Stołówka przedszkolna

- 02.10.2020

WYKAZ SUBSTANCJI I PRODUKTÓW POWODUJĄCE ALERGIE LUB REAKCJE NIETOLERANCJI

Szanowni Rodzice!

Z dniem 01.09.2020r. ulega zmianie stawka dzienna za wyżywienie z kwoty 7,20 zł. na kwotę 8,00 zł. , natomiast koszt wyżywienia dzieci z alergiami pokarmowymi wynosi 9,00 zł./dzień.

Rodzice dzieci z alergią zobowiązani są do wypełnienia oświadczenia o alergii dostępnego w na stronie http://www.zsp4.wroclaw.pl/ w zakładce informacje/druki do pobrania/przedszkole i złożenia ww druku u intendenta.

Godziny pracy intendenta:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. od 6.30 od 14.30,
środa od 8.00 do 16.00.

WAŻNE!!!
NUMER KONTA,
na które należy dokonywać opłat za przedszkole:

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
ul.Sołtysowicka 34
PKO BP SA
72 1020 5226 0000 6902 0416 6625

w tytule: wpłata za przedszkole (imię i nazwisko dziecka, grupa) za miesiąc ....."