Osiągnięcia 2020/2021

ZapiszZapiszZapisz

KONKURSY SZKOLNE

  Imię i nazwisko ucznia/grupa Klasa Miejsce Nazwa konkursu szkolnego Organizator konkursu
1. Szymon Miller I I Portret Świętego Mikołaja Aleksandra Bombała-Nozderka
Marzena Jażdżyk
Stanisław Gorzkowicz I II
Igor Ciechanowski I III
Aleksandra Okonek II I
Rafał Bzdyl II II
Helena Stępień II III
Milena Pietraszek III I
Franciszek Zega III II
Hubert Filipczuk III III
2. Julia Staszak IV I Szkolny Konkurs z Języka Niemieckiego
„Meine Weihnachtskarte"
Katarzyna Grzelewska  Urszula Żak
Klaudia Dwornik VII I
Emilia Biskup VI II
Natasza Karpiuk VII II
Zofia Grzelińska VI III
Natalia Skarżyńska IV wyróżnienie
Karolina Szary V wyróżnienie
Zuzanna Piętka VIII wyróżnienie
3. Wiktoria Hnat VIII I Szkolny Konkurs Poetycki "Wiosna, tuż, tuż!" Barbara Śmigielska
Amelia Piprek  V II
Lena Czepil VI II
Piotr Rzeszowski IV III
4. Wiktoria Hnat VIII Konkurs biblioteczny "Mój ulubiony bohater literacki" Anna Bogowska
Aleksandra Biedak VII II
Piotr Rzeszowski IV III
Lena Czepil VI III
Alicja Paździor V wyróżnienie
Natalia Hałaczkiewicz V wyróżnienie
Jagoda Górecka V wyróżnienie
5. Alicja Kucharska III I Konkurs biblioteczny "Wyobraź sobie..." Anna Bogowska
Julia Bodnar V II
Justyna Fojud VI III
Adrianna Kordus III wyróżnienie
6. Karolina Szary V I Szkolny Konkurs dla klas 5 "Biologia na 6!" Marzanna Kowalewska
Tatiana Jurkowska V I
Jagoda Górecka V II
Mateusz Materliński V III
7. Zofia Grzelińska VI I ​Szkolny Konkurs dla klas 6 "Biologia na 6!" Marzanna Kowalewska
Michał Kucharski VI I
Filip Pniewski VI II
Lena Jankiewicz VI III
8. Lena Noga II I Konkurs biblioteczny "Ulubiona książka - projekt okładki" dla klas 1-2 Agnieszka Gońda
Małgorzata Kuliga I II
Maksymilian Magierowski II III
Piotr Świńczyk I wyróżnienie
Lena Rzepka II wyróżnienie
Zofia Plewa I wyróżnienie
Patrycja Guzewicz I wyróżnienie
9. Małgorzata Kuliga I I Konkurs ortograficzny Dorota Dziewięcka
Maksymilian Gabriel II I
Franciszek Dobiech-Gradecki III I
10. Paweł Misiak I  I  Szkolny konkurs świetlicowy pt. „Za co kochamy zimę" Barbara Jania
Alicja Komorowska
Anna Żaba II I
Michalina Szybiak III I
Zuzanna Lenar I II
Miła Osipiuk II II
Wiktor Ciechan III II
Marta Majkowska I III
Weronika Orda II III
Anna Nazimek III III
Aleksandra Bogdziun III wyróżnienie
Bolesław Szymura I wyróżnienie
11. Małgorzata Kuliga I  I  Szkolny konkurs świetlicowy pt. „Radosna wiosna" Aleksandra Bombała-Nozderka
Irena Austynowicz
Aleksandra Okonek II I
Wiktor Ciechan III I
Paweł Misiak I II
Weronika Orda II II
Adrianna Kordus III II
Zuzanna Lenar I III
Pola Krzyśków II III
Nikola Wrzesińska III III
Maja Wożniak II wyróżnienie
Mariusz Kozioł III wyróżnienie
12. Bartosz Cichoń VIII I XII Szkolny Konkurs Wiedzy o Rosji pod hasłem: "Poznaję Rosję. Miejsca, które warto odwiedzić" Lidia Graboś
Wiktoria Hnat VIII I
Hanna Kocińska VIII I
Zuzanna Kupis VIII I
Robert Mikołajczyk VIII I
Monika Olszowy VIII I
Michał Prociak VIII I
Olimpia Szymańska VIII I
Dagmara Żaczek VIII I
13. Adam Wolanin I I Szkolny konkurs plastyczny dla klas 1-3
pod hasłem
„Kobiety wśród wrocławskich krasnali"
Lidia Graboś
Lena Noga II I
Aleksandra Okonek II I
Zuzanna Todek III I
14. Stanisław Stasik I I Szkolny Konkurs Plastyczny dla uczniów
klas 1-3 „Rowerem przez Sołtysowice"
Lidia Graboś
Bartosz Starczewski I I
Oliwia Garnis II I
Antonina Trzeciak II I
Maria Koliada II I
Xawery Gutt II I
Anna Nazimek III I
Aleksandra Bogdziun III I
Milena Pietraszek III I
25. Małgorzata Kuliga I I Szkolny konkurs świetlicowy pt „Wakacyjne podróże różnymi środkami lokomocji" Katarzyna Hof-Szatkowska  Agnieszka Bromirska-Blekicka.
Marta Majkowska I I
Pola Krzyśków II I
Anna Czekierda III I
Mikołaj Patla I II
Jagoda Nosko I II
Ewa Kwaśnicka II II
Alicja Kucharska III II
Piotr Świńczyk I III
Stanisław Gorzkiewicz I III
Anna Żaba II III
Pola Budzyńska III III
Alicja Jarkiewicz II wyróżnienie
           
 

Klasa IC wraz z wychowawczynią Panią Joanną Ogonowską otrzymała nagrodę specjalną w XVI edycji konkursu DZIELI NAS PÓŁ WIEKU
Zapraszamy do obejrzenia prezentacji - szczegóły w linku poniżej:
https://lo12.wroc.pl/wyniki-xvi-edycji-konkursu-dzieli-nas-pol-wieku/
Serdecznie gratulujemy! :)



KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w następujących konkursach pozaszkolnych w roku szkolnym 2020/2021:

6.
  Imię i nazwisko
ucznia/grupa
Klasa Miejsce Nazwa konkursu/
olimpiady
Nauczyciel przygotowujący
(organizator konkursu)
Organizator
(Szkoła lub instytucja)
Zasieg wrocławski/
dolnośląski/
ogólnopolski/
międzynarodowy
Liczba laureatów 
1.  Olimpia Szymańska VIII laureat Międzyszkolny Konkurs
Biologiczny Zdolny Ślązak
Międzyszkolny Konkurs
Matematyczny
Zdolny Ślązak
Marzanna Kowalewska

Małgorzata Getek
Dolnośląski Kurator Oświaty
Samorząd Województwa
Dolnośląskiego
Dolnośląski Ośrodek
Doskonalenia Nauczycieli

 wojewódzki  1
2. Yelyzaveta Tsarkowa VIII Ogólnopolski konkurs online
recytacji wierszy rosyjskich poetów
«Золотая строфа»
Lidia Graboś Miejska Biblioteka Publiczna
oraz Centrum Kultury i Języka
Rosyjskiego w Słupsku
 ogólnopolski  2
Hanna Kocińska VIII III
Wiktoria Hnat VIII udział
Monika Olszowy VIII udział
Olimpia Szymańska VIII udział
Ziemowit Wójcik VIII udział
Dagmara Żaczek VIII udział
3. Marta Majkowska I Międzyszkolny konkurs plastyczno-literacki
„Okładka ulubionej książki" w kategorii
klas 1-3
Joanna Ogonowska Dyrektor Wydziału Przedszkoli i Szkół Podstawowych
Departamentu Edukacji Urzędu
Miejskiego Wrocławia Ewa Monastyrska
 międzyszkolny  2
Małgorzata Kuliga I wyróżnienie
4. Bartosz Starczewski I wyróżnienie X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
im. Marii Konopnickiej
Joanna Ogonowska Szkoła Podstawowa nr 10 im. Marii Konopnickiej
w Kaliszu
 ogólnopolski  1
5. Adam Wolanin I nagroda
specjalna
XVI edycja konkursu dla dzieci i młodzieży
pt. „Dzieli nas pół wieku"
Joanna Ogonowska Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego
Wrocławskie Centrum Seniora
 wrocławski 17
Bartosz Starczewski
Bolesław Szymura
Borys Tkocz
Igor Jewczuk
Lena Ozarków
Jakub Czuwara
Maja Bogucka
Maja Łagódka
Małgorzata Kuliga
Marek Cieśla
Marta Majkowska
Milena Boksa
Paweł Misiak
Zuzanna Lenar
Zuzanna Szulc
Jacek Hajm
6. Alicja Paździor V III XVI edycja konkursu dla dzieci i młodzieży
pt. „Dzieli nas pół wieku"
Mariusz Binek Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego
Wrocławskie Centrum Seniora
 wrocławski  1
                 



Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem