stolowka.png

Szanowni Rodzice!

Od 01.09.2019r. wprowadzamy deklaracje korzystania z obiadów w stołówce szkolnej. Prosimy o niezwłoczne wypełnienie i złożenie dokumentu w sekretariacie szkoły w godzinach od 7.30 – 15.30.

STOŁÓWKA SZKOLNA
opłaty za luty 2020

opłaty więcej »

kucharka.png
w szkole 17.02. - 21.02.2020

WYKAZ SUBSTANCJI I PRODUKTÓW POWODUJĄCYCH ALERGIE LUB REAKCJE NIETOLERANCJI

WAŻNE!!!
NUMER KONTA,
na które można dokonywać wpłat za obiady szkolne:

Odpisy nieobecności za obiady

NOWY NUMER TELEFONU:
71/798- 69-27
w.113 /intendent/
w.202 /przedszkole/

Szanowni Państwo!
          Od 01.01.2019r. wprowadzamy dla uczniów klas 4-8, korzystających z obiadów w stołówce szkolnej, KARTY OBIADOWE, które będą podstawą do wydania dziecku obiadu. Każdy uczeń korzystający ze stołówki musi mieć taką KARTĘ przy sobie i okazać ją osobie wydającej obiad.
         W związku z wprowadzeniem KART zmieni się system opłat za obiady, które należy uiszczać do pierwszego dnia każdego miesiąca. KARTY będą wydawane w pierwszy roboczy dzień miesiąca w stołówce szkolnej, w godzinach jej pracy.
           Wyjątkowo!!! opłaty za obiady styczniowe należy dokonać wyłącznie w dniach 1-3 stycznia 2019r.
Wydawanie kart obiadowych na styczeń odbędzie się w dniach 2-4 stycznia 2019r.
     WARUNKIEM WYDANIA KARTY JEST ZAKSIĘGOWANIE WPŁATY ZA OBIADY NA KONCIE BANKOWYM SZKOŁY.