Osiągnięcia 2019/2020

ZapiszZapiszZapisz
 
        KONKURSY SZKOLNE

  Imię i nazwisko ucznia/grupa Klasa Miejsce Nazwa konkursu szkolnego Organizator konkursu
 1.   Marta Lis  I I Szkoła moich marzeń Hanna Kubica 
Małgorzata Furman
Adam Affek II
Zofia Legiędź III
Róża Osipiuk I II
Anna Nazimek II
Celina Tomaszewska III
Alicja Jarkiewicz I III
Karina Surowiec II
Wiktor Ciechan II
Alicja Karczyńska III
Anna Żaba I wyróżnienie
Adrianna Kordus II
Nina Boksa III
Laura Miąsik III
 2. Antonina Pawlik  I  I Liściaki Ewa Węgielska
Michalina Szybiak II
Laura Miąsik III
Victoria Klimiuk I II
Mija Urbańska II
Wiktoria Szary III
Anna Żaba I III
Emilia Sierny II
Helena Cukrowicz III
Miła Miąsik I wyróżnienie
Jan Kurgan II
Oliwia Nowak III
 3. Alicja Kucharska  II  I Szkolny konkurs recytatorski Marta Bielecka
Dorota Majcher
Adam Czech I II
Natalia Skarżyńska III III
Mikołaj Frett III wyróżnienie
Tymoteusz Nowak I
Antoni Antoniewicz III
 4. Róża Osipiuk  I I Nasza biało – czerwona Barbara Jania
Mia Urbańska II
Aleksandra Gajda III
Weronika Orda I II
Daria Teresińska II
Filip Tracichleb III
Lena Rzepka I III
Julia Wójcik II
Natalia Karczyńska III
Aleksandra Okonek I wyróżnienie
Nina Boksa III
 5.  Julia Staszak III  I  Szkolny konkurs z języka niemieckiego "Adventskalender" dla klas 3  Marta Obuszko
Katarzyna Grzelewska 
Oliwia Moska i Piotr Lis III
Daniel Dabbs III
Nina Boksa III II
Jakub Bernaś III
Emilia Brudzińska III III
Hubert Mikołajczyk III wyróżnienie
Maciej Ozieraniec III
 6. Alicja Paździor IV I Szkolny konkurs z języka niemieckiego "Adventskalender" dla klas 4-8 Marta Obuszko
Katarzyna Grzelewska
Paweł Łazowski V
Klaudia Dwornik VI II
Aleksandra Biedak VI
Leon Góra V III
Jagoda Górecka IV wyróżnienie
Radosław Łagódka V
 7. Aleksandra Okonek  I  I Szkolny konkurs świetlicowy pt. „Spotkanie wigilijne w naszym domu" Katarzyna Zaborowska
Michalina Szybiak II
Oliwia Nowak III
Antonina Pawlik I II
Mia Urbańska II
Aleksandra Gajda III
Miła Osipiuk I III
Zofia Sierszyńska II
Natalia Skarżyńska III
 8. Laura Miąsik III  I Biblioteczny detektyw (klasy II-III) Agnieszka Gońda
Klara Sobótka III
Milena Pietraszek II II
Piotr Lis III III
Wiktoria Szary III
Odetta Bystrzycka III wyróżnienie
Ewelina Orda III
Wojciech Świńczyk II
Jan Kurgan II
 9. Lena Noga  I  I X Szkolny konkurs dla klas 1-8 „Poznaję Rosję" Lidia Graboś
Milena Yilmaz II
Aleksandra Zińczuk III
Zofia Legiędź III
Oliwia Nowak III
Natalia Skarżyńska III
Klara Palmer-Trypka III
Szymon Parol II
Piotr Rzeszowski III
Wiktoria Marszałek VI
Monika Olszowy VII
Martyna Rajter VII
Olimpia Szymańska VII
Wiktoria Hnat VII
10. Lena Noga I I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny XIII Sputnik nad Polską- Przegląd Rosyjskich Filmów w Warszawie pt. "Kosmiczna Podróż" (eliminacje szkolne) Lidia Graboś
Celina Tomaszewska III
Natalia Skarżyńska III
Wiktoria Hnat VII
Hanna Kocińska VII
11. Lena Noga I I Konkurs wiedzy o Wrocławiu „Wrocławskie krasnale" Lidia Graboś
Milena Pietraszek II
Emilia Sierny II
Patryk Karatajew III
12. Lena Noga I I Konkurs fotograficzny klas 1-3 „ZDJĘCIE Z KRASNALEM ŻYCZLIWKIEM" Lidia Graboś
Marta Lis I
Maksymilian Magierowski I
Natalia Wrzesińska I
Xawery Gutt I
Lena Rzepka I
Nikola Wrzesińska II
Klara Sobótka III
13. Konrad Surowiec  I  I Zimowe lustro Barbara Jania
Adrianna Kordus II
Nina Boksa III
Maksymilian Magierowski I II
Karina Surowiec II
Celina Tomaszewska III
Aleksandra Okonek I III
Aleksandra Bogdziun II
Diana Drobna III
Anna Żaba I wyróżnienie
Antoni Gramera I
Alicja Jarkiewicz I
Alicja Kucharska II
Hanna Przybysz II
Aleksandra Zińczuk III
Oliwia Falkiewicz III
14. Mikołaj Szczytkowski IV I   Mikołajkowy Turniej Matematyczny dla klas 4. Marta Madziar
Karol Grodzki
Mateusz Materliński
15. Gabriela Lepczak I  I Konkurs plastyczny ,,Portret Babci i Dziadka" dla klas I-III Dominika Antczak
Lena Rzepka II
Alicja Fulczyk III
Zuzanna Dziewiątkowska II I
Karina Surowiec II
Miłosz Stanisławski III
Nina Boksa III I
Maksymilian Rogoza II
Wiktoria Wojdalska III
16. Michał Bereziuk II I "Mały Polak"- konkurs historyczny dla klas II-III Marzena Usińska
Kacper Okoniewski II
Jan Kurgan III
Maciej Łudczak III I
Wiktor Kowalski II
Filip Kul III
17. Aleksandra Biedak VI I Konkurs frazeologiczny dla klas 4-6 Grażyna Sobieraj
Julia Machna VI II
Jagoda Okruszek VI III
Aleksandra Rumińska VI
18. Amelia Piprek IV laureat  Szkolny Konkurs Biblioteczny na wiersz pt. "Do książki" Barbara Śmigielska
Ewa Goleniewska VI wyróżnienie
Jagoda Okruszek VI
19. Viktoria Bąk VIII  I Szkolny etap konkursu "zDolny Ślązak" - matematyka Małgorzata Getek
Dagmara Żaczek VII II
Alicja Złotkowska VII III
20. Julia Dabbs VII I miejsce na poziomie klas siódmych Szkolny konkurs "Memory Master" edycja jesienna 2019 dla klas 4-7 Anna Khatri
Hanna Cymbalista
Nadia Podbiegłowska VI I miejsce na poziomie klas szóstych
Hanna Żaczek V I miejsce na poziomie klas piątych
21. Dagmara Żaczek
VII I Szkolny etap dolnośląskiego konkursu „zDolny Ślązak" z j. angielskiego Anna Khatri
Hanna Cymbalista
Viktoria Bąk VIII II
Dabbs Julia VII III
22. Dagmara Żaczek VII I miejsce na poziomie klas siódmych
Szkolny konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych „KWoKA" dla klas 5-7
Anna Khatri
Nadia Podbiegłowska VI I miejsce na poziomie klas szóstych
Zofia Nowak
Alicja Rajkowska
Szymon Leonhard V I miejsce na poziomie klas piątych
23. Nadia Podbiegłowska VI I Szkolny etap powiatowego konkursu „English Master" dla klas 4-8 Anna Khatri
Marcel Struczyk V II
Wojciech Natalli VI III
24. Natalia Jarkiewicz V I Szkolny etap konkursu powiatowego na prezentację mutimedialną "Discover the USA" Anna Khatri
Aleksandra Biedak VI II (ex aequo)
Przemysław Liberacki V
25. Dagmara Żaczek VII I miejsce na poziomie klas siódmych Szkolny konkurs czytelnictwa i wiedzy o krajach anglojęzycznych „KWoKA Reading" 2020 dla klas 5-7 Anna Khatri
Wojciech Natalli VI I miejsce na poziomie klas szóstych
26. Vikoria Bąk VIII I Najlepsze doświadczenie lub pokaz fizyczny Klaudia Matyka
Arkadiusz Staniszewski VIII
Olipia Szymańska VII I
Dagmara Żaczek VII
Oliwia Gulaj VII II
Kornelia Ligęzka VII
Wiktoria Hnat VII II
Michał Bernaś VIII III
Patryk Chodera VIII III
Igor Pilawa VIII III
           


KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w następujących konkursach pozaszkolnych
(wrocławskie, dolnośląskie, ogólnopolskie, międzynarodowe) w roku szk. 2019-2020:

 
  Imię i nazwisko
ucznia/grupa
Klasa Miejsce Nazwa konkursu/
tytuł konkursu/
olimpiady
Nauczyciel
przygotowujący
(organizator
konkursu)
Organizator
(Szkoła
lub instytucja)
Zasięg:
wrocławski/
dolnośląski/
ogólnopolski/
międzynarodowy
Liczba
laureatów
 1.
Małgorzata Toczek  IV  III Międzyszkolny konkurs świetlicowy
pt. „Więcej nas łączy niż dzieli"
 Maria Furman Szkoła Podstawowa nr 50
we Wrocławiu
 międzyszkolny 1
 2.  Alicja Paździor  IV  wyróżnienie  Międzyszkolny konkurs świetlicowy
pt. "Piękna jest nasza ziemia"
  Szkoła Podstawowa nr 3
we Wrocławiu
międzyszkolny 1
 3. Aleksandra Gajda III I Międzyszkolny konkurs świetlicowy
pt. „Drzewo w czterech porach roku"
  Szkoła Podstawowa nr 30
we Wrocławiu
międzyszkolny 3
Aleksandra Zińczuk III
Oliwia Nowak III II
 4. Hanna Kocińska VII  I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny XIII Sputnik nad Polską-
Przegląd Rosyjskich Filmów w Warszawie pt. "Kosmiczna Podróż"
 Lidia Graboś Centrum Filmów Rosyjskich
w Warszawie "Sputnik"
   ogólnopolski 5
Lena Noga I III
Klara Palmer-Trypka III wyróżnienie
Natalia Skarżyńska III
Nina Boksa III
 5. Oliwia Moska III II XII Międzyszkolny Konkurs Graficzno – Plastyczny pod hasłem :
„Przepis na zdrowie"
 Danuta Kreyczi Szkoła Podstawowa nr 73
we Wrocławiu
międzyszkolny 3
Laura Miąsik III wyróżnienia w
kategorii klas III – IV
Patryk Karatajew III
 6. Natalia Skarżyńska III Nagroda Muzeum
Etnograficznego
XXVII edycja wojewódzkiego Konkursu Rzeźbiarskiego
„Najpiękniejsza Szopka Betlejemska 2019"
Joanna Ogonowska MDK „Śródmieście" wojewódzki 8
Oliwia Nowak III
Wiktor Kowalski III I
Maksymilian Rogoza III
Zofia Legiędż III I
Nina Boksa III
Klara Palmer-Trypka III Wyróżnienie
Celina Tomaszewska III
 7. Nina Boksa III I XXII Konkurs Plastyczny "Mój dom, moje miasto, moja Ojczyzna" Joanna Ogonowska Region Dolny Śląsk NSZZ "Solidarność" dolnośląski 1
 8. Zofia Legięź III I XIII miedzyszkolny konkurs Christmas Collage Joanna Ogonowska Szkoła Podstawowa nr 107
we Wrocławiu
miejski 4
Aleksandra Gajda III III
Klara Palmer-Trypka III Wyróżnienie
Wiktoria Wojdalska III
                 

Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem