Literatury Dziecięcej
 Katarzyna Grzelewska  SP nr 19 we Wrocławiu międzyszkolny   1
 27.  Nadia Lewińska  IV  I Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Sprachdoktor"   Marta Obuszko Firma „Jersz – Łowcy Talentów" w Obornikach Śląskich   ogólnopolski  1
 28.  Dagmara Żaczek  wyróżnienie III Wrocławski Konkurs Czytelnictwa i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych „Discover English Speaking Countries 2018"
Więcej o konkursie na blogu :
http://konkurs-desc.blogspot.com/ 
 Anna Khatri SP 83, SP 40,WCDN  powiatowy   1
29.  Dagmara Żaczek  V   Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych   Anna Khatri SP 10 we Wrocławiu     wrocławski  
 Maciej Dawiskiba  VI II 
30.  Viktoria Bąk  VI wyróżnienie  Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych   Marta Obuszko  SP 10 we Wrocławiu  wrocławski  1
31.  Alicja Paździor   II   II Międzyszkolny Konkurs Czytelniczo-Literacki „Lubię baśnie Andersena" (część czytelnicza) Lidia Graboś     SP nr 2 we Wrocławiu   międzyszkolny  
 Karolina Szary wyróżnienie 
 32.  Alicja Paździor  II  II   II Międzyszkolny Konkurs Czytelniczo-Literacki „Lubię baśnie Andersena" (część plastyczna)     Lidia Graboś  SP nr 2 we Wrocławiu    międzyszkolny  
 Karolina Szary
33.  Karolina Szary  II    III miejsce
drużynowo
   Wrocławski Konkurs Wiedzy dla klas 1-3 „Wrocławskie Krasnale" Lidia Graboś       WCDN  wrocławski     
 Maja Wierzbicka  III
 Maja Stępień  III
 34.  Klasa Ia  I „Wrocław wizja przyszłości" II etap – bajka ekologiczna  Joanna Ogonowska   SP 25 we Wrocławiu  wrocławski 12 
 35.  Wiktor Kowalski  I wyróżnienie  Konkurs medalierski – „Moja przyszłość w moich rękach"  Joanna Ogonowska  Dział Pedagogiczny MWM i Urząd Miejski wrocławski 
 36.  Klara Palmer – Trypka  I  nagroda  Konkurs Plastyczny „Żywioły" Joanna Ogonowska   Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław Krzyki  dolnośląski
 37.  Oliwia Sobieralska  I nagroda   Międzynarodowy Konkurs Ekologiczno - Prozdrowotny „Sekretne życie zwierząt domowych" pod hasłem terapeutyczny wpływ zwierząt na człowieka  Joanna Ogonowska SP 118 we Wrocławiu   międzynarodowy
38.  Klara Palmer- Trypka – II   VIII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt. „Cudze chwalicie, swego nie znacie ..."
na Wianek wielkanocny
 Joanna Ogonowska SP nr 44 we Wrocławiu   wrocławski
39.  Natalia Skarżyńska  III  Międzyszkolny Konkurs plastyczny „Symbole wielkanocne" Joanna Ogonowska   SP 22 we Wrocławiu wrocławski 
40.  Nina Boksa, Alicja Karczyńska, Klara Palmer-Trypka, Oliwia Sobieralska  I wyróżnienie  Plastyczny konkurs Międzyszkolny
„Z radcą prawnym bezpieczniej 
 Joanna Ogonowska  Okręgowa Izba Radców Prawnych wrocławski 
41.  Alicja Karczyńska  I  III Międzyszkolny Konkurs Plastytczno-techniczny „Odzyskana zabawka"  Joanna Ogonowska  SP 93 we Wrocławiu  wrocławski 
42.  Celina Tomaszewska  I  wyróżnienie X edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „BAŚNIE I BAJKI ŚWIATA- NAJPIĘKNIEJSZA BAŚŃ CHIŃSKA"   Joanna Ogonowska  SP 36 we Wrocławiu wrocławski 
 43.  Patrycja Skoczylas III  wyróżnienie   Międzyszkolny konkurs świetlicowy pt. „Zimowa wycinanka" Hanna Kubica   ZSP nr 10 we Wrocławiu  międzyszkolny
44.  Justyna Fojud III   II    Międzyszkolny konkurs świetlicowy pt. „Dinozaury" Aneta Wójcik  SP nr 20 we Wrocławiu    międzyszkolny 2
 Michał Kucharski III  Hanna Kubica
45.  Maja Pawlik III          XIX Rejonowy Konkurs Czytanie ze zrozumieniem dla uczniów klas III „Kto czyta nie błądzi" Małgorzata Stasiak    SP 40 we Wrocławiu  rejonowy   3
 Maja Wierzbicka Anna Teresińska
 Lena Czepil Marzena Usińska
 46.  Hanna Ostrowska  V zakwalifikowanie się do drugiego etapu   XXII Wrocławski konkurs krasomówczy Jolanta Belka  SP nr 51 we Wrocławiu międzyszkolny 
47.  Hanna Ostrowska  II  XVIII Rejonowy Konkurs Recytatorski  Jolanta Belka  SP nr 40 we Wrocławiu międzyszkolny  1
 48.  Hanna Żaczek  III  VI Mistrzostwa Wrocławia w Tabliczce Mnożenia   Małgorzata Stasiak  SP 3 wrocławski  1
 49.   Jakub Makul IV    I miejsce oraz wyróżnienie specjalne za najlepiej zaśpiewany utwór polskiego kompozytora spośród chórów wszystkich kategorii Konkurs Chórów Regionu Dolnośląskiego Projektu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska 2018           Mariusz Binek    Ministerstwo Kultury
i Dziedzictwa Narodowego – Narodowe Forum Muzyki – Akademia Chóralna
  
   dolnośląski        10
 Emilia Dawiskiba
 Aleksandra Biedak
 Ewa Goleniewska
 Martyna Bieleniewicz
 Laura Pundyk
 Wiktoria Bodziany V
 Emilia Franaszek
 Anna Marcinkowska
 Maria Piechnik  VII
50.  Alicja Karczyńska I I    Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Pani Wiosna"    Joanna Ogonowska SP 83
we Wrocławiu 
  
wrocławski      
 Antoni Książek II
 Oliwia Nowak III
51.  Natalia Skarżyńska  I wyróżnienie   Konkurs Plastyczno-Literacki „Wiosenny obrazek" Joanna Ogonowska  Organizator – Wrocławski Dom Literatury  wrocławski 
52.  Karolina Szary II I           V Dolnośląski Konkurs Plastyczny„WILK-MASKOTKA MUNDIALU ROSJA 2018"
BOHATEROWIE ROSYJSKICH – nie tylko - BAJEK
   Lidia Graboś Joanna Ogonowska Katarzyna Maciejewska Małgorzata Stasiak            SP nr 40
we Wrocławiu
  
dolnośląski   10  
 Julia Bodnar II
 Antoni Hilgier I II
 Hanna Nowak II
 Zofia Legiędź I III
 Arek Merenda II
 Celina Tomaszewska I  wyróżnienie   
 Lena Stawińska II
 Jan Stefaniak II
 Zuzanna Kamińska III
 53.  Maja Pawlik  III Międzyszkolny Konkurs Literacki „Baśń Ekologiczna – zrównoważony transport"   Małgorzata Stasiak  SP nr 34 we Wrocławiu  międzyszkolny
54.  Emilia Dawiskiba
Aleksandra Biedak
Wiktor Stefański
 IV  II     XI Międzyszkolny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy
- konkurs drużynowy
    Małgorzata Getek
Marzanna Kowalewska
    ? międzyszkolny     12    
 Oliwia Gułaj
Zofia Chorzępa
Olimpia Szymańska
 V  III
 Karol Stefański
Viktoria Bąk
Daria Janicka
VI   II
 Ksenia Ligęza
Rafał Fojud
Matylda Kopińska
VII   I
55. Zuzanna Nowak  II II   Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Nasi skrzydlaci przyjaciele - Ptaki śpiewające"  Hanna Kubica  SP nr 78 we Wrocławiu międzyszkolny 
56.  Julia Bodnar II  Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Konie i kucyki"  Hanna Kubica  SP nr 46 we Wrocławiu   międzyszkolny
57.  Aleksandra Gajda  I  wyróżnienie  X Jubileuszowy Konkurs Literacko-Plastyczny „Jak dbam o swoje zdrowie"  Joanna Ogonowska  SP 73  wrocławski
58.  Oliwia Sobieralska Międzyszkolny konkurs świetlicowy „Oto ja, autoportret"   Aneta Wójcik    międzyszkolny
 59.   Zofia Szybiak II   I   Międzyszkolny konkurs świetlicowy „Świat widziany oczami dziecka" Hanna Kubica   SP nr 71 we Wrocławiu     międzyszkolny  
 Victoria Wróbel  III  II
60.  Antoni Patryn

 I      Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
i Literacki „Dzieli nas pół wieku"
  
      Joanna Ogonowska   XII LO we Wrocławiu       wrocławski
11  
 Klara Palmer – Trypka
Milena Lewińska
I
II
II 
 Oliwia Sobieralska
Antoni Hilgier
I III  
 Paulina Wiącek
Emila Biskup
III
 Laura Witaszek I wyróżnienie 
 Karolina Szary
Milena Kobylarek
II
 Maja Wierzbicka  III
61.  Dagmara Żaczek  V  I   Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Memory Master" Anna Khatri 

Anna Skowrońska 
         
          Szkoła Języków Obcych EUREKA w Turku   ogólnopolski   10  
 Nadia Podbiegłowska IV   II
 Aleksander Artymiak  IV III
 Olimpia Szymańska  V
 Viktoria Bąk  VI
 Wiktoria Piotrowska  IV wyróżnienie
 Wiktoria Hnat  V
 Patryk Skibiński  V
 Maciej Dawiskiba  VI
 Matylda Kopińska  VII