Stołówka przedszkolna

WYKAZ SUBSTANCJI I PRODUKTÓW POWODUJĄCE ALERGIE LUB REAKCJE NIETOLERANCJI

Szanowni Rodzice!

Od 01.09.2021r. stawka dzienna za wyżywienie
wynosi 9,00 zł., natomiast koszt wyżywienia dzieci z alergiami pokarmowymi wynosi 10,20 zł./dzień.

Rodzice dzieci z alergią zobowiązani są do wypełnienia oświadczenia o alergii dostępnego w na stronie http://www.zsp4.wroclaw.pl/ w zakładce informacje/druki do pobrania/przedszkole i złożenia ww druku u intendenta.

Godziny pracy intendenta:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. od 6.30 od 14.30,
środa od 9.00 do 17.00.

WAŻNE!!!
NUMER KONTA,
na które należy dokonywać opłat za przedszkole:

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
ul.Sołtysowicka 34
PKO BP SA
72 1020 5226 0000 6902 0416 6625

w tytule: wpłata za przedszkole (imię i nazwisko dziecka, grupa) za miesiąc ....."