Osiągnięcia 2018/2019

ZapiszZapiszZapisz

Osiągnięcia szkolne 2018/2019


 

gratulujemy

 


KONKURSY SZKOLNE

 

 l.p. imię i nazwisko ucznia/grupa klasa miejsce nazwa konkursu szkolnego organizator konkursu
 1.
  
Oliwier Nobis, Wiktoria Bąk, Maciej Dawiskiba  VII  I Konkurs szkolny z historii pt. Wiedza o Niepodległej Polsce 1918 – 1939   Agnieszka Ptaszyńska  
Katarzyna Pietrus, Antoni Ludwina, Rafał Fojud  VIII  II
Aleksandra Gottfield, Matylda Kopińska, Olha Satunova  VIII  III
 1. Jakub Łebski  VIII  I Konkurs szkolny z historii pt. Wiedza o Niepodległej Polsce 1918 – 1939 Agnieszka Ptaszyńska
Michał Kucharski  IV  II
Zuzanna Janik  IV  III
 2. Klara Palmer –Trypka, Zuzanna Piller, Oliwia Nowak, Natalia Skarżyńska  II I  „Najpiękniejsza Szopka Betlejemska" Joanna Ogonowska
Nina Boksa, Zofia Legiędź  II II
Milena Kobylarek, Karolina Szary  III III
Maksymilian Rogoza, Antoni Hilgier  II IV
Celina i Dawid Tomaszewscy  II wyróżnienie
 3. Antoni Hilgier II  I  "Zakładka patriotyczna" Agnieszka Połamany
Maksymilian Rogoza II II
Milena Pietraszek I III
Klara Palmer –Trypka, Natalia Skarżyńska, Zofia Legiędź, Aleksandra Gajda II wyróżnienie
 4. Julia Bodnar III I „Witaminy na talerzu"  Świetlica
Zofia Wilk II
Roksana Babiuch I
Natalia Hałaszkiewicz III II
Nina Boksa II
Julia Wójcik I
Hanna Mielczarek III III
Alicja Karczyńska II
Aleksandra Kotulska I
Laura Miąsik II wyróżnienie
Zuzanna Piller II
Klara Palmer –Trypka II
Zofia Legiędź II
 5. Julia Bodnar III I „Kocham Cię Polsko"  Świetlica 
Mateusz Kucharski II
Gabriela Haska I
Emilia Sierny I
Zofia Szybiak III II
Alicja Karczyńska II
Milena Pietraszek I
Michalina Szybiak I
Hanna Mielczarek III III
Nina Boksa II
Helena Bednarek I
Aleksandra Bogdziun I
Zofia Sierszyńska I wyróżnienie
Aleksander Bogucki I
 6. Natalia Karczyńska II I „Kartka Bożonarodzeniowa" Świetlica
Julia Bodnar III
Alicja Barszczak I
Hanna Mielczarek III II
Oliwia Nowak II
Milena Pietraszek I
Hanna Nowak III III
Natalia Skarżyńska II
Michalina Szybiak I
 7. Mateusz Szewczuk VI I Szkolny konkurs ortograficzny Grażyna Sobieraj
Zuzanna Janik IV I
Wiewiórska Weronika VII II
 8. Milena Yilmaz  I  I IX Szkolny konkurs dla klas 1-8 „Poznaję Rosję. Rosyjska kuchnia"  Lidia Graboś
Piotr Rzeszowski II
Hanna Mielczarek III
Alicja Paździor III I
Zofia Tumidajewicz III I
 8. Monika Olszowy VI I IX Szkolny konkurs dla klas 1-8 „Poznaję Rosję. Rosyjska kuchnia Lidia Graboś
Hanna Ostrowska VI
Olimpia Szymańska VI
Leon Gawliński VI
 9. Karolina Szary III I Konkurs wiedzy o Wrocławiu dla klas 1-3 „Wrocławskie Krasnale" Lidia Graboś
Weronika Woźny I I
Piotr Rzeszowski II I
10. Maksymilian Rogoza II I Kartka bożonarodzeniowa w j. niemieckim „Meine Weihnachtskarte" Katarzyna Grzelewska
Marta Obuszko
Daniel Dabbs II II
Maksymilian Trzeciak II III
11. Julia Bodnar III  I  Szkolny konkurs recytatorski Marta Bielecka
Katarzyna  Maciejewska
Krzysztof Kucharski III II
Natalia Skarżyńska II III
12. Zuzanna Pilawa IV  I  "Moja ulubiona opowieść biblijna" Justyna Pondel  Grzegorz Mokrzycki
Daria Wątor IV II
Maja Stępień IV III
13. Piotr Komarnicki  VIII  I Tenis stołowy klasy 6-8 Konrad Zawadzki
Wincent Kowalski VII II
Michał Łazowski VII III
Wiktor Stefański V I Tenis stołowy klasy 4-5 Konrad Zawadzki
Mateusz Królicki V II
Fabian Witaszek V III
14. Viktoria Bąk  VII  I Konkurs frazeologiczny „Chodząca encyklopedia" Dorota Biedak
Jakub Łebski VIII II
Maciej Dawiskiba VII III
15. Piotr Łazowski IV I Konkurs pod patronatem Rady Osiedla Sołtysowice „Moja sołtysowicka legenda" Dorota Biedak
Wiktoria Bodziany VI II
Viktoria Bąk VII III (ex aequo)
Natalia Troska VII
Emilia Biskup IV wyróżnienie
Justyna Fojud IV
Hanna Ostrowska VI
16. Luka Battran VI I Konkurs na najpiękniejszy wiersz patriotyczny z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Dorota Biedak
Wincent Kowalski VII II
Hanna Ostrowska VI III
17. Dagmara Żaczek  VI  I  Szkolny Konkurs Przyrodniczy  Marzanna Kowalewska
Maciej Dawiskiba VII II
Viktoria Bąk VII III
Mateusz Szewczuk VI
18. Filip Kul II  I Konkurs o zdrowym odżywianiu "ZDROWIE WIERSZEM PISANE" Katarzyna Maciejewska
Antoni Książek II II
Piotr Rzeszowski II III
Milena Kobylarek III wyróżnienie
Diana Drobna II
Aleksandra Zińczuk II
19. Karolina Szary III  I  "Maska karnawałowa"  Świetlica
Jan Stefaniak III
Iga Zaremba I
Hanna Przybysz I II
Zuzanna Todek I
Laura Miąsik II
Daniel Ryjak I III
Aleksander Żołnierczyk I
Hubert Mikołajczyk II
Alicja Paździor III wyróżnienie
Milena Yilmaz I
20. Alicja Kozłowska I I "Pani Wiosna" Świetlica
Zofia Legiędź II
Hanna Nowak III
Michalina Szybiak I II
Zofia Wilk II
Zofia Szybiak III
Alicja Kucharska I III
Oliwia Falkiewicz II
Hanna Mielczarek III
Roksana Babiuch I wyróżnienie
21. Magdalena Rokicka I I "Zwierzęta wielkanocne" Świetlica
Zofia Szybiak III
Julia Mendyk II
Iga Zaremba I II
Helena Bednarek II
Nina Boksa II
Milena Lewińska III
Aleksandra Kotulska I III
Wiktoria Szary I
Alicja Pażdzior III
Hanna Przybysz I wyróżnienie
Milena Pietraszek I
Jaśmina Wróblewska I
Michalina Szybiak I
22. Grzegorz Zdobylak  I  I "Świat owadów" Świetlica
Adrianna Kordus I
Nina Boksa II
Milena Pietraszek I II
Laura Miąsik II
Iga Zaremba I III
Mateusz Kucharski II
Oliwia Nowak II wyróżnienie
Alicja Karczyńska II
Natalia Karczyńska II
Zofia Legiędź II
Alicja Kucharska I
Daniel Ryjak I
23. Karolina Szary III I "Wakacyjne żywioły" Świetlica
Alicja Kucharska I
Michalina Szybiak I
Tatiana Jurkowska III II
Grzegorz Zdobylak I
Milena Pietraszek I
Adrianna Kordus I III
Emilia Szary I
Natalia Hałaczkiewicz III
24. Rafał Fojund  VIII I "Najlepsze doświadczenie lub pokaz fizyczny" Klaudia Matyka
Michał Łazowski VII II
Viktoria Bąk VII III
Maciej Dawiskiba VII
Jakub Łebski VIII
Patrycja Rumińska VII wyróżnienie
Weronika Wiewiórska VII
25.  Michał Kucharski IV  I Konkurs dla klas 4 Mistrz Rachunków Katarzyna Dalecka
Maja Krupińska IV II
Martyna Bugaj IV III
26. Michał Kucharsk IV I Konkurs dla klas 4 Mistrz Tabliczki Mnożenia Katarzyna Dalecka
Olha Zubrytska IV II
Hanna Żaczek IV III
27. Zofia Nowak V I Konkurs dla kl. 5 Sudoku Katarzyna Dalecka
Aleksandra Biedak V II
Hanna Dźwigońska V III
28. Nadia Podbiegłowska V I Szkolny konkurs literowania z języka angielskiego „Spelling Bee 2018" Anna Khatri
Julia Dabbs VI II
Nadia Czuper   III
Olimpia Szymańska VI
Marcel Struczyk  IV wyróżnienie
Wiktoria Piotrowska V
Natalia Troska VII
29. Olimpia Szymańska VI I Szkolny Konkurs na prezentacje multimedialną z języka angielskiego „Discover Ireland" Anna Khatri
30. Oliwia Aftowicz V I Szkolny konkurs z języka angielskiego „My Christmas Tree" Anna Khatri
Kinga Mazur V
Olga Zięba V
Luca Battran VI II
Aleksandra Biedak V
Kajetan Zawierucha V III
Szymon Ściążko V
Hanna Dźwigońska V wyróżnienie
Klaudia Dwornik V
31. Natalia Troska VII I Szkolny Konkurs "Let's read with National Geographic Odkrywca" dla klas V-VIII Hanna Cymbalista
Patryk Chodera VII II
Aleksandra Biedak V III
32. Grzegorz Zdobylak I I Konkurs matematyczny kl. I - III o tytuł Mistrza Matematyki Danuta Kreyczi
Ewelina Orda II I
Adam Kowalczyk III I
33. Grzegorz Zdobylak I I Konkurs ortograficzny kl. I - III o tytuł Mistrza Ortografii Dorota Majcher
Kajetan Hnat II I
Karolina Szary III I
 34. Antoni Książek II I Logopedyczny Konkurs Literacki Justyna Boczar
Filip Tracichleb II II
Natalia Skarżyńska II III
           




 


KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w następujących konkursach pozaszkolnych (wrocławskie, dolnośląskie, ogólnopolskie, międzynarodowe) w roku szk. 2018-2019:


 
l.p. imię i nazwisko
ucznia/grupa
klasa miejsce Nazwa konkursu/
tytuł konkursu/
olimpiady
nauczyciel
przygotowujący
(organizator
konkursu)
Organizator
(Szkoła
lub instytucja)
Zasięg:
wrocławski/
dolnośląski/
ogólnopolski/
międzynarodowy
Liczba
laureatów
 1.  Nina Boksa II wyróżnienie  Miejski Konkurs Plastyczny "BĄDŹ WIDOCZNY - NOŚ ODBLASKI"  Joanna Ogonowska  Straż Miejska  miejski  1
 2.  Alicja Paździor III  I  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny 12. Mały Sputnik "Moja baśniowa przygoda"  Lidia Graboś    ogólnopolski  2
 Nina Boksa II II  Joanna Ogonowska
 3.  Filip Kul, Zuzanna Piller II  nagroda  Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Poetycki "Jestem dumny, że jestem
Polakiem"
 Joanna
Ogonowska
 SP 73 Wrocław  międzyszkolny  2
 4.  Hanna Mielczarek III  wyróżnienie  "Ten magiczny czas" - projekt kartki pocztowej o tematyce świątecznej
i zimowej
 Katarzyna
Zaborowska
Muzeum Poczty i Telekomunikacji
we Wrocławiu
 ogólnopolski  1
 5. Adrianna Kordus I II "Portret Trzech Króli" Hanna Kubica Szkoła Podstawowa nr 40
Świetlica
 wrocławski 3
Witold Mielczarski I wyróżnienie Barbara Jania
Hanna Mielczarek III wyróżnienie Katarzyna
Zaborowska
 6.  Blanka Czajka  IV  wyróżnienie  XXI dolnośląski konkurs plastyczny "Mój dom, moje miasto , moja Ojczyzna"  Małgorzata Stasiak  Międzyregionalna Sekcja Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność" i
Zarząd Regionu NSZZ 'Solidarność" Dolny Śląsk
 Dolny Śląsk  1
 7.  Aleksandra Gajda  II  III  "Mój dom, moje miasto, moja ojczyzna" – "Niepodległość niejedno ma imię"  Joanna Ogonowska Międzyregionalna Sekcja Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność" i
Zarząd Regionu NSZZ „Solidarność" Dolny Śląsk
 Dolny Śląsk  1
8. Klara Palmer - Trypka i Zuzanna Piller II nagroda równorzędna z I miejscem Dolnośląski Konkurs na małą formę rzeźbiarską - "Najpiękniejsza Szopka Betlejemska" Joanna Ogonowska   Dolny Śląsk  10
Karolina Szary i Milena Kobylarek III
Antoni Hilgier i Maksymilian Rogoza II wyróżnienie
Zofia Legiędź i Nina Boksa II
Oliwia Nowak i Natalia Skarżyńska II
9. Klara Palmer – Trypka i
Nina Boksa
II II "Aniołek Bożonarodzeniowy" Joanna Ogonowska ZSP nr 20  międzyszkolny  2
10. Filip Tracichleb II II "Zapomniana sztuka kaligrafii" Joanna Ogonowska ZS nr 3 międzyszkolny  2
Oliwia Gułaj VI wyróżnienie Mirosława Szostakiewicz
11. Daniel Dabbs II wyróżnienie "ANIOŁOWISKO" Danuta Kreyczi Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 12 we Wrocławiu
Szkoła Podstawowa nr 26
międzyszkolny  1
12. Hanna Ostrowska  VI  -  "List do przyszłości" - konkurs literacki na 100 lecie odzyskania niepodległości – finał konkursu regionalnego  Jolanta Belka  Miasto Kraków i Tauron  regionalny  0
Aleksandra Biedak V
Joanna Niewęgłowska VI
Olimpia Szymańska VI
Zofia Chorzępa VI
13. Aleksandra Gottfried VIII - "zDolny Ślązaczek" Jolanta Belka DODN, Wrocławski Kurator Oświaty powiatowy  0
Matylda Kopińska VIII
Viktoria Bąk VII
Natalia Troska VII
14. Olimpia Szymańska  VI  laureat  X Powiatowy Konkurs Przyrodniczy,,Supersowa" Marzanna Kowalewska Szkoła Podstawowa nr 84 im. Ruchu Obrońców Pokoju powiatowy  1
15. Natalia Skarżyńska  II  I Międzyszkolny Konkurs Literacki "Chcecie bajki – oto bajka - o pszczole"  Joanna Ogonowska Szkoła Podstawowa nr 16
Szkoła Podstawowa nr 34
międzyszkolny  1
16. Oliwia Nowak i Klara Palmer-Trypka II nagroda Dolnośląski XXIX Konkurs Plastyczny na medal i małą formę rzeźbiarską -
„Odra – królowa dolnośląskich rzek"
Joanna Ogonowska Muzeum Sztuki Medalierskiej MMW, Dział Pedagogiczny MMW Dolny Śląsk  
 3
Celina Tomaszewska wyróżnienie
17. Klara Palmer-Trypka II II XIV Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności Destination Imagination Joanna Ogonowska Fundacja Destination Imagination Polska ogólnopolski  6
Celina Tomaszewska
Oliwia Nowak
Oliwia Sobieralska
Zofia Legiędź
Zuzanna Piller
18. Zofia Legiędź II I Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Techniczny „Coś z niczego" Joanna Ogonowska Szkoła Podstawowa nr 22 międzyszkolny  3
Zofia Szybiak III II
Natalia Skarżyńska II wyróżnienie
19.  Olimpia Szymańska  VI  III Ogólnopolski Konkurs „Mój podręcznik do języka rosyjskiego" Lidia Graboś Szkoła Podstawowa nr 47 w Białymstoku ogólnopolski  1
20. Emilia Szczepańska  I  II "Mój przyjaciel miś - Niepodległy" Małgorzata Furman Szkoła Podstawowa nr 28 międzyszkolny  1
21. Mateusz Kucharski II wyróżnienie "Ptaki świata - braciszkowie skrzydlaci" Agnieszka Bromirska - Blekicka Szkoła Podstawowa nr 83 międzyszkolny 1
22. Roksana Babiuch I I "Zabawa w origami - Zwierzęta leśne" Hanna Kubica Szkoła Podstawowa nr 36 międzyszkolny 1
23. Milena Pietraszek I I "Dinozaury" Małgorzata Furman Szkoła Podstawowa nr 20 międzyszkolny 2
Aleksandra Kotulska I II Hanna Kubica
24. Antonina Michlewicz V II "Orzeł Biały Godłem Polski" Maria Furman Szkoła Podstawowa nr 93 międzyszkolny 1
25. Aleksandra Gottfried VIII  laureat Zdolny Ślązaczek 2018-2019 – zakwalifikowanie się do II etapu Zdolnego Ślązaczka z języka angielskiego Anna Khatri DODN, Wrocławski Kurator Oświaty powiatowy 1
Matylda Kopińska VIII -
Maciej Dawiskiba VII - Hanna Cymbalista
26. Julia Dabbs VI I Międzyszkolny Konkurs „Reading Skills" dla klas 4-8 Anna Khatri Szkoła Podstawowa nr 107 międzyszkolny 2
Marcel Struczyk IV III Hanna Cymbalista
27. Nadia Podbiegłowska V I Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „MEMORY MASTER" sesja wiosenna Anna Khatri Szkoła Języków Obcych EUREKA w Turku ogólnopolski 17
Matylda Kopińska VIII II
Aleksandra Gottfried VIII
Olimpia Szymańska VI
Dagmara Żaczek VI
Julia Dabbs VI
Aleksander Artymiak V
Wojciech Natalli V III
Wiktoria Zarychta V
Hanna Żaczek IV Hanna Cymbalista
Daniel Jaroszek IV
Natalia Jarkiewicz IV
Oliwia Gułaj VI Anna Khatri
Franciszek Iwan V wyróżnienie
Antonina Michlewicz V
Zofia Nowak V
Patryk Skibiński VI
28. Matylda Kopińska VIII zakwalifikowanie się do II etapu Powiatowy konkurs z Języka Angielskiego „ English Master 2019" Anna Khatri   powiatowy 1
29. Maciej Dawiskiba VII finalista DESC IV Wrocławski Konkurs Czytelnictwa i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych „Discover English Speaking Countries 2019" dla klas 5-8 Hanna Cymbalista Szkoła Podstawowa nr 40 i Szkoła Podstawowa nr 83 wrocławski 5
  Natalia Troska VII finalistka DESC
  Dagmara Żaczek VI III Anna Khatri
  Matylda Kopińska VIII zakwalifikowanie się do II etapu konkursu
  Zofia Nowak V zakwalifikowanie się do II etapu konkursu
                 
                 





 

Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem