KLASY


DZWONKI
01 lekcja
08.00-08.45
02 lekcja
08.55-09.40
03 lekcja
09.50-10.35
04 lekcja
10.50-11.35
05 lekcja
11.45-12.30
06 lekcja
12.40-13.25
07 lekcja
13.35-14.20
08 lekcja
14.30-15.15
09 lekcja
15.25-16.10
10 lekcja
16.20-17.05





Plan lekcji, przydział wychowawstw

i nauczyciele uczący w roku szkolnym

2016/2017


Plan lekcji - kl.I-III

Plan lekcji - kl.IV-VI


Nauczyciele uczący w klasach:

Klasy 1
przedmiot
klasa 1a
klasa 1b
 
Wychowawca
Graboś Lidia Maciejewska Katarzyna  
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
Graboś Lidia Maciejewska Katarzyna  
J. NIEMIECKI
Grzelewska Katarzyna Grzelewska Katarzyna  
J. ANGIELSKI
- -  
RELIGIA
Sztandera-Staszewska Agnieszka Sztandera-Staszewska Agnieszka  
Klasy 2
przedmiot
klasa 2a
klasa 2b
klasa 2c
Wychowawca
Stasiak Małgorzata Teresińska Anna Usińska Marzena
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
Stasiak Małgorzata Teresińska Anna Usińska Marzena
J. NIEMIECKI
Grzelewska Katarzyna Grzelewska Katarzyna -
J. ANGIELSKI
- - Szypulska Łucja
RELIGIA
Sztandera-Staszewska Agnieszka Sztandera-Staszewska Agnieszka Sztandera-Staszewska Agnieszka
Klasy 3
przedmiot
klasa 3a
klasa 3b
3c
Wychowawca
Ogonowska Joanna Jania Barbara Kreyczi Danuta
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
Ogonowska Joanna Jania Barbara Kreyczi Danuta
J. NIEMIECKI - - Obuszko Marta
J. ANGIELSKI
Szypulska Łucja Szypulska Łucja -
RELIGIA
Piechnik Anita Piechnik Anita Piechnik Anita


Klasy 4
przedmiot
klasa 4a
klasa 4b
Wychowawca
Kowalewska Marzanna Skorupska Grażyna
J. POLSKI
Belka Jolanta Biedak Dorota
J. NIEMIECKI
- Obuszko Marta
J. ANGIELSKI
Khatri Anna Khatri Anna
J. ROSYJSKI
Graboś Lidia -
MATEMATYKA
Getek Małgorzata Szostakiewicz Mirosława
ZAJĘCIA KOMPUTEROWE
Szostakiewicz Mirosława Szostakiewicz Mirosława
HISTORIA
Wójcik Aneta Wójcik Aneta
PRZYRODA
Kowalewska Marzanna Kowalewska Marzanna
PLASTYKA
Binek Mariusz Szostakiewicz Mirosława
MUZYKA
Binek Mariusz Binek Mariusz
ZAJĘCIA TECHNICZNE
Getek Małgorzata Getek Małgorzata
WF dz.
Skorupska Grażyna Skorupska Grażyna
WF ch.
Iwanków Iwona Skorupska Grażyna
RELIGIA
Piechnik Anita Piechnik Anita
Klasy 5
przedmiot
klasa 5a
klasa 5b
Wychowawca
Getek Małgorzata Obuszko Marta
J. POLSKI
Belka Jolanta Biedak Dorota
J. NIEMIECKI
Obuszko Marta Obuszko Marta
J. ANGIELSKI
Khatri Anna Khatri Anna
MATEMATYKA
Getek Małgorzata Szostakiewicz Mirosława
ZAJĘCIA KOMPUTEROWE
Szostakiewicz Mirosława Szostakiewicz Mirosława
HISTORIA
Wójcik Aneta Wójcik Aneta
PRZYRODA
Kowalewska Marzanna Kowalewska Marzanna
PLASTYKA
Binek Mariusz Binek Mariusz
MUZYKA
Binek Mariusz Binek Mariusz
ZAJĘCIA TECHNICZNE
Getek Małgorzata Getek Małgorzata
WF dz.
Skorupska Grażyna Skorupska Grażyna
WF ch.
Skorupska Grażyna Skorupska Grażyna
RELIGIA
Piechnik Anita Piechnik Anita
Klasy 6
przedmiot
klasa 6a
klasa 6b
Wychowawca
Belka Jolanta Biedak Dorota
J. POLSKI Belka Jolanta Biedak Dorota
J. NIEMIECKI Obuszko Marta Obuszko Marta
J. ANGIELSKI Khatri Anna Khatri Anna
MATEMATYKA Szostakiewicz Mirosława Getek Małgorzata
ZAJĘCIA KOMPUTEROWE Szostakiewicz Mirosława Szostakiewicz Mirosława
HISTORIA Wójcik Aneta Wójcik Aneta
PRZYRODA Kowalewska Marzanna Kowalewska Marzanna
PLASTYKA Szostakiewicz Mirosława Szostakiewicz Mirosława
MUZYKA Binek Mariusz Binek Mariusz
ZAJĘCIA TECHNICZNE Getek Małgorzata Getek Małgorzata
WF dz. Iwanków Iwona Skorupska Grażyna
WF ch. Skorupska Grażyna Skorupska Grażyna
RELIGIA Piechnik Anita Piechnik Anita