Klasy

ZapiszZapiszZapisz
klasy.jpg

Klasy


Plan lekcji, przydział wychowawstw
i nauczyciele uczący w roku szkolnym
2017/2018

Nauczyciele uczący w klasach:

  Ia Ib Ic
Wychowawca  Ogonowska
 Joanna
 Bielecka Marta  Kreyczi Danuta
Edukacja
wczesnoszkolna
 Ogonowska Joanna  Bielecka Marta  Kreyczi Danuta
J.niemiecki  Grzelewska
 Katarzyna
 Grzelewska
 Katarzyna 
 Grzelewska 
 Katarzyna 
Religia  Sztandera-
 Staszewska
 Agnieszka
 Sztandera- 
 Staszewska
 Agnieszka
 Sztandera-
 Staszewska
 Agnieszka
  IIa IIb  
Wychowawca  Graboś Lidia  Maciejewska
 Katarzyna
 
Edukacja
wczesnoszkolna
 Graboś Lidia  Maciejewska
 Katarzyna
 
J.niemiecki  Grzelewska
 Katarzyna
 Grzelewska
 Katarzyna 
 
Religia  Sztandera-
 Staszewska
 Agnieszka
 Sztandera-
 Staszewska 
 Agnieszka
 
  IIIa IIIb IIIc
Wychowawca  Stasiak
 Małgorzata
 Teresińska Anna  Usińska
 Marzena
Edukacja
wczesnoszkolna
 Stasiak Małgorzata  Teresińska Anna  Usińska
 Marzena
J.niemiecki  Grzelewska
 Katarzyna 
 Grzelewska
 Katarzyna 
 --------
J.angielski   --------  --------
 Skowrońska
 Anna
Religia  Piechnik Anita  Piechnik Anita  Piechnik Anita

Nauczyciele uczący w klasach:

  IVa IVb IVc
Wychowawca  Khatri Anna   Wójcik Aneta  Sobieraj
 Grażyna
J.polski  Sobieraj Grażyna   Sobieraj Grażyna   Sobieraj Grażyna
J.niemiecki  Obuszko Marta
 Obuszko Marta
 Obuszko Marta
J.angielski  Khatri Anna  Khatri Anna  Skowrońska Anna
Matematyka  Dalecka Katarzyna
 Dalecka Katarzyna  Dalecka Katarzyna
Informatyka  Kraśnikiewicz
 Leokadia
 Kraśnikiewicz
 Leokadia
 Kraśnikiewicz
 Leokadia
Historia  Wójcik Aneta  Wójcik Aneta  Wójcik Aneta
Przyroda  Kowalewska
 Marzanna
 Kowalewska
 Marzanna
 Kowalewska
 Marzanna
Plastyka  Binek Mariusz  Binek Mariusz  Binek Mariusz
Muzyka  Binek Mariusz  Binek Mariusz  Binek Mariusz
Technika  Szabatowski Artur  Szabatowski Artur  Szabatowski Artur
W-f dz.  Skorupska Grażyna
 Skorupska Grażyna  Zawadzki Konrad
W-f chł.  Zawadzki Konrad
 Zawadzki Konrad  Zawadzki Konrad
Religia  Sztandera-
 Staszewska
 Agnieszka
 Sztandera-
 Staszewska
 Agnieszka
 Sztandera-
 Staszewska
 Agnieszka
Wychowanie do życia
w rodzinie
 Piechnik Anita  Piechnik Anita  
  Va Vb  
Wychowawca  Kowalewska
 Marzanna
 Skorupska Grażyna  
J.polski  Belka Jolanta  Biedak Dorota  
J.niemiecki  --------  Obuszko Marta  
J.angielski  Khatri Anna  Khatri Anna  
J.rosyjski  Graboś Lidia
 --------  
Matematyka  Getek Małgorzata  Szostakiewicz
 Mirosława
 
Zajęcia komputerowe  Dudek Przemysław  Dudek Przemysław  
Historia i społeczeństwo
 Wójcik Aneta  Wójcik Aneta  
Przyroda  Kowalewska
 Marzanna
 Kowalewska
 Marzanna
 
Plastyka  Binek Mariusz  Binek Mariusz  
Muzyka  Binek Mariusz  Binek Mariusz  
Zajęcia techniczne  Szabatowski Artur  Szabatowski Artur  
W-f dz.  Skorupska Grażyna  Skorupska Grażyna  
W-f chł.  Zawadzki Konrad  Skorupska Grażyna  
Religia  Piechnik Anita  Piechnik Anita  
Wychowanie do życia
w rodzinie
 Piechnik Anita  Piechnik Anita  
  VIa VIb  
Wychowawca  Getek Małgorzata  Obuszko Marta  
J.polski  Belka Jolanta  Biedak Dorota  
J.niemiecki  Obuszko Marta  Obuszko Marta  
J.angielski  Skowrońska Anna  Skowrońska Anna  
Matematyka  Getek Małgorzata  Szostakiewicz
 Mirosława
 
Zajęcia komputerowe  Dudek Przemysław  Dudek Przemysław  
Historia i społeczeństwo
 Wójcik Aneta  Wójcik Aneta  
Przyroda  Kowalewska
 Marzanna
 Kowalewska
 Marzanna
 
Plastyka  Binek Mariusz  Binek Mariusz  
Muzyka   Binek Mariusz  Binek Mariusz  
Zajęcia techniczne   Szabatowski Artur  Szabatowski Artur  
W-f dz.  Skorupska Grażyna  Skorupska Grażyna  
W-f chł.   Zawadzki Konrad  Zawadzki Konrad  
Religia  Piechnik Anita  Piechnik Anita  
Wychowanie do życia
w rodzinie
 Piechnik Anita  Piechnik Anita  
   VIIa VIIb  
Wychowawca  Belka Jolanta  Biedak Dorota   
J.polski   Belka Jolanta  Biedak Dorota  
J.niemiecki   Obuszko Marta  Obuszko Marta  
J.angielski   Khatri Anna  Khatri Anna  
Matematyka   Getek Małgorzata  Getek Małgorzata  
Informatyka   Dudek Przemysław  Dudek Przemysław  
Historia   Wójcik Aneta  Wójcik Aneta  
Biologia  Jabłońska Agnieszka
 Jabłońska Agnieszka  
Chemia  Jabłońska Agnieszka  Jabłońska Agnieszka  
Fizyka  Dobosz Katarzyna
 Dobosz Katarzyna  
Geografia  Smereka Alicja
 Smereka Alicja  
Plastyka   Binek Mariusz  Binek Mariusz  
Muzyka   Binek Mariusz  Binek Mariusz  
W-f dz.   Skorupska Grażyna  Skorupska Grażyna  
W-f chł.   Zawadzki Konrad  Zawadzki Konrad  
Religia   Piechnik Anita  Piechnik Anita  
Wychowanie do życia
w rodzinie
 Piechnik Anita  Piechnik Anita