Stołówka przedszkolna

w przedszkolu 12.11-15.11.2019

WYKAZ SUBSTANCJI I PRODUKTÓW POWODUJĄCE ALERGIE LUB REAKCJE NIETOLERANCJI

Szanowni Rodzice!
Z dniem 01.09.2019r. ulega zmianie stawka dzienna za wyżywienie z kwoty 6,90 zł. na kwotę 7,20 zł.

Uwaga!
Informujemy, iż koszt wyżywienia dzieci z alergiami pokarmowymi wynosi 8,20 zł./dzień. Rodzice dzieci alergicznych zobowiązani są do wypełnienia oświadczenia dostępnego w na stronie http://www.zsp4.wroclaw.pl/
w zakładce informacje/druki do pobrania/przedszkole i złożenia w/w druku u intendenta.

Szanowni Rodzice dzieci uczęszczających, jak i nowo przyjętych!

Informujemy, iż do dnia 28.08.2019r. należy złożyć dokumenty niezbędne do uczęszczania Państwa dziecka do przedszkola.
Informacja ta dotyczy dzieci nowo przyjętych, jak i kontynuujących edukację w naszej placówce. Potrzebne druki znajdują się na stronie internetowej placówki tj. http://www.zsp4.wroclaw.pl/ w zakładce informacje/druki do pobrania/przedszkole. Wypełnione dokumenty należy złożyć u intendenta (budynek przedszkola gr. I – III) najpóźniej do dnia 28.08.2019r.

Godziny pracy intendenta:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. od 6.30 od 14.30,
środa od 8.00 do 16.00.

WAŻNE!!!
NUMER KONTA,
na które należy dokonywać opłat za przedszkole:

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
ul.Sołtysowicka 34
PKO BP SA
72 1020 5226 0000 6902 0416 6625

w tytule: wpłata za przedszkole (imię i nazwisko dziecka, grupa) za miesiąc ....."

UWAGA RODZICE!
Od dnia 01 stycznia 2017r. opłaty za przedszkole należy dokonywać wyłącznie
za pośrednictwem banku lub poczty na konto placówki. Decyduje data wpływu na konto.
Nie będą przyjmowane opłaty gotówką.

Wpłata do 15-go dnia każdego miesiąca na podstawie odczytu z karty.
Każdy Rodzic o wysokości opłaty informowany jest drogą mailową.