Liga klas

w roku szkolnym 2020/2021

Miesiąc
Temat
Wrzesień  Plakat promujący procedury bezpieczeństwa związane z profilaktyką przeciwdziałania rozprzestrzeniania się koronawirusa.
Grudzień   Prezentacja multimedialna/plakat/filmik nt. TOLERANCJI.

Zadania stałe dodatkowe w ramach Ligi Klas:

- estetyka klas,
- aktywność w przedsięwzięciach szkolnych, np. w akcjach szkolnych Wolontariatu Szkolnego, Samorządu Uczniowskiego,
- udział w konkursach szkolnych i pozaszkolnych,
- udział w działaniach związanych z bookcrossingiem szkolnym, rotacyjna opieka klas nad półką bookcrossingową wg harmonogramu miesięcznego.

Formuła Ligi Klas (podział wiekowy):

- kl. I-III,
- kl. IV-V