Stołówka przedszkolna

w przedszkolu 09.03. - 13.03.2020

WYKAZ SUBSTANCJI I PRODUKTÓW POWODUJĄCE ALERGIE LUB REAKCJE NIETOLERANCJI

Szanowni Rodzice!
Z dniem 01.09.2019r. ulega zmianie stawka dzienna za wyżywienie z kwoty 6,90 zł. na kwotę 7,20 zł.

Uwaga!
Informujemy, iż koszt wyżywienia dzieci z alergiami pokarmowymi wynosi 8,20 zł./dzień. Rodzice dzieci alergicznych zobowiązani są do wypełnienia oświadczenia dostępnego w na stronie http://www.zsp4.wroclaw.pl/
w zakładce informacje/druki do pobrania/przedszkole i złożenia w/w druku u intendenta.

Godziny pracy intendenta:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. od 6.30 od 14.30,
środa od 8.00 do 16.00.

WAŻNE!!!
NUMER KONTA,
na które należy dokonywać opłat za przedszkole:

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
ul.Sołtysowicka 34
PKO BP SA
72 1020 5226 0000 6902 0416 6625

w tytule: wpłata za przedszkole (imię i nazwisko dziecka, grupa) za miesiąc ....."